Kevin Nash LA Knight'tan Özür Diledi

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
WWE Hall of Famer Kevin Nash, LA Knight'ı The Rock'ın "çakması" olarak nitelendirdiği için hayranlarından tepki aldı. Geçen haftaki podcast yayınında Nash, Knight'ın albenisini sorgulayarak "Neden başka bir yerde başarılı olamadı?" dedi. Nash bugünkü programda Knight ile ilgili olarak şunları söyledi:

"Eğer LA Knight, eğer o seçilmiş kişiyse, eğer o halkın şampiyonuysa, o zaman o halkın şampiyonudur, benim için bunun hiçbir önemi yok. Eğer bulunduğu kısımlar ses getiriyorsa ve bu benim de hissedarı olduğum WWE'ye yardımcı oluyorsa, dostum Paul'ün hayatını kolaylaştırıyorsa, unut gitsin dostum. SmackDown izlemediğim için senin kim olduğunu bilmiyordum ve özür dilerim. Ama profesyonel güreşin içinde olan bazılarımız gerçekte başka sporlar izliyor, film izliyor, ara sıra kitap okuyor. Ben güreş izlemek dışında başka şeyler de yapıyorum. Televizyonda haftada 394 saat güreş var. Ben tümünü izleyemem."

la-knight-kevin-nash.jpg

Kaynak

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yani hissedarı olduğun şirketin şovlarını da açıp bakarsın sanki be... İzlemiyorsan bile ses getiren bir isim hakkında bilgi sahibi olursun en azından. Bilemedim, samimiyetsizliğin ötesinde ve biraz da LA Knight'ı el altından aşağılayıcı bir açıklama olarak görüyorum. Hoş, Kevin Nash'in mobbing yapmaktan sadistçe bir zevk aldığını bilmeyen yoktur diye düşünüyorum, o yüzden çok da şaşırtmadı beni.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: