WWE Smackdown Tartışma Konusu | 17.05.2024

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,530
Beğeni sayısı
1,301
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Queen Of The Ring
Bianca Belair def. Tiffany Stratton

King Of The Ring
Tama Tonga def. LA Knight

SmackDown Genel Müdürü Nick Aldis, Tartışmasız WWE Şampiyonu "The American Nightmare" Cody Rhodes ve WWE Birleşik Devletler Şampiyonu "The Maverick" Logan Paul arasındaki şampiyona karşı şampiyon sözleşmesi imzalama töreni için ringe çıktı. Aldis, Birleşik Devletler Şampiyonu Logan Paul'u takdim ediyor ve Paul bir maiyeti ve avukatıyla ringe doğru ilerliyor. Tartışmasız WWE Şampiyonu "The American Nightmare" Cody Rhodes ringe doğru ilerliyor.

Cody kalabalığa oynayarak ve onlara ne hakkında konuşmak istediklerini sorarak başlar. Cody daha sonra Logan Paul'e 32 yıl önce bulundukları yerde ne olduğunu sorar. Cody daha sonra Logan'ın henüz doğmadığını, bu yüzden bilemeyeceğini, ancak 1992 WarGames olduğunu söyler. Cody daha sonra tüm bunları bilmesinin nedeninin kalabalıktaki insanlar gibi kendisinin de profesyonel güreş hayranı olması olduğunu söylüyor. Cody daha sonra Logan Paul'a turist diyor ve Logan'ın otobüsten inip Grand Slam Şampiyonu olma zamanının geldiğini söylüyor. Logan bunu son adamdan ve ondan önceki adamdan duyduğunu ve bugün oraya Cody'nin konuşmasını dinlemeye gelmediğini, sözleşme imzalamaya geldiğini söyler. Bunun üzerine Logan sözleşmeyi imzalamakta ısrar eder ve incelemesi için avukatını çağırır. Logan daha sonra sözleşmeyi yırtıp atar ve unvanını ortaya koymayı asla kabul etmediğini söyler, bu yüzden ABD Unvanını ortaya koymayan bir sözleşme hazırlar. Nick Aldis bunun kötü bir iş olduğunu ve anlaştıkları gibi olmadığını söyler.

Cody daha sonra Aldis'e Logan'la birlikte sözleşmeyi imzalamalarına izin vermesini ve işi bitirmelerini söyler. Logan daha sonra Cody'nin bir ABD Unvanı atışını hak edecek hiçbir şey yapmadığını söyler ve sözleşmeyi ona fırlatır. Cody daha sonra Logan Paul'u insan şapka askısı olarak adlandırır ve balayının bittiğini söyler. Cody daha sonra Logan'ın takla attığını gördüğünü söyler. Cody daha sonra Mike Tyson'dan bahsediyor ve Tyson'ın Jake Paul'u 8 gün içinde nakavt edeceğini ve Suudi Arabistan'da Logan'ı yeneceğini söylüyor. Cody daha sonra sözleşmeyi imzalar. Paul daha sonra Rhodes'a saldırmaya çalışır, ancak yere gönderilir. Cody daha sonra Paul'ün çevresinden bir kişiyi ringdeki masalardan birine doğru powerbomb yapar. Cody daha sonra ABD Unvanını ringin dışında duran Paul'e fırlatır. Cody'nin müziği bölümü bitirmek için çalmaya başlar.

Queen of the ring
Nia Jax def. Jade Cargill

#DIY def. Legado Del Fantasma

King Of The Ring
Randy Orton def. Carmelo Hayes

Maçtan sonra Cathy Kelley ringde Randy Orton ile röportaj yapmaya çalışır, ancak Tama Tonga'nın müziği duyulur ve The Bloodline dışarı çıkar. Orton'ın elinde bir mikrofon vardır ve The Bloodline'ın gözünü korkutmaya çalışıp çalışmadığını merak eder. Orton daha sonra ateşlenir ve referanslarını sıralar. Orton daha sonra gelecek hafta Tama Tonga'ya WWE'deki en tehlikeli üç harf olan RKO'yu tattırmadan önce ayağını doğrudan Tama Tonga'nın kıçına sokacağını söyler ve şov sona erer.

KONU BAŞLIKLARI

Turnuva İçin İddialı İsim Kaybetti
Cody Grand Slam Olmayı Kafaya Takmış
Cody Mike Tyson'u Destekliyor
O İsmin Performansını Nasıl Buldunuz?
Logan Paul Kendi Kontratını Getirdi

Son düzenleme:

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
589
PG Nakit
345
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Bianca ablama bak 2 haftadır Nagihan Karadere gibi TEK BACAKLA diyor resmen.. @Beast Incarnate @Johnny Sack

Tiffany vs Jade / Bianca vs Nia işini acayip doğru ayarladı bence WWE. Deneyimli iki isme güvendiler yarı final maçı için, bence bir şekilde Nia Jax alacaktır, hatta QOTR olsa da şaşırmam. İsterim almasını.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,490
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bianca ablama bak 2 haftadır Nagihan Karadere gibi TEK BACAKLA diyor resmen.. @Beast Incarnate @Johnny Sack

Tiffany vs Jade / Bianca vs Nia işini acayip doğru ayarladı bence WWE. Deneyimli iki isme güvendiler yarı final maçı için, bence bir şekilde Nia Jax alacaktır, hatta QOTR olsa da şaşırmam. İsterim almasını.
Maalesef hamile dedikoduları var hoca bu bizi korkuttu.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,384
Beğeni sayısı
3,698
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Nia Jax'i DQ ile üst tura çıkarma fikri... Turabi'den Survivor'ın en zeki hareketi diyoruz. Bianca vs. Tiff maçından keyif aldım bu arada, bu ikilide güzel bir kimya varmış. İlerleyen dönemlerde ana kemer için 1v1 yaptıklarını görmek dileğiyle... Cody & Logan segmentine ise tek kelimeyle BA-YIL-DIM. Bu kadar kaliteli yazılabilirdi bir segment, Paul'un aldığı heel heati seviyorum. Yanında avukat mavukat getirmiş bir de kontrat mevzusu için ahahahahahahahha ölürüz ya, bu dramadan da sanırım artık sadece WWEC'in ortada olacağı tescillenmiş oldu diğer şovda başka başka şeyler yaşanmazsa. Tama Tonga'nın yaldır yaldır koşuşunu son gaz devam ettiriyorlar, ben buradan kesinlikle LA Knight galibiyeti bekliyordum ve şok oldum. LA Knight çok bile göz önünde tutuldu zaten ya. Bu DIY'a TTC vermiyorlarsa ayırsınlar kardeşim, gerçi yazın başında alacaklar gibi duruyor ama bakalım. Ana olayda ise tabii ki RKO Outta Nowhere gördük, Hayes iyi bir sınav verdi bence ve başarılı oldu. Geçen hafta da söylemiştim bu maç için Hayes'in kazanıp kaybetmesinden ziyade performansı önemli diye, 11 dakika gibi kısa bir sürede kendini iyi göstermiş oldu Orton gibi bir yıldıza karşı. Haftaya Orton ve GUNTHER vurur geçer, Arabistan'da da yine bir diz dramalı şahane bir final izleriz diye düşünüyorum.

Iyo Sky olmasa Bianca saflarına geçerdik şu turnuva için ama maalesef Tiff de elendiyse Iyo Sky'cıyız babam.

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
342
PG Nakit
0
Randy'nin sondaki kısacık promosunun şirkette yükselmek isteyen çoğu genç yeteneğe örnek olarak izletilmeli. Adam 1 dakika içinde resmen çok basit şekilde mikrofonun hakkını öküz gibi veriyor. Ağzından tükürükleri saçarak R K O demesi bile acayip ya. Abim toparla formunu al şu kemeri.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
589
PG Nakit
345
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Nia Jax'i DQ ile üst tura çıkarma fikri... Turabi'den Survivor'ın en zeki hareketi diyoruz. Bianca vs. Tiff maçından keyif aldım bu arada, bu ikilide güzel bir kimya varmış. İlerleyen dönemlerde ana kemer için 1v1 yaptıklarını görmek dileğiyle... Cody & Logan segmentine ise tek kelimeyle BA-YIL-DIM. Bu kadar kaliteli yazılabilirdi bir segment, Paul'un aldığı heel heati seviyorum. Yanında avukat mavukat getirmiş bir de kontrat mevzusu için ahahahahahahahha ölürüz ya, bu dramadan da sanırım artık sadece WWEC'in ortada olacağı tescillenmiş oldu diğer şovda başka başka şeyler yaşanmazsa. Tama Tonga'nın yaldır yaldır koşuşunu son gaz devam ettiriyorlar, ben buradan kesinlikle LA Knight galibiyeti bekliyordum ve şok oldum. LA Knight çok bile göz önünde tutuldu zaten ya. Bu DIY'a TTC vermiyorlarsa ayırsınlar kardeşim, gerçi yazın başında alacaklar gibi duruyor ama bakalım. Ana olayda ise tabii ki RKO Outta Nowhere gördük, Hayes iyi bir sınav verdi bence ve başarılı oldu. Geçen hafta da söylemiştim bu maç için Hayes'in kazanıp kaybetmesinden ziyade performansı önemli diye, 11 dakika gibi kısa bir sürede kendini iyi göstermiş oldu Orton gibi bir yıldıza karşı. Haftaya Orton ve GUNTHER vurur geçer, Arabistan'da da yine bir diz dramalı şahane bir final izleriz diye düşünüyorum.

Iyo Sky olmasa Bianca saflarına geçerdik şu turnuva için ama maalesef Tiff de elendiyse Iyo Sky'cıyız babam.
Abi DIY ve Bate&Dunne ikilisine acil kemer, acil.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,384
Beğeni sayısı
3,698
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Abi DIY ve Bate&Dunne ikilisine acil kemer, acil.
Waller & Theory de şu an mesela gayet iyi. İnanılmaz bir sıra oldu bu safta da, şirkette atama beklemeyen bir ben kaldım anasını satayım. Allah betimizi bereketimizi böyle yüksek kılsın her zaman.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: