Summerslam'e Doğru Punk-Seth-McIntyre Üçgeninde Son Durum

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Dave Meltzer, WON'in son bölümünde bu hikayenin Summerslam'de nasıl işleneceğine dair konuşmuş.

"Rollins muhtemelen bu maça dahil olacak ama bana bu maçın üçlü olmayacağı söylendi, ya da en azından altı gün önce bana bu söylendi."

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Şahsen Drew'un suspend olayının SummerSlam'e kadar uzamasını ve SS'de Punk vs. Seth olmasını tercih ederim. O maçı Punk almak üzereyken Drew gelir de Punk'a kaybettirir, sonra da Drew vs. Punk'dan devam ederiz şeklinde bir hikaye bekliyorum.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Şahsen Drew'un suspend olayının SummerSlam'e kadar uzamasını ve SS'de Punk vs. Seth olmasını tercih ederim. O maçı Punk almak üzereyken Drew gelir de Punk'a kaybettirir, sonra da Drew vs. Punk'dan devam ederiz şeklinde bir hikaye bekliyorum.
Bu şekil bir hikaye çok tatlı da olsa bir yanım Seth’i bu muhabbette hiç görmek istemiyor ya. İticilikte zirve yaptı benim için.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bu şekil bir hikaye çok tatlı da olsa bir yanım Seth’i bu muhabbette hiç görmek istemiyor ya. İticilikte zirve yaptı benim için.
Yani benim de düşüncem, Seth'e galibiyet verelim de bir an önce ağlamayı kessin şeklinde. Üçlü maçtansa böyle hızlıca tek ppv de kurtulalım ondan.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Yani benim de düşüncem, Seth'e galibiyet verelim de bir an önce ağlamayı kessin şeklinde. Üçlü maçtansa böyle hızlıca tek ppv de kurtulalım ondan.
Bu şekilde bakınca tamamı ile hak verdim Taha’m, büyüksün.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu akşamki şova duyuruldu Drew o yüzden taca çıkar. Muhtemelen Drew v Punk, özel hakem de Seth olacak. Ama bu Meltzer üçlü maç olmayacak dediyse kesin üçlü maça bağlanır bu iş. Zaten yine yuvarlak, içi dolmayan saçma sapan cümleler kurmuş.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bu akşamki şova duyuruldu Drew o yüzden taca çıkar. Muhtemelen Drew v Punk, özel hakem de Seth olacak. Ama bu Meltzer üçlü maç olmayacak dediyse kesin üçlü maça bağlanır bu iş. Zaten yine yuvarlak, içi dolmayan saçma sapan cümleler kurmuş.
Duyurulma olayı bayağı kötüymüş. GM'e saldırmanın cezası sadece bir hafta olmamalı. Suspend'in kalkmasını isteyen kişi Punk olsa bile olmamalı bu. GM'in yetkisini zayıf göstermiş bu olay.

Özel hakem işi falan değil de cidden Seth burada boş beleşe yer kaplıyor. Üçlü maç olacaksa, pin yemek için falan girer herhalde. Ama cidden olmasa da olur.
Seth'e uzun ara lazım, misyonunu bence feci şekilde tamamladı.
Seth şu an sırtta bir buzdolabı taşıtır gibi girdi feuda. Böyle bir altı ay ghostlaması lazım her şeyi.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Punk vs. McIntyre maçı yeterince hikaye ve altyapı sunmuşken ortalarına Rollins'i koymak sıçıp batırmak olur. Sırf Rollins'in SummerSlam'i boş geçmemesi için maalesef izleyeceğiz bunu.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: