RPG İkinci Perde

Mamy D Way

🍓
Konular
33
Beğeni sayısı
434
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Değişim.

Jeff Hardy'nin eski güreş yıllarından olan kayıtlar ekrana geliyor ve arkada Jeff'in sesi devam ediyor.

giphy.gif

"İnsanlar güreşi aldatmanın değerli olabilmesi için onu daha çok sevmeye katlandı. Üzücü olduğunu biliyorum ancak güreş; ihanet edilmesi en kolay sporlardan biri. "

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4f45305852384e617744325653413d3d2d3533393831303034302e313531363636313634336532353033343332303834363737353636392e676966

"Bulunduğun nokta kadar çabaladığını söyleyecek insanların seslerini duyup hevesle dolaplarına koydukları botları bu sefer temizlemeden dolaba koyacaklar. Kaybettikten sonra tüm arenanın suratına bakıp sahneyi kazananlara bırakıp ertesi gün yine onlara rakip olacak kadar enerjik olmanı beklemeleri belki de bu ihanetlerin en temel sebeplerinden biridir."

tumblr_mqakgerhBI1qd4mvdo1_500.gif

"Tüm çaba boşuna mıydı? Elbette hayır, ama çocukluktan beri hayal ettiğin noktada kendini daha iyi ve daha yukarıda hayal etmiş olmanın vermiş olduğu heyecan bu düşüşü daha da sertleştirebiliyor. "

"Söyleyeceklerim bitmedi, hikayemin sonuna gelmedim. Yeni bir hikayenin başlayacağı için heyecanlı ve gelecek sene bu nokta için kuracağım yeni hayaller için istekliyim. Yüksekliği ne kadar olursa olsun."

"Tüm geçmiş hikayelerimi tamamladım, yüzleştim ve kabullendim. Hayatım için neler yapmam gerektiğini öğrendim. Bunu güreş için konuşmuyorum, olan tüm bu olay örgülerinin sonunda iyi veya kötüyü aramaktan vazgeçtim. Yaşadım ve öğrendim. Tamamladığımı düşündüğüm veya kabullendiğimi düşündüğüm tüm günahlardan kaçtığımın farkına vardığımda belki de benim için geri dönüşü olmayan şeyleri kaybetmiş olabilirim. Bugün terk edilmiş, ailesinden tamamen kopmuş ve çocuklarının ondan nefret edeceğini bilerek yaşayan bir Jeff Hardy izliyor olmamız, onun artık hata yapmayacağı anlamına gelmez."

tumblr_mwrw35CxCC1s9qd4ho1_500.gif

"Ben bu hayatta iyi bir kaybeden ve iyi bir öğrenciyim. Biliyorum ve bundan mutluyum çünkü insanların benim kadar iyimser insanların hala savaştığını görmeye ihtiyacı var. Darbeler almaya ve hayatta benim için önemli olan şeyleri kaybetmeye devam edeceğimi biliyorum. Ben yine ayakta olacağımdan eminim çünkü her zaman böyle oldu."

e50e30abff8a9cc0f08b2bf12df272b6.gif

"Yeni bir hikaye için fazlasıyla heyecanlıyım, hiçbir düşüşümde çaresizliğe kapılıp valizlerimi toplamaya karar vermedim. Gelecekte de bunu sürdürmeye çalışacağım ve yine; yaptığım hatalardan sonra bana buruk bakacak hayranlarım için güreşe tutunmalarını sağlayacak bir istekle elimden geleni yapacağım. "

"Bu süreçlerin hepsini farklı değerlendiren güreşçiler oldu. Bir çoğu ile yapmış olduğum konuşmalar vesilesi ile atıştım ve tartıştım. Arka alanda herkesin saygısına ihtiyacım yok veya bana saygı duymaları için başarılarıma bir yenisini eklemek istemiyorum. Ben hiçbir zaman sevilen olmayı veya saygı duyulan olmak için savaşmıyordum. Mavi gördüğünüz denizi kırmızı çizmeye başladığımdan beri daha huzurlu hissediyorum. Beklentilerin ötesinde bir silüet için kendim olmam gerekiyordu. Kendini tekrar eden bu süreçte sonunda aynanın içine elimi uzatabildim. "

6850b8f35da5e3546d0a25fe31fb3ed00f89bee3.gifv

"Takdir edilmeyen bir kariyer için kalbimi ve ruhumu verdim. Diğer güreşçiler gibi umursamaz olmak istediğimde ise kariyerime ihanet eden insan oldum. "

"Hatalı olsam bile hakkım olan için savaşmak yerine duymak istediklerinizi yazıp okudum."

"Sadece kendime borçluyum, kendi dönemimi başlatmak için geç kaldığım için."

"Başarısız zannedilen bir süreç, hepsine özgüvenim olduğunda kenarda oturan bir yıldız olmadığımı gösterdim. "

Abandoned-Quarrelsome-Emu-size-restricted.gif

"Triple Crown'dan bir kaç gün uzaklıktayım."

Sinematik devam ediyor ama bu sefer ses değişiyor

OUT: @Netuno @The MANIAC @The Gold Standard
İstediğiniz sıra ile devam edin ağabeyler.​

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
"Hey Will selam..."

*BEEP*
"Will selam canım."

*BEEP*
"Will seni *beeep* aradı, bir teklifleri var..."

*BEEP*
"Kanka bir teklifle geldiler..."

*BEEP*
"Will beep şirket aradı, seni özel şovlarında istiyorlar."

*BEEP*

Will Ospreay:
Bu her şeyden önce, gerçek bir aşk...

Arkada çalan müzik değişiyor...

Now Playing: Dat $tick (Yung Bae Remix) by Rich Brian ft. Ghostface Killah & Pouya

5ae189ccf4e80cba8872daf97d5224412ced7c2e.gifv

Will Ospreay: Küçük yaşta bir çocuğun aşkı. İngiltere'nin sokaklarında bedavaya jimnastik salonlarında güreşen bir ergenin rüyası. Rüyaların imkansız olmadığının kanıtı. Bu para ya da televizyon için yapılan bir şey değil. Bu sadece aşk için yapılan bir şey.

a6ebbf8ca86b187ff8d1fe0c700d374932db2aef.gifv

Will Ospreay: Bundan hiçbir zaman sıkılmadım. Çünkü bu benim ilk aşkımdı. Kimse ilk aşkını unutamaz. İlk öpücüğünü unutamaz. Güreş benim ilk aşkımdı. Uzun bir hikayenin içindeydik. Güreşe olan aşkımla birlikte sayısız yolculuk atlattık. WCPW, RevPro, New Japan ve şimdi burası. Amerika. Hatta direkt adresi vereyim; PGW. Her gittiğim yerde, her değiştirdiğim ülkede, her adımımı attığım yerde, aşkım benimleydi. Bu uzun bir yolculuk kardeşlerim. Şehirler, ülkeler, günlerce bir uçaktan başka bir uçağa yolculuk. Çok fazla yorulduğum doğrudur. Ancak tüm bu yorgunluğum, aşkımın yanında bir hiç. Ringe çıktıktan sonra, bunların hepsi bir hiç.

Will Ospreay: Her zaman en iyi olarak anıldım çünkü her zaman en iyi olmak için çalıştım. Herkesten daha fazla emek gösterdim. Bundan hiçbir zaman gocunacak değilim. Açıkçası son nefesime kadar bu işi yapmayı düşünüyorum. Bu otistik herifin bildiği tek şey bu çünkü...

841f0494ac441bf40720a025a69d00ae9742e031.gifv

Will Ospreay: Bu benim için yaşamın ta kendisi. Bu benim ekmeğim, suyum ve hatta nefesim. Yaşamak için ringde olmalıyım. Bu her zaman böyleydi. Başka bir hayatta da böyle olacak. Ne olursa olsun...

629164d9153afacaa2df30e5849d0ca9d3de911d.gifv

Will Ospreay: Ne kadar zor görülürse gözüksün, yine de ayağa kalkacağım...

f216eb17dc830f05292fa42ea3ad9addeb44c7a7.gifv

Will Ospreay: Engel ne kadar büyük olursa olsun, yine de aşacağım...

cc89216eeb41b7816ba61a3414707c5519eda170.gifv

Will Ospreay: Ne kadar imkansız gözükürse gözüksün, yine de yapacağım...

c6f265b1aaa084f233cbc7f13bcffaf5659d7ca9.gifv

Will Ospreay: Bütün bunları ise, zorlanmadan yapacağım. Çünkü ben...

2cd4442bcbff4f871b9200e023dd2b34f94436cd.gifv

BEN WILL OSPREAY'İM! MODERN ZAMANLARIN EN GÜÇLÜSÜYÜM!

9d4c063fb6d104575c585bea2cfc8bb15d5b261e.gifv

Will Ospreay: Bunu kanıtlamak için de, öncelikle bu şirkette sadece bir kişinin başardığı bir şeyi başaracağım. Triple Crown Şampiyonu olacağım. Another Life sadece bir hafta sonra, PGW'nün yeni takımlar şampiyonu olacak. Ancak en güçlü olarak, sadece bununla da durmayacağım. Bu şirketin ilk Grand Slam Şampiyonu olmadan durmayacağım. PGW Takımlar Şampiyonluğu eve geliyor. Hazır ol PGW. Yakında yeniden duyacağın şeye hazır ol. Haftaya benden duyacağınız şey...

e678974d70fb1278ab7d40a0d2e43438b848301e.gifv

Will Ospreay: "CHAMP IS HERE!" olacak.

Müzik duraklarken görüntülerin ve sesin de değiştiğini görüyoruz...

OUT: @The MANIAC @The Gold Standard

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
515
Beğeni sayısı
1,092
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1

Baba ve oğul yüz yüze geliyorlar. Haftalardır beklenen an artık gerçekleşiyor. Ringde beraberler. Rikishi birkaç adım geriliyor. Kollarını iki yana açıyor. Hadi gel dercesine hareketler sergiliyor. Jey tepki vermeden babasını seyrediyor. Rikishi ısrar ediyor. Gerçekten bir güreşçiysen vurmak zorundasın diyor. Yanağını öne veriyor. Jey'e vurması için işaret veriyor ancak Jey bu durumdan hoşnut değil. Yumruğunu sıkıyor. Rikishi ısrarını sürdürüyor. Jey'e şamar atıyor. Suratına bir baba tokadı atıyor. Jey babasına vurmamakta ısrarlı. Babası bir tokat daha atıyor. Jey'i üstüne itekliyor. Bu işi burada yapmayacaksan geri dön ve annenle bahçede çalış diyor. Jey sinirleniyor ve babasının üzerine yürüyor. Rikishi çok teknik bir çekiliş yapıyor. Jey'i kolundan yakalıyor. Armlock'a alıyor. Oğlunun çabasını takdir ediyor ve kilidi bırakıyor. Tekrardan yüz yüze geliyorlar ama bu kez uzaktan.

rBhyINE.png

YnJengU.png

Rikishi bir kez daha oğlunu çağırıyor ancak çağrısını tamamlamadan Jey geliyor ve babasını headlock'a alıyor. Sıkıyor. Sıkıyor ancak bir işe yaramıyor. Rikishi, Jey'in karnına bir tokat attıktan sonra Jey'i kaldırıyor ve Back Suplex ile ringe vuruyor. Üstüne çıkıyor ve tuş deniyor. 1... Jey atıyor. Jey'i kaldırıyor. Ringin köşesine fırlatıyor. Kollarını havaya indir kaldır yaparak tauntunu yapıyor ve Jey'in üstüne koşuyor. Body Avalanche! Köşeye çarpıyor çünkü Jey çekiliyor. Rikishi hafifinden geriliyor. Jey Uso'dan BLOCKBUSTER! Babasını yere yatıramıyor. Rikishi ağır olmasından kaynaklanan avantaj ile Jey'i boynuna sarılmışken yakalıyor. Delayed Vertical Suplex ile yere vuruyor. 1...2... Jey bir kez daha atıyor. Hırslı bir sekilde ayağa kalkıyor. Babasıyla yine burun buruna geliyor. Jey yumruğunu sıkarak babasına doğru koşuyor. Rikishi bu kez ne kollarını iki yana açıyor ne de oğluna gel çağrısı yapıyor. Gayet ciddi bir ifade ile oğlu Jey'e bakıyor.

jCWFC9F.png

z62JYQP.png

Jey yumruk sıkmayı bırakıyor. Rikishi Jey'in üstüne doğru yürüyor. Resmen köşede sıkıştırıyor. Beni böyle mi gururlandıracaksın diyor. Tam tokat atacakken Jey eğiliyor. Babasının kolunun arasından sıyrılıp arkasına geçiyor. Rikishi'yi köşeye itiyor. Rikishi köşeye çarpıyor. Jey Uso babasını kavrıyor. Bir German Suplex denemesine başvuruyor ama kaldıramıyor. Babasını bir kez daha köşeye itip sersemletiyor. Ardından kafasından tutuyor. Corner Springboard Bulldog! Babasını yere seriyor ancak bu seriş kısa sürüyor. Rikishi hemen ayağa kalkıyor. Jey babasını kafasından bir kez daha tutuyor ve köşeye gidiyor. TORNADO DDT! Rikishi'yi bir kere daha yıkıyor. Jey iplerden sekerek geliyor. STANDING SOMMERSAULT SENTON! Bir kere daha koşup geliyor. CORKSCREW LED DROP! Babasına karşı bir anda üstünlük kuruyor. Jey köşeyi gösteriyor. Oraya gidiyor. Köşeye çıkıyor. UUUUSO SPLASH! USOOO SPLASH YAPIYOR! BABASINI RESMEN YATIRIYOR AŞAĞI. TUŞA GİTMİYOR. BABASININ YERDE KIVRINMASINI İZLİYOR!

fEnlOJ1.png

pxVWnTb.png

Jey Uso, köşeye geçiyor. Ayağını bir kez sertçe yere vuruyor. Babasının kalkmasını bekliyor. Nefes nefese ve heyecanlı bir biçimde babasının kalkmasını bekliyor. Rikishi ayağa kalkıyor. JEY USO BABASINA SON KEZ BAKIYOR! SUPPPPERRRRKICK!

IEuV7C2.png

BU İŞ BİTTİ! JEY BABASINI BİTİRDİ! Yavaş yavaş yere yığılan babasını izliyor. Bu ona biraz dokunuyor. Jey'in çocukluk kahramanı, en büyük idolü yerde!

c38h0ks.png

JEY USO DURUYOR! Köşeye ilk geçtiğinde öfke dolu bakarken birden duraksıyor. Rikishi zar zor ayakta duruyor. Jey Uso babasının bu durumunu görünce duruyor. Babasına yaklaşıyor. Omzuna dokunuyor.

Baba, ayağa kalk!

Jey Uso bu cümlesiyle herkesi suskunluğa gömüyor. Haftalardır çatışma içinde olduğu adamın babası olduğunun farkına varıyor. Babasını dürtüyor. Rikishi baygınlık durumundan çıkıyor. Karşısına bakıyor. Jey biraz rahatlıyor. Her ne kadar boynuz kulağı geçse de, Rikishi'yi öyle görmek ona koyuyor. Babası karşısında esip gürlese de içgüdüsel olarak bununla baş edemediğini anlayabiliyoruz.

pWTZwti.png

JEY USO YERDE! KENDİSİNİ YERE BIRAKIYOR. SIRT ÜSTÜ YATIYOR. BABASININ KENDİSİNİ TUŞ ETMESİNİ İSTİYOR! Fakat Rikishi buna karşı çıkıyor! Pek istediği bir şey değil!

8ukDdoo.png

BİTİR İŞİMİ RIKISHI! İSTEDİĞİN BU DEĞİL MİYDİ? BİR ERKEK DEĞİL MİSİN? ÜSTÜME YAT VE BİTİR!

Sen... Sen main event olmuşsun. Çok taşşaklı bir main event.

Rikishi bunu söyleyip yatıyor! 1............2..........

KICKOUT!

RIKISHI ŞAŞKINLIKLA JEY'E BAKIYOR... ROLL-UP! JEY ROLL-UP'A SOKUYOR! 1.........................2.......................

ur5lLiJ.png

ATTI! RIKISHI ATTI! AMA AĞIR OLDUĞU İÇİN JEY KADAR HIZLI KALKAMIYOR! JEY KALKTI! RIKISHI'NİN HAFİF DOĞRULDUĞUNU GÖRÜP SUPERKICK!

HAYIR! RIKISHI ÇEKİLİYOR VE SUPERKICK HAKEME ÇARPIYOR! HAKEM DEVRİLDİ! JEY ŞAŞKINLIKLA BAKARKEN RIKISHI ONUN TAŞŞAKLARINI AVUÇLUYOR! RIKISHI, ADETA ABUZER KÖMÜRCÜ GİBİ OĞLUNUN TAŞŞAKLARINI ALIYOR! JEY KIVRANIP KENDİNİ YERE BIRAKIRKEN RIKISHI ONU SIRTLIYOR... RIKISHI DRIVER!

HAKEM UYANMIYOR GİBİ! FAKAT RIKISHI DELİRİYOR! JEY'İN ONA YAPTIĞI ŞEY YÜZÜNDEN ZATEN SİNİRLİ VE HAKEMİN DE TAŞŞAKLARINI AVUÇLUYOR! HAKEM ACIDAN UYANIYOR VE SAYIYOR! 1...............................2.........................

3!

Kazanan: Rikishi

wwe-rikishi.gif

''Kariyerimin burada bittiğini düşünmüştüm. Babama karşı aldığım bu yenilgi bana bir şeylerin değişmesini gerektiğini söylüyordu. Ya biticektim ya da bitircektim.''

FEIN FEIN FEIN

tumblr_p1zniw4SNa1u1ljrzo1_500.gif

Gözlerinizin önünde, bir savaşçı doğuyor. Adıyla anılan bir efsane, Jey Uso

Jey Uso: Güreşin içinde gelen bir ailenin mensubu olmak önemli mesele. Hele de o aile Samoa ise...

FEIN FEIN FEIN

reAq7g.gif

Zorluklarla dolu bir dünyada, onun adı bir destanın ta kendisi. Mücadele, onun kanında var, zafer onun kaderi

Jey Uso: Şuan ki durumumu yaşadığım zorluklara bağlıyabilirim. Başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. (Gülüyor)

FEIN FEIN FEIN

f1bbaffc8db1e41e6410dc686c0206c0.gif

Ringde bir aslan gibi, cesaret ve hızıyla düşmanlarını ezip geçiyor. Her bir hamlesi, bir ders, her bir zaferi ise bir öykü

Jey Uso: Kardeşlerimin burada olup beni sonradan yarı yolda bırakmaları ve babamla olan mücadelem... Acı çekmeme ve yara almama rağmen mücadeleyi bırakadım ve hırslanarak en iyisi olmaya çalıştım.

FEIN FEIN FEIN

jey-uso-superkick.gif

Kalabalıkların yüreklerini alevlendiren o kükreyen çığlık, Jey Uso'nun girişiyle yankılanıyor. O, arenanın hakimi, seyircilerin kahramanı

Jey Uso: Dipten zirveye çıkmak hiçbir zaman kolay değildir. Benim için kolay olması beklenmiyordu zaten.

FEIN FEIN FEIN

Victory%20As%20Champion.gif

''TYLER BATE ŞAMPİYON OLUYOR! ROYAL RUMBLE'DA VERDİĞİ İNANILMAZ EFORUN HEMEN ERTESİNDE PGW'DAKİ İLK KEMERİNİ KAZANIYOR! JEY USO'NUN NEREDEYSE 4 AY SÜREN SALTANATI SONA ERİYOR. PUNK MAÇ BİTER BİTMEZ BARİYERLERDEN ATLAYIP RİNGE YAKLAŞIYOR VE BU MANZARA KARŞISINDA KAHKAHA ATIYOR! HAKEM BATE'E PURE KEMERİNİ GETİRİYOR. BATE YILLARDIR BU ANI BEKLİYORMUŞCASINA KEMERİNİ KALDIRIYOR! ''

Jey Uso: PURE Şampiyonluğunu kaybetmek benim için kötü bir andı. Aşırı bağlandığım bu kemeri kemeri böylesine kaybetmek beni bunalıma sokmuştu. Dışardan bakınca saçma duruyor olsada benim için kötü bir şeydi. Ve buna sebep olan o adamı indirmek benim yeni görevim.

FEIN FEIN

cm-punk-wwe-return.gif

CM Punk: I AM BEST IN THE WORLD

Jey Uso: Bu adam kendini en iyisi zannediyor ama dünya onun sandığı gibi bir yer değil çünkü JEY USO GERÇEĞİ VAR.

5uxbsgf0qawb1.gif

Jey Uso: Hikayem henüz bitmedi ama şunu biliyorum ki yaşadığım acılar artık son buldu. PURE Şampiyonluğunu kaybettim ama PGW World Şampiyonluğunu kazanıcam ve en iyisi değil en iyisinin iyisi olduğumu göstericem...

[Ekran, Jey Uso'nun logosu ve "Jey Uso: Efsane Devam Ediyor" yazısıyla sonlanır.]

Müzik duraklarken görüntülerin ve sesin de değiştiğini görüyoruz...

OUT: @The Gold Standard

Son düzenleme:

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
100
70a275fcce1c0b86678140ac567e9d49.jpg

"Tarih gerçekten tekerrürden mi ibaret, yoksa sadece aptallar mı aynı hatayı iki kez yapar?"

maxresdefault.jpg

"Tüm bunlar ne için? Neden yine aynı şeyleri düşünüyorum? Neden çekip gitmek iyi bir seçim gibi gelmeye başladı tekrar?"

012.jpg

"Aynada gördüğüm şeyden tiksiniyorum. Küçük kızım... O da benden tiksiniyor. Gerçekten bunun için mi çabalıyordum? Bu hikayenin amacı çocuğuyla göz göze gelemeyen bir adam olmaktan mı ibaretti? Her zaman dibe çakılmam için mi başladı bu hikaye?"

rk1cfLI.gif

"Düşüp kalkmaktan bahsediyordum, şimdi sadece gülesim geliyor buna. Ben aslında hiç kalkmamışım. Aslında diğer bir açıdan baktığınızda... belki de ben hiç düşmemişim. Olayları dramatize etmekmiş sadece benimki. Küsüp gitmekmiş. Kendimle yüzleştim sanıyordum ama belki de sadece bir şeyleri bahane ederek PGW dünyasında var olmaya çalışıyordum. Belki de hiçbir şeyin asıl sebebini bulamamıştım ve geri döndüğümden beri eskiden olduğu gibi sürekli başarının ucundan dönmem de bundan kaynaklıydı."

5343174_orig.jpg

"Bu utanç daha önce hiç hissetmediğim bir şey. Bunu yönetmeyi bilmiyorum ve bu yüzden içimde çok büyük bir öfke birikiyor. Tanımlayamadığım bu utanç, hayata karşı bir öfkeye dönüşüyor. Hayattan intikam alınamayacağına göre... kızımın gözlerine tekrar bakabilmek için yapabileceğim tek bir şey kalıyor."

"Beni bu hale getireni, bundan daha kötü hale getirmek..."

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: