Ricky Starks Normalde Babyface Olacakmış

Huma

huma
Konular
28
Beğeni sayısı
67
PG Nakit
100
Aynı ürünün bir diğer parçası MJF iken heel Ricky Starks beni içine çeker miydi bilemiyorum, iptal edilen face turn kararı doğru kararmış. Bu haber çıktığına göre ve özellikle WON'dan çıktığına göre Ricky Starks'ı bir daha AEW ekranlarında görebileceğimizi sanmıyorum.

Huma

huma
Konular
28
Beğeni sayısı
67
PG Nakit
100
Punk gitmeden önce Collision izliyor muydun? Gayet iyi heel olmuştu. Zaten Cody kontenjanı ile gelen bir adam, Punk tarafında durunca harcadılar zaman içerisinde.
Yarıda kalmış Punk ve devamında Punk'ın yerine geçen Bryan feudunda gerek maçları gerek hikayeyi beğendim elbette. Ama Punk ve Bryan ile iyi feud/maç çıkartabilmek güreşçinin kendisinde gelecek olduğuna sinyal değil bence. AEW'nun harcamasına henüz yorum yapmak için erken olduğunu düşünüyorum, ha tabi bu hiç güncel durumu konuşmayalım demek değil tabi ki. WWE'ye gidince eğer insanların görüp benim görmediğim potansiyelini ortaya çıkartıp iyi booking ile yüksek pozisyonlarda kaliteli ürün sunarsa, AEW'yu sonuna kadar eleştirim. Geçenlerde de yazmıştım, şuan 34 yaşında. Will Ospreay, Jay White, Mjf, Adam Cole, Swerve Strickland gibi yaşıtı güreşçilerle güncel bulunduğu konumu karşılaştırdığım da kendisini henüz ileri bir seviyede göremiyorum.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Yarıda kalmış Punk ve devamında Punk'ın yerine geçen Bryan feudunda gerek maçları gerek hikayeyi beğendim elbette. Ama Punk ve Bryan ile iyi feud/maç çıkartabilmek güreşçinin kendisinde gelecek olduğuna sinyal değil bence. AEW'nun harcamasına henüz yorum yapmak için erken olduğunu düşünüyorum, ha tabi bu hiç güncel durumu konuşmayalım demek değil tabi ki. WWE'ye gidince eğer insanların görüp benim görmediğim potansiyelini ortaya çıkartıp iyi booking ile yüksek pozisyonlarda kaliteli ürün sunarsa, AEW'yu sonuna kadar eleştirim. Geçenlerde de yazmıştım, şuan 34 yaşında. Will Ospreay, Jay White, Mjf, Adam Cole, Swerve Strickland gibi yaşıtı güreşçilerle güncel bulunduğu konumu karşılaştırdığım da kendisini henüz ileri bir seviyede göremiyorum.
Yazdığın listede Starks’dan daha iyi olan tek isim MJF. Kalanı superindy güreşçisi. Starks mikrofonunun zekatını Dante Martin’e verse saydığın bu isimlerden (MJF hariç tabii) büyük olur.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: