Role Play: RealmFall (İLK BÖLÜM YAYINDA)

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
440
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Hanedanlığa dahil olmak istemiyor musun yoksa fark etmez mi?

Role Play dedim ama Fan Fiction mı desem bilemedim. Şöyle karakter seçiyorsunuz ben de karakteri hikaye içerisine alıyorum. Fakat karakterin ölebilir ne bileyim Theon gibi rezil de olabilir. Burada kasıt yok hikayenin ve evrenin akışı var. Çok özenle seçtiğin karakter daha ilk görünümde ölebilir veya dalgasına aldığın karakter kral da olabilir. Bu evren biraz dengesiz olacak bu bağlamda. Siz yazılan hikayeleri okuyup yorumlayarak takip etmiş olacaksınız ve yorumlarda kendi aranızda karaktere girip yorum da yapabilirsiniz. Karakteriniz öldüğünde farklı bir karakter ile yine dahil olabilirsiniz. Hatta şu an bile birden fazla karakter seçebilirsiniz.
Fark etmez uygun gördüğün hanedanlığa atabilirsin.

Centria

nobody
Konular
166
Beğeni sayısı
781
PG Nakit
300
1
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Nigel
Kişilik Özellikleri: Nerd, meraklı, çoğu zaman korkak olsa da deli cesaretine sahip olabiliyor bazen
Hanedanlık Talebi soylu olmak zorunda değil hatta köylü olsa daha iyi olur ama kafana göre
Özel istek: Westeros tarihine ilgili olsa da özellikle Dragonshade İç Savaşına ve Soyu tükenen Ejderhalara ilgilidir

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
58
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Berrick
Kişilik Özellikleri: Böyle Oberyn ve Jaime'nin gençliği gibi. Yani onlar gibi alaycı, keyfine düşkün, espritual (cinsellik ve kinaye üzerine esprileri tercih eden) biri olmasına karşın aynı zamanda onur ve şövalye kodunu unutmamış biri. Öyle ki saf bile diyebilirim, kadın düşkünü ve alaycı da olsa oldukça merhametli, cömert, hoşgörülü (varsa eşlerini cidden içten seven) biri. Bunun nedeni ise biraz genç olduğu ve şövalyeliğin kitaplardan farklı olduğunu yeni yeni anlamaya başlaması (ilk iki sezon Jon saflığı)
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil): Yani Şövalye gibi olmak istiyorum o yüzden Rockvale veya Goldspire

Özel istek:

Birkaç tane var kusura bakma;
- Savaşçı / Şövalye vari bir karakter oynamak istiyorum. Tercihen daha çok düello ama yeri geldiğinde tabii ki cepheye gideceğiz.
- Genç bir karakter oynamak istiyorum, 22-27 yaş aralığı gibi tercihen çocuğu yok.
- Bu sonuncu biraz fazla olabilir ama haremim ya da birden fazla karım olabilir mi? Açıkçası sapık, pislik ama iyi onurlu savaşçı yapmak istiyorum ve bundan dolayı dedim. Eğer bulunduğum hane için olmuyorsa uygun olan bir haneye atabilirsin. Veya hiç uğraşmayıp karakteri devamlı geneleve yollayabilirsin.

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
15
Beğeni sayısı
306
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Alastair
Kişilik Özellikleri: İyi bir şövalye, Kararlı, Zeki ve Güçlü İradeli.
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil): Silverthorne
Özel istek: GoT'daki Sir Arthur Dayne'den esinlenilmiş bir karakter olabilir.

Konular
58
Beğeni sayısı
1,260
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Brynden
Kişilik Özellikleri: Mistik, Manipülatif, Sadık.
Hanedanlık Talebi: Ironcliff, Wolfguard, Dragonshade
Özel istek: Karakter biraz daha doğa üstü tarafta kalırsa sevinirim, deri değiştirmek, yeşil gören veya büyülerle uğramak gibi. Dış görünüşte de bunun karşılığı olarak uzun boylu, çelimsiz, bir gözü kör gibi ucube şeyler eklenebilir.

Sister Abigail

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
84
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jamie Hayter
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Evreni çok fazla bilmesem de katılayım:

Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Agatha
Kişilik Özellikleri: Yeri gelince Acımasız, yeri gelince Merhametlidir. Cesur ve Korumacıdır, dostlarına bağlı kalır ve aşkla arası pek iyi olmayan bir hanımdır. Savaşçı kişiliğiyle ön plana çıkmakta. Ayrıca genelde küfürbazdır. Pek ciddi biri olmasa da, yeri gelince de ciddi olmayı bilir.
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil): Wolfguard, Ironcliff, Stormridge.
Özel istek: Vikings'deki Lagertha veya Game Of Thrones'daki Arya Stark gibi karakterlere benzetilebilir.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
399
Beğeni sayısı
942
PG Nakit
1,495
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Karakter Adı : William
Kişilik Özellikleri: Kendi halinde takılan ama damarına basıldığında kolay kolay kendine gelemeyen biri
Hanedanlık Talebi : Wolfguard Hanedanlığı
Özel istek: Milliyetçi olabilir gibi.

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
370
Karakter Adı: Aegor (bastard yapabilirsin ihtiyaca göre sana kalmış)
Kişilik Özellikleri: bulunduğu hanedanın belirgin bir şekilde onur kavramı ile öne çıkan bir özelliği olmasa bile kendince bir onur anlayışı vardır ve gururludur (Ned Stark kasa gerizekalı onur anlayışı değil ama sen anlamışsındır zaten az çok neyi kast ettiğimi), dini inancı yok ve genelde alaycıdır, hırslı (eğer piç yaparsan bu özellik daha da öne çıksın), tüm iyi özelliklerine rağmen zaman zaman dengesizleşebilen biri, hanedanını ve kendi ismini tarihe yazdırabilmek için her şeyi yapar (zalimlik hariç yani Tywin vs. gibi bir adam olabilmesi zor o yüzden insancıl yanı var)
Hanedanlık Talebi: Silverthorne veya Shadowmoor
Özel istek:
Daha savaş deneyimi yok genç olduğu için ama turnuvalarda diyarda nam salmış çok ünlü (özellikle gürz ve kılıçta) ve karakterin dış görünüşü herkes tarafından yakışıklı kabul edilen bir tip. Smallfolk tarafından seviliyor ve iyi anlaşıyor onlarla. Karaktere katman eklemek istersen piçliği üzerinden eğer piç yaparsan tabi Jon Snow tarzı bir bilinmezlik vs. oluşturabilirsin tamamen sana kalmış.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: