RPG Fragman Bitti Film Başlıyor

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
499
Beğeni sayısı
1,088
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
1720707660583.png

Muhabirimiz yarın ki Payback şovu öncesi yeni PGW Şampiyonu Jey Uso birlikte:

Jey Uso: Ey yo, ne var ne yok?

Muhabir: Merhaba Jey Uso, öncelikle PGW Şampiyonu olmanızı tebrik ederim! Bu zaferinizi nasıl hissediyorsunuz?

Jey Uso: Ey, sağ ol dostum! Şampiyonluk hissi inanılmaz, bilirsin. PGW'de bunu başarmak gerçekten büyük bir onur.
Muhabir: Maç sırasında yaşadığınız zorluklar oldu mu? Rakipleriniz sizi nasıl etkiledi?

Jey Uso: Şampiyon olmak için zorluklarla dolu bir yolculuktu, ama biz bu yola alışkınız, bilirsin. Rakiplerime saygı duyuyorum ama benim için önemli olan PGW şampiyonu olmak oldu.

Muhabir: Gelecekte sizi neler bekliyor? Yeni hedefleriniz var mı?

Jey Uso: Gelecek için her zaman büyük hedeflerim var. Şampiyonluğumu korumak ve daha da ileri gitmek istiyorum. Bu benim ruhumda var.

Muhabir: Son olarak, hayranlarınıza ve gelecekte sizi destekleyecek olanlara bir mesajınız var mı?

Jey Uso: Tabii ki! Tüm hayranlarıma ve destekçilerime sonsuz teşekkürler. Sizi asla unutmayacağım. Yolda kalın, çünkü daha büyük ve daha iyi şeyler bizi bekliyor!

Muhabir: Jey, aile üyelerinizin bir çoğu şirkete geliyor, bunun için ne söylemek istersin?

Jey Uso: Aile önemlidir, bu kesin. Onlar olmadan bir hiçsindir. Ve benim ailem her zaman en önemlisidir. Onların yolu her ne tarafa ise saygı duyarım. Ama benim de kendi yolumu çizme hakkım var, bilirsin. Her zaman işimin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Kısacası şirkete umarım benimle düşmanlık yapmak için gelmesinler. Onlar benim arkamda dursunlar ki bende onları destekliyeyim.

Muhabir: Teşekkürler Jey Uso, zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim!

Jey Uso: Sağ ol dostum, teşekkürler. Her zaman bir sonraki adım için hazırım!​

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: