O İsmin Çantayı Kazanması Sizce Nasıl Olur?

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,424
PG Nakit
330
GPwO6iPWMAA3UZb.jpg

Kişisel olarak Gunther'dan haz etmem fakat eğer olası bir Gunther WHC galibiyeti söz konusuysa olayı çok daha ilgi çekici yapacak ve belki de Gunther için eğer face turn düşünülüyorsa bunu en iyi şekilde yapılabilecek şekli olur gibi geliyor. Geçen kestiği promoda Mr. MITB olmaktan bahsetmiş. Uzun zamandır tahmin edilemeyen bir çanta galibi göremiyoruz ve bu sene şu alır dediğimiz iddialı bir isim yok. (Jey Uso hariç ama pek iddialı gelmiyor bana hala.) Son zamanlarda aldığı bireysel şanslar ile birlikte bu galibiyet gelirse nasıl olur? Ya da erken midir? Kaiser'in çok büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum.

1718836698118.png

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,377
Beğeni sayısı
3,686
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kaiser için kafada IC planları dönüyordu benim ama oraya Gable'ı daha çok istediğim için MITB alma işi çok daha iyi olur. Kaldı ki MITB çantasının misyonu konum olarak Ludwig Kaiser gibi isimleri parlatmak ise şayet Kaiser bu sene özelinde bu çantayı kazanmak için kesinlikle biçilmiş kaftan. Ayrıca senin de belirttiğin gibi Gunther ile kendisini bir senaryoya sokma fikri de kulağa oldukça makul geliyor. wXw'da çok kaliteli maçlar çıkardıklarını biliyorum ve donanımlarını iyiden iyiye arttırdıkları bu dönemde, güreşin en büyük sahnesinde de bu kapışmayı neden izlemeyelim diye düşünüyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: