AEW Dynamite 19.06.2024 Reyting. AEW Ölmüş Ağlayanı Yok

Huma

huma
Konular
28
Beğeni sayısı
69
PG Nakit
100
Şovu çok beğenmiştim ama maalesef ki Punk'ın da dediği gibi bu gerçek bir iş değil. Her sene aynı gece büyük şovlar yapılıyor, 502k gibi bir sayının bahanesi bu olamaz. Geçen haftaki Dynamite reytingi başlığında yazdığım gibi Tony bu tür başarısızlıklardan ders almasını bilen birisi. Belli bir süredir haftalık Dynamite-Collision takip edenler de hak verecektir ki şovdaki hikaye örgüsünde ve segment sayısında ciddi bir artış var son zamanlarda. Şirketin şuan ihtiyacı olan en büyük şey taze draw bir isim. MJF ile bunu yapabilirlerdi ama batırdılar. Wembley sonrası eğer yine arka alanda biri birine girişmediği sürece, Wembley'in vereceği hype ile yıl sonuna doğru gerek reytingler gerek bilet satışı konusunda yükseliş göstereceğini düşünüyorum. Wembley şirket için çok büyük bir dönüm noktası olacak.

Konular
17
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Will Ospreay

KAHKAHA ATIYORUM ÇARESİZLİĞE BAK SDALKKLDFSŞAFSADŞLKFSADŞFSADKŞLDFSAKLŞDFSAKŞLAFFASDKL

Tony Khan, Fake hesabından yardırıyor yine. Bu gece Journey of Wrestling’de AEW kariyeri açma vaktim geldi. Hatta Local Multiplayer ile NJPW, CMLL ve AEW’yu aynı anda yönetme işsizliğine girişebilirim.

Konular
17
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Şovu çok beğenmiştim ama maalesef ki Punk'ın da dediği gibi bu gerçek bir iş değil. Her sene aynı gece büyük şovlar yapılıyor, 502k gibi bir sayının bahanesi bu olamaz. Geçen haftaki Dynamite reytingi başlığında yazdığım gibi Tony bu tür başarısızlıklardan ders almasını bilen birisi. Belli bir süredir haftalık Dynamite-Collision takip edenler de hak verecektir ki şovdaki hikaye örgüsünde ve segment sayısında ciddi bir artış var son zamanlarda. Şirketin şuan ihtiyacı olan en büyük şey taze draw bir isim. MJF ile bunu yapabilirlerdi ama batırdılar. Wembley sonrası eğer yine arka alanda biri birine girişmediği sürece, Wembley'in vereceği hype ile yıl sonuna doğru gerek reytingler gerek bilet satışı konusunda yükseliş göstereceğini düşünüyorum. Wembley şirket için çok büyük bir dönüm noktası olacak.
Wembley ile düştüler ve yine Wembley ile yükselecekler.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,739
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Tony Khan, Fake hesabından yardırıyor yine. Bu gece Journey of Wrestling’de AEW kariyeri açma vaktim geldi. Hatta Local Multiplayer ile NJPW, CMLL ve AEW’yu aynı anda yönetme işsizliğine girişebilirim.
E BAB konumu alırım o zaman buraya da...

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob

KAHKAHA ATIYORUM ÇARESİZLİĞE BAK SDALKKLDFSŞAFSADŞLKFSADŞFSADKŞLDFSAKLŞDFSAKŞLAFFASDKL

OĞLUM BİZ BUNLAR İŞ BİLMEZ, MURAT EROL YANLIŞ DAVA GÜDÜYOR DEDİĞİMDE ORTALIK VELVELEYE GİDİYORDU! HAKLININ ACELESİ YOK İŞTE!!!!!
İşin şakası bir yana söyleyeyim bilmeyenler için; Ben bu şirketin hikayesine öyle bir inanmıştım ki başladığı ilk günlerde içeriklerini lisanslı olarak FiteTV’den satın alarak izliyordum. Güreşin her koşulda çok sesliliğe, tekelden uzak bir yapıya ihtiyacı olduğu malumken büyük bütçeli bir oluşumu desteklememek yanlış olurdu, pişman değilim.

Ancak Cody Rhodes’un 1985 WCW gibi bookladığı şirket pandemi ile birlikte PWG çizgisine geldi. O andan itibaren aramızı yavaş yavaş açtık bu şirketle. Punk ve MJF ile birlikte pek çok şey tekrardan düzeliyordu ancak onu da mahvettiler. Şu gelinen hale acıyorum.
E BAB konumu alırım o zaman buraya da...
Bu aralar yine elim kaşınıyor. 2 maç yazıp salacağım bir proje daha patlayacak gibi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: