WWE RAW Spoiler | McIntyre Güreşi Bırakıyor ve Ağlatan Main Event

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,502
Beğeni sayısı
1,290
PG Nakit
3,490
1
Drew McıntyIre ringde.

Öfkeli McIntyre CM Punk hakkında konuşmak ister ama bunu daha fazla yapamayacağını söyler. WWE'nin canı cehenneme der ve şirketten ayrılacağını söyler ardından ringi terk eder.

Bende 2 kötü şov izleyince bu açıklamaları yapıyorum McıntyIre ağabey Bir kaç gün sonra dönersin.

Kayden Carter & Katana Chance def. Damage CTRL

Sheamus vs. Bron Breakker

Kazanan: DQ ile Sheamus

Sheamus ve Kaiser kavgaya devam eder, ancak Breakker Sheamus'a bir mızrak indirir. Görevliler Breakker'a arkaya kadar eşlik eder ve Sheamus'u ring kenarında yalnız bırakır. Kaiser Sheamus'u dövmeye devam eder ve onu dövmeye devam etmek ister. Breakker bir SPEAR VURUYOR BU NE OLM ÖLDÜ HERİF

Daha sonra sahne arkasına gidiyoruz ve Liv Morgan'ın Dominik Msyterio'yu yanına çağırdığını görüyoruz. Dominik ona mor inek desenli yeleğini geri istediğini söylüyor ve Morgan ona yeleği kendisinin çıkarması halinde geri alabileceğini söylüyor. Dominik yavaşça bunu yapar ama Damian Priest onu yakalar. Dominik daha sonra yeleği Morgan'ın üzerinden hızla çıkarır ve Priest Morgan'a Dominik'i rahat bırakmasını söyler

Finn Balor vs. Jey Uso vs. Rey Mysterio

Kazanan: Jey Uso

JEY USO SEYİRCİLER İLE YEET YAPARKEN IŞIKLAR KAPANIYOR!!!!!!!!!

ALLAHİM NE ZAMANDİR IŞIKLAR KAPANMİYORDU ŞU OLAYI BİLE ÖZLEMİŞİM. BRAY WYATT'IN MÜZİĞİ ÇALIYOR AĞLATACAKLAR BUNLAR BİZİ. BİR KADIN SÜRÜNEREK ÇIKIYOR VE BU NİKKİ CROSS!!! GİRİŞ RAMPASINDA BRAY WYATT'IN FENERİ VAR!!!!! KAPIYA İŞARET EDİYOR VE ARKA ALANA DOĞRU GİDİYORUZ. KAMERA DA BİRKAÇ KİŞİNİN YERE SERİLMİŞ OLDUĞUNU GÖRÜR. ÜZERİNDE "YARDIM" YAZAN BİR TOKMAK TUTAN TAVŞAN MASKELİ BİR ADAM Kİ BU ADAM ERİCK ROWAN!!!!! BABAM BENİM. CHAD GABLE'I YERDE KAFASI KANAMIŞ ŞEKİLDE GÖRÜYORUZ. BİR BAŞKA MASKELİ ADAM GÖRÜYORUZ MUHTEMELEN DEXTER LUMİS. BİRİNİ DAHA GÖRÜYORUZ BU DA JOE GACY MUHTEMELEN.

VE O GELİYOR.... UNCLE HOWDY! UNCLE AMCAM YAVAŞ YAVAŞ İLERLİYOR. ÜÇÜ BİRLİKTE GİRİŞE GELİYOR. UNCLE HOWDY FENERİ TUTUP BURADA OLDUKLARINI SÖYLÜYOR ARDINDAN FENERE ÜFLÜYOR VE ŞOV BURADA SONA
ERİYOR. DİKEN DİKEN OLDUK...

Moderatör tarafında düzenlendi:

American Psycho

PG.com Kullanıcısı
Konular
18
Beğeni sayısı
169
PG Nakit
0
Baştan söyleyeyim ışıklar açıldığı gibi sönecek bir stable. Wyatt Six işini de Wyatt Sicks olarak kıvırmışlar. Joe Gacy ve Lumis'in aynı takımda olması hoşuma gitti. Debut çok iyiydi. Umarım direkt Smackdown'da da gözükürler.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Öfkeli McIntyre CM Punk hakkında konuşmak ister ama bunu daha fazla yapamayacağını söyler. WWE'nin canı cehenneme der ve şirketten ayrılacağını söyler ardından ringi terk eder.
Hazır ortaklık başlamışken Drew’u TNA’e alalım. Orada kemer kazanabilir.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,375
Beğeni sayısı
3,681
PG Nakit
3,015
1 1
Ya bu ekibin ben de çok çabuk sönüp gideceğini düşünüyorum ama şu olay beni o kadar hypeladı ki anlatamam. Muhteşem bir debut hazırlamışlar cidden, her türlü motifi ağzım açık izledim. Chad Gable'ın yerle bir olduğunu görünce ağzım açık kaldı özellikle, bütün seyircinin o an verdiği tepkinin aynısından verdim. Muhteşem bir giriş yaptılar gerçekten kim ne derse desin, nasıl bir yol çizeceklerini çok merak ediyorum. Hızlı parlar hızlı söner o önemli değil, Bray Wyatt'ın mirası için bir şeyler yapılmış olması ve ona duyduğum hasreti bir nebze olsun dindirebilecek bir şeyler görmüş olmak bana yetti gerçekten. Çok garip hissediyorum hala...

jaques

çlk
Konular
38
Beğeni sayısı
1,106
PG Nakit
170
Hazır ortaklık başlamışken Drew’u TNA’e alalım. Orada kemer kazanabilir.
iek1opb.jpeg

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
575
PG Nakit
295
Drew babanın senaryo da ilginç gidecek gibi, valla bir süre kafa izni yapıp Punk'u screw ederek gelecek gibi geliyor ama ne yaşansa şaşırmam ben.

Kayden Carter ve Katana Chance WWE'in en iyi takımı, açık ve net ya. Kemere sulanmaları lazım yine, Alba ve Isla ikilisiyle baya iyi feud ilerletirler bence. Shayna ve Zoey falanı bırakalım ya. Lyra ablamın tatlılık peki... Damage CTRL da yakında kül olur, Sane'den veya Kai'den etkielyici bir face run bekliyoruz. Kadın potasına boydan girmişken Rhea abla acil dönmeli diyerekten sözü bitiriyoruz.

Jey Uso'nun taraftarla olan uyumu acayip yerlerde, adam istediği kadar kötü güreşsin ki bence iyi de ilerliyor, şu uyumu durduramazsın abi. İnanılmaz aura ya.

Şov sonu için diyebileceğim tek şey tüylerimin diken diken olduğuydu. Shatter... Nikki'nin ilk gelişi... bu iki kısımda direkt eridim.

Muazzam bir şov, muazzam.

Click here to login using your socials account