PPV AEW x NJPW: Forbidden Door Spoiler | TNT Şampiyonluğu ve Diğer Maçlar

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,544
Beğeni sayısı
1,314
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Zack Sabre Jr. Def. Orange Cassidy

Sabre jr, Cassidy'i Pes ettirmeyi başarıyor.

HOOK, Samoa Joe & Katsuyori Shibata def. Chris Jericho, Big Bill & Jeff Cobb

TNT Şampiyonluğu Merdiven Maçı
Jack Perry def. El Phantasmo vs. Mark Briscoe vs. Lio Rush vs. Konosuke Takeshita vs. Dante Martin

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
ZSJ'nin yenilmesi gibi bir rezillik yaşanmamış bu sefer çok şükür... Öte yandan Jack Perry galibiyeti 50 km öteden falan belli oluyordu zaten ve bu da memnun olduğum bir sonuç oldu. CM Punk'tan dayak yiyip ancak bu kadar ekmeğini yiyebilirsin, helal olsun cidden.

Huma

huma
Konular
28
Beğeni sayısı
67
PG Nakit
100
Bunu üçüncü kez diyeceğim forumda çünkü büyük aptallık, ZSJ ile Roderick veya Kyle'ı eşleştirmek ciddi anlamda açıklanamaz bir durum. Maça gelecek olursam da beklenileni olumlu anlamda verdi bana. ZSJ, umarım uzun süre AEW ile full time anlaşmak yerine bu tür şovlarda arada bir gelmeye devam eder. AEW'da mutlak kalite düşüşü yaşayacaktır Jay White gibi. Ladder maçını ise kazananı belli olduğu için izlemedim. Gördüğüm yorumlar üzerine güzel geçmiş. Jack, tam olarak Punk'dan yediği dayaktan sonra büyük gelişme gösterdi promo ve oyunculuk anlamında. Ring içi ise Jungle Boy döneminden beri gayet iyiydi. Çığ gibi büyüyen Elite'e karşılık bakalım nasıl bir face koyacaklar. Bu konuda umarım AEW batırmaz ama batırdılar gibi hissediyorum. Acclaimend kalite düşüşü verecektir bu senaryoya.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: