Undertaker, Tony Khan'ın Liderlik Vasfını Sorguluyor

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,377
Beğeni sayısı
3,686
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

"Umarım bir gün, yani çoğu insan benim gibi düşünmez, ama bir gün AEW'daki saçmalıkları toparlar ve gerçek bir rekabet ortamı yaratır. Bu muhtemelen WWE'de popüler bir görüş değil ama benim kanaatimce rekabet sizi yalnızca daha iyi hale getirir. [Tony Khan'ın] Soyunma odasında gerçek bir lider olduğunu düşünmüyorum ve emin değilim, bu adama karşı bir garezim yok, şirketi yönetecek kişinin Tony olup olmadığını bilmiyorum, o oldukça iyi niyetli ve bir şeyler yapmak istiyor ama WWE'nin ezici gücüne karşı bir güreş şirketi yönetecek meziyetlere (iyi ve hızlı karar verme becerisine) sahip olup olmadığı muamma. Ama belki ben yanılıyorumdur, umarım bir araya gelirler. Bu güreşçiler için, taraftarlar için daha iyi olur, her şey için daha iyi olur."

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Bu sebeple eleştirdiğimde, yine bu sebepten ayrılan insanları övdüğümde adım WWE fanına çıkıyor. Taker bunu demiş, tepkileri merak ediyorum.

Huma

huma
Konular
26
Beğeni sayısı
61
PG Nakit
50
Diğer podcaster meslektaşı Bubba gibi satılık değilmiş onu öğrendim bu açıklama sayesinde. AEW, yapacağı bookingi indie kitlesine değil de genel izleyiciye yaptığında reyting/ppv satışında büyük artış olacağı bir gerçek. Eğer Tony getirdiği ranking sistemini doğru şekilde uygulasaydı onu savunabilirdim ama kafasına göre rankingi uyguladığı için maalesef ki Tony hakkında ki yorumları da doğru.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,021
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Diğer podcaster meslektaşı Bubba gibi satılık değilmiş onu öğrendim bu açıklama sayesinde. AEW, yapacağı bookingi indie kitlesine değil de genel izleyiciye yaptığında reyting/ppv satışında büyük artış olacağı bir gerçek. Eğer Tony getirdiği ranking sistemini doğru şekilde uygulasaydı onu savunabilirdim ama kafasına göre rankingi uyguladığı için maalesef ki Tony hakkında ki yorumları da doğru.
Bubbanın yanlış tek lafı yok. Indy izleyicisi gerçekleri kabullenemiyor.
Ben niye bu redneckle aynı düşünüyorum
Based oluyorlar ya genelde.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: