RPG Karanlık Baba'nın Dönüşü: House of Black'in Yıkım Manifestosu

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
15
Beğeni sayısı
288
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
"Ogentroost"

Entrance-2-2.gif

Stage kısmında bir anda Malakai Black beliriyor.

Entrance-2-3.gif

Malakai Black ağır adımlar ile ringe doğru yürüyor.

Entrance-3-1.gif

Malakai Black ringe karanlıkta ringe giriyor ve köşeye çıktığında ışıklar onun üstüne yaranıyor.
Yüzündeki maskesiyle etrafa göz gezdiriyor.

Entrance-4-2.gif

Malakai Black köşeden inip ringin ortasında tauntunu yapıyor ve maskesini çıkartıyor.

Promo-1.gif

Görevliden bir mikrofon alıp, konuşmaya başlıyor.

Malakai Black:
Geçtiğimiz haftalar boyunca, No Way Out'ta Velveteen Dream'e karşı aldığım mağlubiyetten sonra ortadan kayboldum. Bu süre zarfında birçok spekülasyon yapıldı, birçok soru soruldu. Şimdi buradayım ve tüm bu sorulara cevap vermek için geldim. Beni tanıyanlar bilir ki, benim için her maç, her karşılaşma bir savaştır. No Way Out'taki mağlubiyetim, sadece bir kayıptan ibaret değildi. O gün, ringte bir şeyler kırıldı. Yalnızca fiziksel değil, zihinsel ve ruhsal bir çöküş yaşadım. Velveteen Dream'in zaferi, benim için sadece bir yenilgi değildi; karanlığımın sınandığı bir andı. Kendimi yeniden bulmam gerekti. Bu süreçte karanlığın derinliklerine indim, kendi içimde kayboldum. Sorguladım, düşündüm, yenilgimi analiz ettim. Velveteen Dream'in gücü ve kararlılığı, o gün beni alt etti. Ama bu, benim karanlığımın sona erdiği anlamına gelmez. Aksine, bu mağlubiyet beni yeniden şekillendirdi, güçlendirdi. Neden ortadan kayboldum? Çünkü bu yenilgi, benim için bir ders oldu. Karanlığın da sınırları olduğunu, kendimi yeniden keşfetmem gerektiğini anladım. Bu süreçte kendi içimdeki korkularla, zayıflıklarla yüzleştim. Her darbe, her acı beni daha da güçlendirdi. Bu süre zarfında, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da yeniden doğdum. Şirketteki durumuma gelince... Evet, birçok kişi benim zayıfladığımı, eski gücümü kaybettiğimi düşünebilir. Ancak, karanlıkta geçen bu süre bana çok şey öğretti. House of Black'in gücü ve kararlılığı hala burada. Velveteen Dream'e karşı aldığım mağlubiyet, sadece bir anlık bir sapmaydı. Şimdi, buradayım ve daha güçlü, daha kararlı bir şekilde geri döndüm. House of Black, sadece benimle sınırlı değil. Brody King ve Buddy Murphy ile birlikte, bu şirketteki en güçlü ve karanlık güçlerden biriyiz. Velveteen Dream'e karşı aldığım yenilgi, bizim karanlık yolculuğumuzda sadece bir duraktı. Şimdi, daha karanlık, daha güçlü ve daha tehlikeli bir şekilde geri döndük. Velveteen Dream, senin zaferin sadece geçici bir parıltıydı. Şimdi, bu karanlıkta yeniden doğmuş bir Malakai Black ile karşı karşıyasın. Şirketteki herkes için bu, bir uyarıdır. House of Black, burada ve geri döndü. Karanlığın gerçek gücünü göstermek için buradayız. No Way Out'taki mağlubiyetimden ders aldım. Karanlığın sınırlarını keşfettim. Ve şimdi, bu ringte, bu şirkette gerçek gücümü göstermek için buradayım. Velveteen Dream, seni ve tüm dünyaya karanlığın gerçek yüzünü göstereceğim. Bu sadece bir başlangıç. Karanlık büyüyor ve hepiniz bunun bir parçası olacaksınız.

Promo-2.gif

Velveteen Dream, senin zaferin sadece bir anlıktı. Kendi kibirinle büyüdüğün o anı unutma. Çünkü o zaferin gölgesinde, karanlık yeniden şekillendi. Kendi karanlığımda kaybolup yeniden doğarken, her adımda seninle olan hesaplaşmamı düşündüm. Seninle olan karşılaşmam, bana sadece bir şeyleri kaybettiğimi değil, daha büyük bir şeyi kazandığımı gösterdi. Evet, bu şirketteki herkes gibi ben de zayıflıklarla yüzleştim. Ama o zayıflıklar beni yutmadı. Aksine, beni yeniden inşa etti. Karanlık beni yeniden şekillendirdi, güçlendirdi. Her darbe, her yenilgi, beni daha da güçlendirdi. Seninle olan o mücadelede, gerçek gücümün ne olduğunu anladım. Şirketin durumu... Karanlık büyüyor, ve bizler bu karanlığın bir parçasıyız. House of Black, bu şirketteki en güçlü ve korkutucu güç olmaya devam edecek. Herkesin unuttuğu bir şey var: Karanlık her zaman bir yolunu bulur. Biz burada, bu karanlığı büyütmek ve gerçek gücümüzü göstermek için varız. Bu süreçte, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da yeniden doğdum. Kendi içimdeki korkularla, zayıflıklarla yüzleştim ve onları yendim. House of Black, sadece bir grup değil, bir ideolojidir. Karanlığın ve kaosun gücünü temsil ediyoruz. Ve bu güç, her geçen gün büyümeye devam edecek. Brody King ve Buddy Murphy ile birlikte, bu şirketteki en güçlü ve karanlık güçlerden biriyiz. Bizim yolculuğumuz henüz bitmedi. Velveteen Dream, senin zaferin sadece bir başlangıçtı. Şimdi, bu karanlıkta yeniden doğmuş bir Malakai Black ile karşı karşıyasın. Bu şirketin her köşesine karanlık yayılacak ve herkes bunun bir parçası olacak. Unutmayın, karanlık her zaman geri döner. Ve ben, Malakai Black olarak, bu karanlığın öncüsüyüm. Karanlık büyüyor ve hepiniz bunun bir parçası olacaksınız. Bu sadece bir başlangıç. Gerçek karanlık şimdi başlıyor. Velveteen Dream, seni ve tüm dünyayı uyarıyorum. Bu ringte, bu şirkette, gerçek karanlık geri döndü. House of Black'in gücü ve kararlılığı, senin yarattığın tüm illüzyonları yıkacak. Ve bu kez, hiçbir ışık karanlığı söndüremeyecek. Karanlık büyüyor, ve hepiniz bunun gölgesinde kalacaksınız. No Way Out'ta yaşadığım mağlubiyet, sadece bir başlangıçtı. Şimdi, karanlığın gerçek gücünü göstermek için buradayım. Bu ringte, bu şirkette, House of Black'in karanlığı hüküm sürecek. Hazır olun, çünkü karanlık geri döndü.

tumblr-59995a63ede47236ee1990140e878ea0-d83663a8-540.gif

Artık sadece Velveteen Dream'e değil, tüm güreş dünyasına ve bu şirkete sesleniyorum. House of Black, sadece bir grup değil, bir ideoloji, bir hareket, bir karanlık dalgasıdır. Bu karanlık dalgası, her şeyi ve herkesi içine alacak kadar büyük ve güçlü. Karanlık her zaman bir yolunu bulur ve bizler, bu karanlığın öncüleriyiz. House of Black, sıradan rakipler için bir tehditten çok daha fazlasıdır. Bizim varlığımız, bu şirketin temel taşlarını sarsacak. Herkesin bilmesini istiyorum ki, bizimle karşılaşanlar sadece bir güreş maçı yaşamayacak; bir dönüşüm sürecine girecekler. Bizim dokunduğumuz her şey değişir, yeniden şekillenir ve karanlığın bir parçası olur. Bizim gücümüz sadece fiziksel değil, zihinsel ve ruhsal da. Brody King ve Buddy Murphy ile birlikte, bu şirketteki en güçlü ve kararlı gücü temsil ediyoruz. Her birimiz, bu karanlığın farklı yüzleriyiz ve birlikte, durdurulamaz bir güç oluşturuyoruz. House of Black'in etkisi sadece ringde değil, şirketin her köşesinde hissedilecek. Biz, burada korkuyu yaymak ve karanlığı hakim kılmak için varız. Her maçımız, her mücadelemiz, bu şirketin dokusunu değiştirecek. Bizimle karşılaşanlar, sadece fiziksel değil, ruhsal bir savaşa da girecekler. Bu karanlığın sonuçları, düşündüğünüzden çok daha büyük olacak. Herkes, House of Black'in gücünü ve kararlılığını hissedecek. Bizim yolumuz, sadece zaferlerle dolu değil; aynı zamanda dönüştürücü ve yıkıcı olacak. Karşımıza çıkan her engeli, her rakibi, kendi karanlığımızla yutacağız. Bizim gücümüz, sıradan güreşçilerin ötesinde. Her hareketimiz, her adımımız, bu şirketin tarihini yeniden yazacak. Biz, sadece kazanmıyoruz; dönüştürüyoruz. Her karşılaşma, bir son değil, yeni bir başlangıç olacak. Her galibiyetimiz, karanlığın daha da büyümesi ve yayılması anlamına gelecek. House of Black'in amacı, bu şirketi karanlığın hükmü altına almak. Herkesin anlamasını istiyorum ki, bizimle karşılaşmak sadece bir maç değil; bir kaderdir. Bu karanlıkta, herkesin yer almasını sağlayacağız. Biz, burada karanlığın gerçek gücünü göstermek için varız ve bu gücü herkes hissedecek. Hazır olun, çünkü House of Black'in karanlığı, her köşeyi ve her kişiyi içine alacak. Bu sadece bir başlangıç. Karanlık büyüyor ve sizler, bu karanlığın bir parçası olacaksınız. House of Black, burada ve karanlık hükmünü sürdürecek.

tumblr-312b436dc98caba1228f6b4e136189da-1e1160e7-540.gif

Bu şirketteki herkesin anlaması gereken bir şey var: House of Black'in gücü ve karanlığı, sadece fiziksel bir güçten ibaret değil. Bizim amacımız, sadece rakiplerimizi yenmek değil; onların zihinlerine, ruhlarına hükmetmek. Her maç, her karşılaşma, karanlığın daha da derinleşmesi için bir fırsat. Karanlık, sadece bir metafor değil. O, her yerdedir ve biz bu karanlığın taşıyıcılarıyız. Her adımımız, her hareketimiz, bu şirketin dokusunu değiştirecek. Bizimle karşılaşan herkes, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da yenilecek. Bu karanlık, herkesi ve her şeyi içine alacak. House of Black'in planları büyük ve kapsamlı. Biz, burada sadece bireysel zaferler için değil; bu şirketi dönüştürmek için varız. Her maç, her galibiyet, bizim karanlığımızın daha da yayılması için bir adım. Bu ringte sadece rakiplerimizi yenmekle kalmayacağız; onların zihinlerine de hükmedeceğiz. Bu karanlık, sadece bir başlangıç. Bizim yolumuz, bu şirketteki her köşeyi aydınlatan ışığı söndürmek. Herkes, karanlığın gücünü ve etkisini hissedecek. Bizimle karşılaşanlar, sadece bir maç yaşamayacak; bir dönüşüm sürecine girecekler. Her galibiyetimiz, bu şirketin dokusunu değiştirecek. House of Black'in gücü ve kararlılığı, bu şirketteki her şeyi ve herkesi etkileyecek. Biz, sadece rakiplerimizi yenmekle kalmayacağız; onların zihinlerine de hükmedeceğiz. Bu karanlık, her köşeye yayılacak ve herkes bu karanlığın bir parçası olacak. Her adımımız, her hareketimiz, bu şirketin tarihini yeniden yazacak. Biz, sadece kazanmıyoruz; dönüştürüyoruz. Her galibiyetimiz, karanlığın daha da büyümesi ve yayılması anlamına gelecek. Bu şirketin her köşesi, karanlığın hükmü altına girecek. Bizim gücümüz, sıradan güreşçilerin ötesinde. House of Black'in amacı, bu şirketteki her şeyi ve herkesi dönüştürmek. Herkesin anlamasını istiyorum ki, bizimle karşılaşmak sadece bir maç değil; bir kaderdir. Bu karanlıkta, herkesin yer almasını sağlayacağız. Hazır olun, çünkü House of Black'in karanlığı, her köşeyi ve her kişiyi içine alacak. Bu sadece bir başlangıç. Karanlık büyüyor ve sizler, bu karanlığın bir parçası olacaksınız. House of Black, burada ve karanlık hükmünü sürdürecek. Bizimle karşılaşacak cesareti olanlar, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel ve ruhsal olarak da bu karanlığın içine çekilecek. Herkesin bilmesini istiyorum ki, bizimle karşılaşmak sadece bir maç değil; bir dönüşüm sürecidir. Bu karanlık, her şeyi ve herkesi içine alacak. Son olarak, herkese şunu söylemek istiyorum: House of Black, burada ve karanlık hükmünü sürdürmek için geri döndü. Bizim gücümüz, kararlılığımız ve karanlığımız, bu şirketi ve güreş dünyasını tamamen değiştirecek. Hazır olun, çünkü karanlık geri döndü ve bu karanlıkta herkes yer alacak.

tumblr-d0795f2a425f560b414fdfc246137b2a-b86ddf5d-400.gif

Malakai Black elindeki mikrofonu yere fırlatır ve ardından ringi terk eder.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: