"Tayvan Çin'in Eyaleti"

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Çin öyle bir güç haline geldi ki Tayvan’ın davasını savunacak kimse kalmadı. Yarın öbür gün dünya, elektronikte Çin tekeline mecbur kaldığında kimse ağlamasın.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
57
Beğeni sayısı
256
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
ABD'nin Micron'a yaptığı yatırım, Intel'in İsrail ile çip konusunda uzlaşıya gitmesi ve Avrupa'nın kendi çip piyasasını geliştirmeye çalışmasının sebebi bu demek ki.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
ABD'nin Micron'a yaptığı yatırım, Intel'in İsrail ile çip konusunda uzlaşıya gitmesi ve Avrupa'nın kendi çip piyasasını geliştirmeye çalışmasının sebebi bu demek ki.
Kesinlikle. Ancak yeteceğini sanmıyorum. Çin ve Tayvan dünyada bu konuda müthiş bir know-how’a ve tedarik zincirine sahip. Batı dünyası Tayvan’dan vazgeçerse çip üretimi sürecinde adet ve kalite kaybı yaşayacak. Piyasayı bu dönemde Çin’in domine etmemesi için en ufak neden yok.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
440
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
Tayvan davamız diyen adamların gücün kimde olduğunu fark edince taraf değiştirme hızına bak. Gerçi Tayvan-Çin olayında tarafların sürekli değiştiğine şahit oluyorduk sık sık.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
57
Beğeni sayısı
256
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Kesinlikle. Ancak yeteceğini sanmıyorum. Çin ve Tayvan dünyada bu konuda müthiş bir know-how’a ve tedarik zincirine sahip. Batı dünyası Tayvan’dan vazgeçerse çip üretimi sürecinde adet ve kalite kaybı yaşayacak. Piyasayı bu dönemde Çin’in domine etmemesi için en ufak neden yok.

Çok entelektüel şekilde konuşuyoruz, götüm kalktı. Sanırım oyun büyük diyerek susacağım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: