RPG Blaine and Ashlan's Bar

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
11
Beğeni sayısı
126
PG Nakit
115
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Kameralar açılır ve bir barda, barmen iki adam PAYBACK 36’da Chris Brookes vs Mansoor Al Uzza maçı ve sonrasındaki olayları izledikten sonra birbirleriyle konuşmaya başlarlar.

Adam 1:
Hey Blaine, sen bize ne izletiyorsun? Balchiman mıydı?
Blaine: Baalshamin demeye çalışıyorsun galiba Ashlan
Ashlan: O da ne adamım?
Blaine: Antik bir orta doğu dini sanırsam.
Ashlan: Yıl 2024, hala antik dinlere inananların olduğu bir ucube şovu mu izliyorsun Blaine, Büyü bence birazcık.
barmens.jpg
Blaine: Hey Ashlan, şu son izlediğin dizi de ne oluyordu? Ejderhalar gökyüzünde uçuyordu değil mi? Mansoor Al Uzza benim en sevdiğim karakterdi. Ama bu hafta rezil oldu, Chris Brookes denen serseri onu rezil etti. Arkadaşları da bu rezillikten sonra ona ihanet ettiler.Onları uyandıran adama ihanet ettiler bu ne kadar kötü bir şey. Asla onlar yüce Baalshamin seviyesinde olamayacaklar, ona uygun olamayacaklar.
Ashlan: Dostum bu yeni tanrın ile alakalı bir şey biliyor musun ki bu yorumları yapıyorsun?
Blaine: Açıkçası hayır, ama her inanç kökünde aynı değil midir? Arkadaşını satmak kötü bir şeydir bence. Hem de onların gözünü açan adama yaptıkları. Şöyle düşün İsa, tüm dünyanın gözünü açtı, ona ihanet edersen bence bu kötü bir şey olur.

O ara kapıdan Chris Brookes girer ve barmenlerin karşısına oturur.Ashlan arkada bardaklarla ilgilenirken Brookes’la Blaine ilgilenir.

Blaine:
Hoş geldiniz efendim, ne istersiniz?
Chris Brookes: Ağır herhangi bir İskoç viskisi.
Blaine: Hemen efendim. Ashlan, sen şimdi bu ucubeyle İsa’yı bir mi tutuyorsun?

Brookes’un içkisini önüne koyar ve Brookes içmeye başlar.
brookes bar 1.PNG
Chris Brookes: Siz Amerikalılar sözde her şeyi öğrendiniz, İskoç viskisini kopyalamayı öğrenemediniz.
Ashlan: Benim inancıma saygılı ol Blaine, sen İsa’ya inanıyorsun bense Mansoor Al Uzza’nın anlattıklarına.

Chris Brookes bunu duyduktan sonra ağzındaki viskiyi püstürterek gülmeye başlar.

Chris Brookes
: Mansoor Al Uzza mı? AHAHAHAHHAHAHAHAH
brookes bar.PNG

Ashlan arkasını döner ve gelenin Chris Brookes olduğunu fark eder.

Ashlan:
Blaine, aman tanrım bu o! Chris Brookes, bu hafta PAYBACK’te Mansoor’u rezil eden adam.
Blaine: Tanıyamadığım için kusura bakmayın efendim, arkadaşımın dediklerini de mazur görün.
Chris Brookes: Mansoor’a mı inanıyorsun sen şimdi.
Ashlan: E-e-e-evet
Chris Brookes: Gerçekten büyük bir ucubesin.

Ashlan bunu duyunca sinirlenir ancak elinden bir şey gelmez.

Chris Brookes:
Blaine, viskiyi tazele.
Blaine: Hemen efendim.
Ashlan: Bu hafta ne yapacaksınız belli mi Mr. Brookes.
Chris Brookes: Hadi ama Mansoor hayranıyla konuşarak zaman mı geçireceğim? Bir de üstüne Mansoor’a inanan bir adamla.

Blaine, viskiyi masaya koyar. Brookes içmeye başlar.

Blaine:
Haklısınız efendim, bu hala antik dinlere inanıyor.İsa’yla Mansoor’u karşılaştırıyor.
Chris Brookes: Senin inandığın dinde 2000 yıllık Blaine, pek de güncel sayılmaz.
Blaine: Nasıl?
Chris Brookes: Anlayacağınız gençler önemli olan sizin içinizdeki potansiyel. Ashlan sıkı bir PGW takipçisi misin?
Ashlan: Evet.
Chris Brookes: O zaman hikayemi de biliyorsundur. Buraya sadece tırnaklarımla kazarak geldim, kimseden yardım almadım kimseden de yardım istemedim.Buna çevremdeki herkes dahil, tanrıda dahil. Vardır yoktur o benim sorum değil. Benim sorum bırakın bu işleri, bir şeylere bel bağlamayı bırakın kendiniz çabalayın kendiniz buraya gelin. Ne siz birine yancı olun ne de insanlar size yancı olsun. Sözde beraber gözleri açılan ekibe baksanıza bir anda bir rezillikten sonra hemen birbirlerine sırt çevirdiler. Ben bahsettiğim o boklu sokaklardan çıkarken yukardan ilahi bir el alıp yukarı çıkartmadı, ışığa ben kendim adım adım gittim. Gerekirse düştüm,yıkıldım ama geri çıktım anlıyor musunuz? Her şey sizin elinizde çocuklar.Tamemen sizin seçiminiz. Mesela ilerde bu barı her akşam dopdolu da yapabilirsiniz, ya da bir gelenin bir daha gelmeyeceği bir bar da. Benim PGW kariyerimin ilerleyişini de böyle düşün Ashlan, Royal Rumble'da fena olmayan bir başlangıç yaptım, sonrasında yenilgi aldım,geçen hafta da ezici bir galibiyet. Bunların hepsinden sonra o rezalet PGW seyircisinin karşısına geçip ne dedim? Yenilen de bendim yenen de. Başaran da benim başaramayan da. Ne başarımda ben senin fanınım bizim sayemizde yükseliyorsun diyen fanların yüzüne bakarım, ne de başarısızlığımda herhangi bir dış etkenin varlığına. Ancak bu mentale gelmek için daha çok yolunuz var çocuklar. Önce başarısız olmayı da öğrenmelisiniz. İnsanların size iğrenerek baktığında içinizdeki o öfke duygusunu sineye çekmeyi de öğrenmelisiniz. Böyle tecrübleriniz oldukça asla şansları kaçırmazsınız. Kariyerimde bana verilen şansları genelde en doğru biçimde kullandım ve yine hissediyorum, Londra çöplüğünde hayatımı altüst eden ve benim kendi çabamla düzelttiğim yerde bu sefer de Dünyanın en büyük şirketinde en iyisi olduğumu kanıtlamak için ilk adımımı bitireceğim. No Way Out ve son PAYBACK herkesin bana karşı dikkatli olması gerektiğini gösterdi.Bundan sonra da bu durum katlana katlana devam edecek.Çünkü ben televizyonda geçen hafta ne dedim? CCK Era başlıyor!! Normalde bu tür ucubelere inanabilecek gerizekalılarla sohbet bile etmem ama sizi sevdim çocuklar. İsimleriniz de bana bir şeyleri çağrıştırdı ama hatırlayamadım şuan. Neyse beyler kısacası size bir tavsiyem olsun, bu tür yobaz ucubelere kanmayın, siz hayatınızı yaşamaya çalışın, her zaman bir adım önünüze atın bazen o attığınız adım geriye gibi gelecek ama eminseniz atın kuşku duymayın.

Oturduğu yerden kalkar, masaya biraz para bırakır ve barın kapısına gelmişken,

Ashlan:
Bu hafta ne olacak sence? Rhea sana meydan okudu.

Chris Brookes arkasını dönmeden,

Chris Brookes:
Vahşi hatunların gözünü açtığımı tüm Londra biliyor dostum. Siz de öğrenirsiniz.

Bardan çıkıyor ve kameralar kapanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: