RPG Bir Rüyayı Katlettin Ama Şimdi Yine Gece Oldu

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
170
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
"AAAHHH! çok yazık.. ÇOK YAZIK OLACAK!"

h.jpg

Bir odadan bağır çağır sesler duyuyoruz, odanın kapısı kapalı. Kapının öbür tarafında ise Velveteen Dream duruyor. Kapının öbür tarafında üç noktaya oturmuş ağlamaktan gözleri şişmiş.

Velveteen Dream: Neden böyle yapıyorsun? Bu işin çözümü gerçekten böyle mi? Bitti işte buraya kadar. Hala neyin peşinden gideceksin. Her iki senaryoda da o şampiyonluğu ben kaldıracağım, ve bazılarının aksine bunu en büyük öneme sahip şovda yapacağım. Sadece bunu kimi yenerek yapacağımı bilmiyordum ve bunca şey bundan ibaretti. Önemseme Velveteen her beden bir hikaye demek değil işte. Dream'in de dediği gibi; günün sonunda herkes düşer ama sadece bir kişi ayakta kalır. Düşmüş melek, yıldız çocuk bunlar sadece kendilerini güçlü göstermek için ya etrafına birilerini toplarlar ya da ego yapıp oyun oynamadan makyavelist şekilde merdivenleri tırmanırlar. Sen nesin Velveteen Dream? Sevginin gücünü kullananlardan mı yoksa yıldızların üzerinden Elbow Drop ile atlayanlardan mı? Eğer Velveteen Dream isen bunun ikisini de yapıyorsun ya değilsen? Velveteen Dream ile karşılamamak için dua ediyorsun. Çok ağlak bir insanım değil mi? En ufak şeyde ağlıyorum ve dışarıdaki bücürlerin bunlar hakkında editler yaptığını biliyorum. Sorun bakalım Velveteen Dream neden bu kadar ağlar?

hooo.jpg

Velveteen Dream'in yüzündeki ağlak ifade yerini gülümsemeye bırakıyor.

Velveteen Dream: Onlar için. Yoluma çıkan ve bana engel olmaya çalışan herkes için. Sizlerin karşılaşacağı sonu hepinizden önce gördüğüm için sizlerden önce ben ağlarım. 6 aylık verilen çabanın meyvesinin 1 ay içerisinde bozulacağını gördüğüm için ağlarım. Kendisini en tepede gören birisini en tepeden aşağıya fırlattığım için ağlarım. En sevdiğimi nehirden gönderdikten sonra ona muhtaç duyduğumu hatırladığımda ona geri döndüğüm için ağlarım. Yine de bilirsiniz ki ben güldüğümde herkes güler; ama ben ağlarsam, tek başıma ağlamayacağımı bildiğim için ağlarım. Diyalektik… Değil mi? Her olgu varolabilmek için zıttına ihtiyaç duyar. Belki de bu yüzden seni tek başına istemiştim; ama ne yaptın ettin yine aramıza bir üçüncüyü soktun. Bunu en son yaptığında
ŞAMPİYONLUĞA BİR ATLAYIŞ YAPIYOR; BLACK RAINMAKER! VELVETEEN TUŞA GİTTİ, 1..............2....................................................

DANIELS DIŞARI ÇEKTİ! VE GELİŞİNE LARIAT! Velveteen yere inerken Daniels içeri dalıyor ve köşeye yöneliyor. ÇIKTI KÖŞEYE DANIELS, YERDEKİ SWAGGER'A BAKTI VE ATLAYARAK BEST MOONSAULT EVERRRRRRRRRRRRRRRRRR! DANIELS TUŞA GİTTİ, 1...............2..................

3!

Kazanan ve hala PGW Televizyon Şampiyonu: Christopher Daniels​

h.jpg

Velveteen Dream: Sen kazandın. Çünkü biliyorsun, kazanamayacağın tek rakibinin ben olduğumu… Senden daha iyi olduğumu biliyorsun ve olduğum kişiyi hiç sevmediğin için bunu kabullenmek istemiyorsun. Böylesi daha mı iyi oldu? Ringin içerisinde üç saniye… Seni bu matın üzerinde sırtını üç saniye yere getirebilen iki kişi ile belki de aynı yerde olacağız. Ben ve o bücür ile aramızdakine karışabilecek legal bir hakkın yok; ama belki bunu ayarlayabilirim. Son bir kez. Çünkü böylesi benim için daha ihtişamlı ve muhteşem olur. Dünyanın en ciddi işine 2 hafta kalmışken size bir konseptli konuşma ayarlamadım yok yok… Ringin içerisinde saklıyorum size ayarladığım konsepti ve sen zayıf çocuk. Jerry, küçük şeytan. Bir rüyayı katlettin; ama şimdi yine gece oldu. Bu sefer ne yapacaksın? Arkadaşlarını mı getireceksin yoksa bir erkek gibi savaşacak mısın? Burada sevgilisini arayanların sonu hiçbir zaman iyi olmamıştır, bu yüzden hiçbir insana bağlanmadım. Bir Valentine’ım ya da Aster’im olmadı ancak Velveteen’in yanında Dream, Dream’in yanında da Velveteen her zaman birbirini korudu. Azizler, pederler, vaizler senin arkanda olabilir zayıf çocuk. Ben kendisini tanrı zanneden birisiyle de yüzleşip, hayvani tarafını ortaya çıkarttım ve yendim. Kimsenin yapamadığını yaptığım için bana Dream derler; ama işin şovunu sevdiğim için oyunu her zaman eğlencesiyle oynadım. Bu da beni Velveteen yaptı.

Velveteen Dream ayaklanıp sırtını döndüğü kapıya yüzünü dönüyor.

Velveteen Dream: Kaderinize sırtınızı dönmeyin, Wrestlemania Main Event’ine istediğimi götüreceğim ve istediğim kişiyi, belki de kişileri yeneceğim. Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğuna Wrestlemania’da kazandığımda bu durum, benim zaferimi daha ihtişamlı yapacak; eski bir ucubenin deyimiyle daha muhteşem. Bu şirketin en iyi hikayesi benim isteğimle başladı ve benim isteğimle, benim istediğim gibi bitecek. İstediğinizi konuşun, istediğinizi söyleyin. Her zaman konuşmak yetmez, bazen de takip etmek lazım. Başarıyı, mükemmelliği takip edin.

Velveteen Dream kapıyı açıyor ve çıkıp gitmeden önce son sözlerini söylüyor.

Velveteen Dream: O zaman ilk adımı atıyorum, hadi takip edin beni.

DREAM
OVER

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: