WWE RAW Spoiler | Geri Dönen İsimle Açılış ve Kıtalararası Kemerine Oynayan Yeni İsimler

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,502
Beğeni sayısı
1,290
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Benim için çok anlamlı oldu bu şov o yüzden iki part şeklinde olsun istedim...

Seth Rollins geliyor!

Hayranlar Rollins'in şarkısını söyleyip ona hoş geldin demeden önce Rollins onları Monday Night Rollins'e davet ediyor ve kendisini bu geceki programın sunucusu olarak tanıtıyor. Sadede geleceğini ve tek bir sebep için geri döndüğünü söylüyor. Güreş işine tüm zamanların en iyisi olmak için girdiğini ve bunu kazandığı unvanı geri almadan yapamayacağını söylüyor: Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğu. Ringin üzerinde asılı duran Erkekler ve Kadınlar Money In The Bank çantalarına bakıyor ve 6 Temmuz'a az bir süre kala çantanın unvan için bir şans daha elde etmesinin en hızlı yolu olduğunu söylüyor.

Damian Priest'in müziği duyuluyor ve ringe doğru ilerliyor. Rollins'i karşılıyor ve onun harika ve sağlıklı göründüğünü söylüyor. Onu geri kazanmanın güzel olduğunu ve Rollins'le konuşmak istediğini söylüyor. Rollins'e Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu kazanmak için Erkekler Money In The Bank çantasını ona nakde çevirmek istediğini, ancak "Raw "ın artık Monday Night Rollins olmadığını söyler.

Rollins, Priest'e birbirlerine çok benzediklerini ve ikisinin de gruplarda isim yaptıklarını söylüyor. İkisinin de Erkekler Money In The Bank çantasını kazandığını ve bunu nakde çevirmek için uzun süre beklemek zorunda kaldıklarını, ancak bunu yaptıklarında WrestleMania'da Dünya Şampiyonluklarını kazandıklarını söylüyor. Priest'e ne tür bir şampiyon olmak istediğini ve mirasının ne olmasını istediğini soruyor.

Priest, Rollins'e bunun adil bir soru olduğunu söyler ve Rollins Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu elinde tutarken ilk rakibinin kendisi olduğunu söyler. Rollins onu yenerken ondan daha iyi olduğunu ama artık durumun böyle olmadığını söylüyor. Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu Money In The Bank'te savunmayı teklif eder ve Rollins bunun bir tuzak olup olmadığını sorar. Priest öyle olmadığını söyler ve Rollins Priest'in meydan okumasını kabul eder. Priest'i, kendisi etrafta olduğu sürece "Raw "ın Monday Night Rollins olacağı konusunda uyarır.

Braun Strowman def. Chad Gable

Kadınlar Money İn The Bank Kalifiye Maçı
IYO SKY vs. Zelina Vega vs. Kiana James

Kazanan: IYO Sky

Sami Zayn Ringde

Zayn, Corpus Christi, Teksas'a hâlâ Kıtalararası Şampiyonu olarak gitmekten gurur duyduğunu söylüyor. Chad Gable'ın Clash At The Castle'da unvanını korumayı kolaylaştırmadığını söyledi ve ardından aralarında geçen her şeyi değerlendirdi. Artık her şeyin bittiğini çünkü onu bir güreş maçında yendiğini söylüyor ve ardından Chad Gable'dan ayrıldığını belirtiyor. Alpha Academy'den ayrılmanın kolay olacağını söylerse yalan söylemiş olacağını çünkü neler yaşadıklarını anladığını, ardından insanların bazı şeyleri kendi zamanlarında yapmaları gerektiğini bildiğini söyledi. Hem kendisinin hem de Jey Uso'nun hazır olduklarında The Bloodline'dan ayrıldıklarını ve Otis, Akira Tozawa ve Maxxine Dupri hazır olduklarında Gable'ın yanından ayrılacaklarını söylüyor. Zayn, Kıtalararası Şampiyonluğu herhangi birine ve herkese karşı savunmaya hazır olması gerektiğini söylüyor.

Bron Breakker'ın müziği duyuluyor ve ringe doğru ilerliyor. Breakker, "Raw "a çıktığından beri uzun bir ceset listesi bıraktığını ve listede sırada Zayn'in olduğunu söylüyor. Zayn'in unvanını ondan almaya yemin ediyor.

Sheamus'un müziği duyuluyor ve ringe doğru ilerliyor. Son beş yıldır Kıtalararası Şampiyonlukla karşı karşıya olduğunu ve bangır bangır dövüştüğünü söyler ve Zayn'den kendisine bir unvan şansı vermeyi düşünmesini ister. Zayn'e ona saygı duyduğunu söyler ve Breakker Sheamus'a kimsenin umurunda olmadığını söyler. Onun yoluna çıktığınızda ne olacağını herkesin bildiğini ve Sheamus'un onun yoluna çıktığını söyler. Onu da yeneceğini söyler ve Sheamus Breakker'a ne yapacağını sorar. Breakker'ın ukala olduğunu ve hayatının kaçışını yaşadığını söyler, sonra da oyunda bir rolü olmadığını söyler. Breakker'a kendisinin yeni çocuk olduğunu söyler. Zayn, Breakker ve Sheamus'un bunu çözmesi gerektiğini söylüyor ve ardından aralarında bir maçı resmileştirmek için "Raw" Genel Müdürü Adam Pearce'ı bulacağını söylüyor.

Carlito def. Dragon Lee

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,375
Beğeni sayısı
3,681
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Seth Rollins... Baba bu adamı koşulsuz şartsız seviyoruz yalan mı söyleyelim? Vallahi çok özlemişiz, Priest'e karşı galip geleceğini düşünmüyorum tabii ama buralarda senaryo biraz karışacak gibi duruyor.

IC potası şu an çok daha iyi bir konuma vardı, Chad Gable'ın umarım buralarda işi bitmemiştir. Ben hala kemeri kazanmasını istiyorum çünkü bunu fazlasıyla hak etti. Bu arada Sheamus babanın kombine bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
574
PG Nakit
295
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Rollinsle şov açılınca dedim aha efsane şov geliyor, şok olduk valla. Güzel promo kesti, ara öncesi baya sıksa da babanın müziği duyunca harbiden bi keyif bağladı bizi ya. Priest ile güzel bir maç izleteceklerdir, kaybedecek de olsa potadan düşmeyecektir bence.

Gable mağlubiyetin etkisiyle şovda dominant gözükebilir diyordum Creedlerin de etkisiyle ama nereye gidiyor ya.. Çok güzel ilerliyor senaryo bence, birini tokatlayayım Pearce dayı pasla bana birini dedikten sonra Braun'un gelişi, tertemiz Strowman galibiyeti ve sonrasında yaşananlar... Güzel yerlere gidiyor bu iş bence, ama şu net ki Gable artık kemerden uzaklaştı, kemer potasında artık yok. Creedler ve Gable vs Alphalar + XXX gibi bir maça gidiyoruz.

IC potasına gelelim, valla bir anda bu potanın bu hale gelmesi... Feci güzelleşti işler ya, içeriye bak abi Breakker, Sheamus ve Zayn, ki Kaiser hala bir şekilde içeride, bence Dragunov da kafayı sokar gibi duruyor. Çok güzel hale geldi, bence Breakker bir ara alacak kemeri, ama bu potada gönlümüzün olduğu adam belli. Sheamus babam.

Carlito İSRAFsın baba sen, Lee nasıl kaybetti bu maçı valla üzücü.

Güzel şova ne analiz yapıyoruz ama.. Babalar biz bu sporda varız. @Beast Incarnate @Nature Boy @Hacken @Johnny Sack

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Rollinsle şov açılınca dedim aha efsane şov geliyor, şok olduk valla. Güzel promo kesti, ara öncesi baya sıksa da babanın müziği duyunca harbiden bi keyif bağladı bizi ya. Priest ile güzel bir maç izleteceklerdir, kaybedecek de olsa potadan düşmeyecektir bence.

Gable mağlubiyetin etkisiyle şovda dominant gözükebilir diyordum Creedlerin de etkisiyle ama nereye gidiyor ya.. Çok güzel ilerliyor senaryo bence, birini tokatlayayım Pearce dayı pasla bana birini dedikten sonra Braun'un gelişi, tertemiz Strowman galibiyeti ve sonrasında yaşananlar... Güzel yerlere gidiyor bu iş bence, ama şu net ki Gable artık kemerden uzaklaştı, kemer potasında artık yok. Creedler ve Gable vs Alphalar + XXX gibi bir maça gidiyoruz.

IC potasına gelelim, valla bir anda bu potanın bu hale gelmesi... Feci güzelleşti işler ya, içeriye bak abi Breakker, Sheamus ve Zayn, ki Kaiser hala bir şekilde içeride, bence Dragunov da kafayı sokar gibi duruyor. Çok güzel hale geldi, bence Breakker bir ara alacak kemeri, ama bu potada gönlümüzün olduğu adam belli. Sheamus babam.

Güzel şova ne analiz yapıyoruz ama.. Babalar biz bu sporda varız. @Beast Incarnate @Nature Boy @Hacken @Johnny Sack
Ne zamandır şovları izlemiyorum, baba bunu diyorsa açıp bakmak şart gibi duruyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,375
Beğeni sayısı
3,681
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kaiser'ın single performansı için inanılmaz heyecanlıyım, alayım Cermen işi STERN'imi.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky

Analiz kısmının virgülüne dahi dokunmadım. Ben Steinercıyım ama aga!

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: