Bu İsimlerin WWE'den Ayrıldıktan Sonraki Durumunu Nasıl Değerlendiriyorsunuz?

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura

Pek çok kişi Trinity(Naomi) ve Mercedes Mone'nin (Sasha Banks) WWE'den ayrıldıktan sonra hiçbir şey yapamayacağını söylüyordu. Trinity dün gece Knockouts World Championship'i kazandı. Mercedes Mone ise WK'da NJPW debutunu yapıp ilk maçında IWGP Women's Championship'i kazandı ve sakatlanmasaydı ilk New Japan Strong Women's Championship maçını kazanacaktı. Peki siz ikilinin durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?​

Konular
146
Beğeni sayısı
234
PG Nakit
2,055
Favori Güreşçi
Rhea Ripley
Ben ikiliyi gerçekten çok beğeniyorum, WWE dışında da gayet başarılı işler çıkardılar ve şu durumda başarılarına yenilerini de ekleyeceklerine eminim. WWE büyük bir seçenek ancak diğer seçenekler de kabul görüyormuş demek ki.

Hülya Avşmaz

Haftanın Üyesi
Konular
8
Beğeni sayısı
210
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Mercedes iyi de Trinity pek fazla reaksiyon alamamış gibi Impact'e katıldığını bile 2 gün önce öğrendim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yani Trinity'nin hala hiçbir şey yaptığını düşünmüyorum. WWE'den ayrılacak olan herhangi bir jobber kadın güreşçinin rotası IMPACT olursa o da rahatlıkla bu kemeri kazanabilir. Ama Mercedes Mone için her şey çok iyi gitmiş, ki zaten Mone'u güreşçi olarak beğeniyordum ve yetenekli buluyordum. Naomi için aynı görüşlere sahip değilim maalesef. Bugün IMPACT'teki maçına göz atma şansım oldu, hala aynı botchlar aynı tutuk güreş... Çok da iyi bir maç çıkardığını söyleyemem, ki WWE'deki gimmickinde bir oynama dahi yapmamış. WWE'den ayrılan çoğu güreşçi kendisine karakter vs. bakımından değişiklikler yaparken Trinity böyle bir şeye girişmemiş bile.

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Trinity'nin IMPACT sözleşmesinde ''kemeri ilk anda çözerim'' maddesi olduğunu bilmeyen var mı? Bir şeyleri başardığı veya kanıtladığı bir durum olarak düşünmüyorum o yüzden.

Mercedes ise daha farklı. Daha uzun ömürlü bir non-WWE serüveni oldu. Şimdilik şirkette olmadan da olabileceğini en net şekilde gösteren o bu ikiliden. Umarım daha da başarılı olur.

Yulier

🍓
Konular
102
Beğeni sayısı
95
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Mone'nin en ufak demeçleri bile haber olurken bir anda Trinity şampiyon olmuş ne ara Impact'e gitmiş diye konuşuyoruz. Böyle olacağı çok belliydi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: