PPV Clash Of The Castle: Scotland Spoiler | World Heavyweight Championship

Konular
1,829
Beğeni sayısı
872
PG Nakit
465
Favori Güreşçi
CM Punk
1

Maçın ortalarında Damian Priest'in ayağı inanılmaz bir şekilde iplerin arasında sıkıştı.

Maçın sonunda hakemin olmadığı bölümde ringe yeni bir hakem kayarak geliyor, 2'ye kadar sayıyor ama duruyor. Bu gelen adam hakem kılığında CM Punk! CM Punk lowblow yapıyor McIntyre'a. Ardından Priest South of Heaven vuruyor ve tuşa giderek maçı kazanıyor ve kemerini koruyor.

Konular
57
Beğeni sayısı
1,230
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Yahu kardeşim madem bu adama ülkesinde ana kemer şampiyonluğu momenti vermeyeceksiniz, neden Wrestlemania momentini hiç ediyorsunuz? Royal Rumble - Wrestlemania arasını 3 ay sırtında taşıyan adamın hikayesini, kendi memleketinde şu şekilde bir hikayeyle bitirmek anca WWE'ye yakışırdı. Damian Priest'in Wrestlemania'daki momente ihtiyacı yok, madem onu aldı İskoçya'daki özel şovun main-eventinde bu momente yine hiç ihtiyacı yok tıpkı CM Punk'ın olmadığı gibi. Vallahi akıl alır iş değil, şöyle anlar güreşe duyduğum sevginin yerini nefretin almasını sağlıyor. Barış'ında dediği gibi Summerslam'de McIntyre'in Punk'ı ezmesi şart yoksa bu hikayeyede, McIntyre'in son 6 aydır yarattığı her şey boşa gidecek. Umarım toparlar buradan ama hiç umudum yok.

jaques

çlk
Konular
37
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
170
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
Drew McIntyre
Lan siz şaka mısınız 2022'de zaten memleketinde kaybettirdiniz adama şu an hiçbir neden yokken niye böyle bir son? Punk ve Drew'un skor 4-1 falan oldu anasını satayım herifin Punk'a sağladığı tek üstünlük Rumble'da sakatlaması onda da elendi zaten. McIntyre'ın hikayeyi yılan hikayesine çevirdi Triple H denilen lavuk. Artık CM Punk ile 1239831298 ay maç döndürüp onlarda da yatar herhalde. WM zamanı da Seth'i döndürüp Seth vs. Drew vs. Punk mevzusunda Drew'u bir posta da orada yatırırsınız.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
88
Beğeni sayısı
1,403
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Son birkaç aydır şovları özet ve haberlerden takip etmeme rağmen çok net görünen bir sonuç.

Punk vs Drew mevzusunun dışında GUNTHER kemeri Priest'ten alacak. Biraz da onun için yaptılar diye düşünüyorum. Drew şimdi alsa ve SS'de GUNTHER'a kaybetse şu an kazanmasının bir anlamı olmayacaktı. Gunther kaybetse bütün yatırım çöp olacaktı.

Ha bu arada WWE memleket şovlarında güreşçileri yatırmayı sever yani. Özellikle Kanada şovlarında genelde Kanadalı güreşçiler kaybeder. Hatta adamlar gitti Screwjob falan yapmıştı yani.

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
330
Son birkaç aydır şovları özet ve haberlerden takip etmeme rağmen çok net görünen bir sonuç.

Punk vs Drew mevzusunun dışında GUNTHER kemeri Priest'ten alacak. Biraz da onun için yaptılar diye düşünüyorum. Drew şimdi alsa ve SS'de GUNTHER'a kaybetse şu an kazanmasının bir anlamı olmayacaktı. Gunther kaybetse bütün yatırım çöp olacaktı.
Dünyanın en sıkıcı feudu, olayı, maçı, anı vs. vs. vs.

Drew alsa ve Gunther kazansa da büyük rezillik olurdu zaten. Gunther'ın işi bu pota değil. Cody ile karşılaşmalıydı. Cody alırdı başta feudu sonra seneye falan alırdı belki Gunther. Ben gram yükselmiyorum elemana ama arkasında bir hype var bu şekilde daha iyi ilerleyebilirdi.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
88
Beğeni sayısı
1,403
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Dünyanın en sıkıcı feudu, olayı, maçı, anı vs. vs. vs.

Drew alsa ve Gunther kazansa da büyük rezillik olurdu zaten.

Abi adamı hazırlıyorlar. İki senedir RR şovlarında üstün performans sergiliyor, en uzun süreli ICC, KOTR derken konu buralara geldi artık onun da hikayesini tamamlaması lazım.

Priest'i ben de sıkıcı buluyorum. Bana kalırsa geçen sene çantayı LA Knight alsaydı çok daha üst düzey işler izlerdik. Bu adam Cody-Roman-Rock-Rollins-Drew-Punk eksenine girebilirdi. Priest hiç yakışmadığı için öyle kaldı işte.

Drew için ise can sıkıcı durum olsa da Rollins gibi o da toparlar. Punk mevzusundan da bir şekilde üstün gelir. Çünkü dibi gördü.

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,408
PG Nakit
330
Abi adamı hazırlıyorlar. İki senedir RR şovlarında üstün performans sergiliyor, en uzun süreli ICC, KOTR derken konu buralara geldi artık onun da hikayesini tamamlaması lazım.

Priest'i ben de sıkıcı buluyorum. Bana kalırsa geçen sene çantayı LA Knight alsaydı çok daha üst düzey işler izlerdik. Bu adam Cody-Roman-Rock-Rollins-Drew-Punk eksenine girebilirdi. Priest hiç yakışmadığı için öyle kaldı işte.

Drew için ise can sıkıcı durum olsa da Rollins gibi o da toparlar. Punk mevzusundan da bir şekilde üstün gelir. Çünkü dibi gördü.
Ne Priest ne de Gunther'ı ilgi çekici buluyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: