Shane McMahon-AEW Mevzuları Ciddileşiyor

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,725
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Son birkaç haftadır Shane McMahon'ın AEW'ya katılacağı ile alakalı spekülasyonlar mevcut idi.

Birçok kaynağa göre, Mercedes Mone pazartesi günü Shane McMahon ile Laguardia Havalimanı'nda görülmüş.

Mone ve McMahon kendi uçuşları için giderken yolda konuşurlarken görülmüş ve bir kaynak ikilinin AEW hakkında konuştuğunu doğrulamış.​

Huma

huma
Konular
28
Beğeni sayısı
67
PG Nakit
100
Yanlışsam düzeltirseniz sevinirim, bildiğim kadarıyla Shane'in neredeyse parmağı hiç yok Vince olaylarında. Hatta araları da bozuk diye biliyorum. AEW, William Regal gibi nasıl bir kilit adamı olması gerektiğinden aşağı bir pozisyonda kullandığını hepimiz gördük. Umarım Shane gibi bir kilit adam için de aynı şekilde işlemezler. Ayrıca The Elite şuan çığ gibi büyüyor. Kendilerinin de dediği gibi rosterdaki herkesi ezip geçiyorlar. Shane'in final boss olarak AEW'yu kurtarması baba bir olay olur.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
206
Beğeni sayısı
1,070
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Güreş dünyasında büyük bir figür olarak görülmesine rağmen ben hiçbir zaman o gözle bakamadım Shane'ye. McMahon ailesinden birinin AEW'e katılması tabi ki büyük bir olay olur ama WWE ile aşık atabilecek seviyeye getirmez AEW'yu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: