RPG Kaosun Sessiz Savaşı: Karanlık ve Rüya

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
15
Beğeni sayısı
295
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
"Ogentroost"

Entrance-2-2.gif

Stage kısmında bir anda Malakai Black beliriyor.

Entrance-2-3.gif

Malakai Black ağır adımlar ile ringe doğru yürüyor.

Entrance-3-1.gif

Malakai Black ringe karanlıkta ringe giriyor ve köşeye çıktığında ışıklar onun üstüne yaranıyor.
Yüzündeki maskesiyle etrafa göz gezdiriyor.

Entrance-4-2.gif

Malakai Black köşeden inip ringin ortasında tauntunu yapıyor ve maskesini çıkartıyor.

Promo-1.gif

Görevliden bir mikrofon alıp, konuşmaya başlıyor.

Malakai Black:

Karanlığın efendisi olarak adlandırılmam boşuna değil. Gölgelerin, karanlığın en derin yerlerinde gizlenenlerin sesini taşıyorum. Ve bu gece, Velveteen Dream, seninle olan hesaplaşmamızın başlangıcı olacak. Sen, egonun ve kibirin sarhoşluğunda yüzen bir rüya kurdun. Fakat ben, gerçeğin karanlığına daldım ve bu karanlıkta senin gerçeğini gördüm. Gördüm ki, altın saçlarının altında bir maske taşıyorsun. İnsanları hipnoz eden, onları kendi rüyanın içinde kaybolmaları için kandıran bir maske. Beni kandıramazsın, Dream. Çünkü ben, karanlığın ta kendisiyim. Ve senin rengarenk rüyalarına karşı, benim tek rengim karanlıktır. Seninle olan bu rekabet, karanlığın ve ışığın sonsuz mücadelesinde bir anlık parıltıdır. Ve bu gece, bu parıltı karanlığın zaferiyle sonuçlanacak. Senin hayallerini yıkacağım, Dream. Maske düşecek ve gerçek yüzünü herkese göstereceğim. Senden aldığım her nefes, karanlık tarafımın gücünü artıracak ve sonunda senin karanlık dünyanın içinde kaybolacaksın. Artık kaçamazsın, Dream. Gece, senin efendin olacak ve bu karanlık savaşı senin sonun olacak. Sana hiçbir kaçış yolu kalmadı, Dream. Her adımında karanlığın varlığını hissedeceksin, her nefesinde gölgelerin nefesi ensende olacak. Benimle karşı karşıya geldiğinde, kendini karanlığın içinde kaybolmuş bir yabancı gibi hissedeceksin. Ve bu, sadece başlangıç. Seninle olan bu rekabet, sadece iki güç arasında geçen bir çatışma değil. Bu, gerçeği ve sahtekarlığı, karanlığı ve ışığı, egoyu ve alçakgönüllülüğü temsil ediyor. Ve ben, her zaman karanlığın tarafında duracağım. Velveteen Dream, senin kibrin kırılacak ve maske düşecek. Gerçek yüzünü herkese göstereceğim ve o zaman sen de benim gibi gerçek karanlıkla yüzleşmek zorunda kalacaksın. Ancak bu yüzleşme, senin için sonun başlangıcı olacak. Gece senin efendin olacak, Dream. Ve senin rüyaların, artık kabuslarına dönüşecek. Seni yargılayacak olan karanlık, acımasız olacak ve senin sonunun nasıl geleceğini görmek isteyenler, senin düştüğün bu karanlık çukurun içinde kaybolacak. Velveteen Dream, seni bir karanlık kuyruğu gibi peşime takmış bir halde gördüm. Ancak sana bir gerçeği söyleyeyim: Ben seni No Way Out'dan WrestleMania'ya kadar göndermeyeceğim. Senin için çıkış yolu yok. Bu ringde, karanlığın hüküm sürdüğü bir dünya var. Ve senin, rengarenk rüyalarınla bu dünyaya ayak uyduramayacağını biliyorum. Senin rüyaların, benim karanlığımın karşısında solgun kalacak. No Way Out yok, Dream. Çünkü senin için çıkış yolu karanlığın içinde. Senin sonun, karanlık dünyamda kaybolmak olacak. Ve bu gece, senin için karanlığın sonsuzluğuna doğru bir yolculuk başlayacak. Senin rüyaların, karanlık kabuslara dönüşecek. Ve sen, karanlığın kudreti karşısında ezilecek bir hiç olacaksın. No Way Out yok, Dream. Sadece karanlığın sonsuzluğu var.

Promo-2.gif

Velveteen Dream, senin gibi renkli karakterlerin hatırlanması kaçınılmazdır, ancak benim için unutulmuşluk, güç kaynağıdır. Senin Royal Rumble zaferin, o gökkuşağı renkli konfetilerin, sadece bir geçiş anı olacak. Ancak House of Black, Sonsuzluk Kıyameti'nde efsane olacak. Sen, No Way Out'ta Jericho veya Daniels'ı düşünmek yerine, kendi kariyerine odaklanman gerektiğini iddia ediyorsun. Ama ben sana şunu hatırlatayım: kariyerin, benim gölgeye gömülmeden önce sona erecek. Senin gibi renkli birinin bile tüm renklerinin solduğunu göstereceğim. Ve bu sadece başlangıç olacak. Seni Sonsuzluk Kıyameti'nde bekliyorum, Velveteen Dream. WrestleMania biletini hak etmek için, önce benimle hesaplaşman gerekecek. Senin parıltılı dünyanın karanlık içinde nasıl solgunlaştığını, tüm renklerin nasıl sonsuzluğun karanlığında kaybolduğunu göstereceğim. Belki, belki de o zaman, hatırlanmaya değer olabileceksin. Ama şunu unutma, bu bir oyun değil, bu gerçek bir savaş. House of Black'in kapıları senin gibi renkli karakterlere kapalıdır. Senin gibi parıltılı yıldızlar, Sonsuzluk Kıyameti'nin ateşinde erir. Senin yerin burası değil, senin zamanın geçmişte kaldı. Artık aydınlığın sahnesinde değilsin, artık karanlık benimle birlikte yol alıyorsun. Sonsuzluk Kıyameti'nde bekliyorum, Velveteen Dream. Ama unutma, karanlıkta yüzü güneşe dönük olanlar, en parlak yıldızlar bile, sonsuza kadar kaybolurlar. Sonsuzluk Kıyameti'nde buluşalım ve gerçek gücünü göster. Belki o zaman, renklerin solgunluğunun karanlık içindeki güzelliğiyle tanışırsın. Ama bil ki, bu sadece başlangıç olacak. House of Black'in gölgesinde, senin parlaklığın solup gidecek ve Sonsuzluk Kıyameti'nin karanlığında kaybolacaksın. Bu savaşın galibi ben olacağım, çünkü karanlık her zaman renklerin üstündedir. Sonsuzluk Kıyameti'nde buluşalım ve gerçek gücünü göster. Ancak unutma, bu yolculuğa çıkarken kaybettiğin renklerinle değil, karanlık varlığınla geri dönmen gerekecek. Sonsuzluk Kıyameti'nde buluşalım ve gerçek gücünle yüzleş. Seni bekliyorum, Velveteen Dream. Ancak bil ki, bu yolculukta kaybettiğin renklerinle değil, karanlık varlığınla geri döneceksin. House of Black'in karanlığı, senin parlaklığını gölgede bırakacak. Sonsuzluk Kıyameti'nde sadece acımasız gerçeklik var. Senin renkli dünyanın karşısında, benim karanlık varlığımın gücü sönmez. Seni bekliyorum, ama gelirken gökkuşağı rüyalarını geride bırak. Sonsuzluk Kıyameti'nde gerçek bir savaş seni bekliyor. House of Black'in karanlığı, senin parlaklığını sonsuza dek yutacak. Ancak bil ki, bu yolculukta kaybettiğin renklerinle değil, karanlık varlığınla geri döneceksin. House of Black'in karanlığı, senin parlaklığını ezerek yok edecek. Sonsuzluk Kıyameti'nde sadece acımasız gerçeklik var. Seni bekliyorum, ama gelirken gökkuşağı rüyalarını unut. Sonsuzluk Kıyameti'nde gerçek bir savaş seni bekliyor. House of Black'in karanlığı, seni ezecek ve parçalayacak. Ancak unutma, karanlıkta yüzü güneşe dönük olanlar bile, en parlak yıldızlar bile, sonsuza kadar kaybolurlar. Seni bekliyorum, ama gelirken kendini hazırla, çünkü Sonsuzluk Kıyameti'nde gerçek bir cehennem seni bekliyor. Velveteen Dream, seni bekliyorum, ama eğer gelirsen bile, zaten kazananı önceden belirlenmiş bir savaşta seninle karşılaşmak zorunda değilim. Senin gibi renkli karakterlerle uğraşmak, benim değil, ancak senin zamanını boşa harcamak olur. Sonsuzluk Kıyameti'nde buluşalım, ama kendini avutma, senin parlaklığın, benim karanlık varlığımın karşısında bir anlam taşımaz. House of Black'in gölgesinde senin ne kadar çabalarsan çabalayın, senin renklerin solacak, karanlık benimle kalacak. Seni bekliyorum, ama gelirsen eğer, kendine yazık etme. Sonsuzluk Kıyameti'nde sadece kaybedersin, çünkü benim için sen, zaten bir hiçsin. Velveteen Dream, senin gibi renkli ve gösterişli karakterlerle uğraşmak, benim için vakit kaybından başka bir şey değil. Senin parlaklığın, benim karanlık varlığımın önünde sadece bir gölge olarak kalacak. House of Black'in karanlığında senin ne kadar çabalarsan çabalayın, sonunda yine de yok olacaksın. Seni bekliyorum, ama gerçekten gelmek istiyorsan, kendi cehennemine hoş geldin diyorum. Sonsuzluk Kıyameti'nde buluşalım ve senin ne kadar zayıf ve etkisiz olduğunu bir kez daha kanıtlayayım. Ancak unutma, senin gibi birinin karşısında benim gücüm, senin parlaklığının önünde ezici bir şekilde baskın çıkacak. Seni bekliyorum, ama gelirsen pişman olacaksın. Sonsuzluk Kıyameti'nde senin sonunun geldiğini göstermek için sabırsızlanıyorum.

@Kras Mazov

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
170
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero

♫ Get off my case
Leave me alone ♫

Malakai’nin sabırsızlandığı; ama Velveteen Dream için aslında hiçbir anlam ifade etmeyen o an geldi. Velveteen Dream ringin girişinde görünüyor. Seyircilerin de desteğini arkasına alan Dream geçen hafta yediği dayağın aksine gülerek ringe doğru ilerliyor.

velveteen-dream-entrance.gif

Ringin önünde tauntunu yaptıktan sonra ringe giriyor ve Malakai’nin elindeki mikrofona hamle yapıyormuş gibi yapan Velveteen, onun yanından geçerek görevliden bir mikrofon alıyor ve bir parmağıyla Malakai Black’i işaret ederek söze giriyor.

Velveteen Dream: Malakai Black… Uzun zaman olmuştu gerçekten çok uzun. Bana adımı söylediğin gün her şey bitti ve herkes yoluna devam etti zannetmiştim; ama anlaşılan senin içinde halen tamamlayamamış olduğun yarım kalmış işlerin var. O dönemde karşına çıktığımda toy bir çocuktum, eğlenmeyi seven kötü bir çocuktum; şimdi ise eğlenmeyi seven çok kötü bir adamım ki sana tavsiyem bütün bunları yaşanmamış sayalım. Senin şu kölelerden birini Brody’i falan karşıma çıkart. İki stres atayım ve sonrasında da Wrestlemania’ya kadar boşa vakit geçireyim. Belki de No Way Out’ta Jericho ile Daniels’ın karşılaşmasında özel hakem olurum, canım kimin kazanmasını isterse ona kazandırırım.

Velveteen Dream kurmuş olduğu hayallerinin baltalandığını bir kez daha fark ediyor. Bunun getirmiş olduğu laubalilik ve asabilik onun suratına işlemiş durumunda.

velveteen-dream-oof.gif

Velveteen Dream: Şimdi ise karşımda isim yapmaya çalışan, eski bir yol arkadaşı. Karanlığın efendisi ha? Paran sonunda bitmiş demek ki uzun bir süre sonra yeniden buralara dönmüşsün. NOW nasıldı? Yeteri kadar gelişebildin mi? Yılların emektarını burada daha fazla dilenci olarak görmek istemezdim zaten. Değil mi? DEĞİL! Bu metaforları çok sevdin, bunlarla yaşadın. Seni gördüğümde gerçekten çok imreniyorum Malakai. Çünkü benim bu yaşadıklarımın hiç birisi metafor değildi. Ben senaryo gereği 3 sene hapis yatmadım, akıl sağlığımı kaybetmedim, kendimi iki parçaya ayırıp öbürünü bir nehirde boğmadım. Bunların hiç birisi bir “karakter yansıtması” değildi. Sana son bir şans veriyorum. Yaptığın saygısızlığın kefareti olarak müritlerinden birinin canına üzerinde durduğumuz bu ringte okuyacağım ve hiçbir şey yaşamamışız gibi yoluma devam edeceğim.

Velveteen Dream lafını bitirdikten sonra Malakai Black’e sırtını dönüp gitmeye yelteniyorken Black onu tutup kendisine çeviriyor. O esnada da Dream, Black’i itiyor ve daha da sinirlenmiş bir şekilde Black’in üzerine gidiyor.

velveteen-dream-oof.gif

Velveteen Dream: DOKUNMA! Sakın. Anlattığın hikayeyi dinledim, dikkatimi çekmeye çalışıyorsun. Tıpkı bir zamanlar benim de senin dikkatini çekmeye çalıştığım gibi. Bu bir oyun değil. PGW sahnesinden attıklarımı ya da aylar boyunca sakat bıraktığım insanlara sor. Sor, benim yüzümden maaş alamayanları sektörde barınamayanları evine ekmek götüremeyenleri. Onların yüzünde yaratmış olduğum hayal kırıklıklarını sor. Onlardan biri mi olmak istiyorsun? No Way Out’ta karşıma mı çıkmak istiyorsun? Bunun için beni “karanlık”, “kıyamet” gibi herkesin içini boşaltmış olduğu aforizmalarla boğma. Buna bir daha cürret etme. Dikkat çekmek istiyordun, dikkat çektin ve git kazanabileceğin mücadelelere ada kendini. Ne bileyim başkalarına kıyamet falan getir. O bahsettiğin bütün siyah ve türevi olan kelimelerle haddinden çok uzun vakit geçirdim. Ben renklerimi kaybettim ve o lanet olası renklerimi geri getirmem içi 4 sene harcadım. Ama sen, o pörsümüş hayatına biraz renk istiyorsan benimle bu ringte 4 dakika geçirmen yeterli. Seni de morartıp ulusal televizyonda rezil edebilirim. Tıpkı şu anda da yaptığım gibi. Beni buraya çağırıp bir de üzerine House of Black’in kapısı sana kapalı diyip kendi kendine paradokslaşma. Kabul et, olmak istediğin Aliester Black değilsin. Tommy End değilsin. Sadece eski günlerine dönmek isteyen yani yine başarısız ama en azından ringin içinde bir şeyler yapabilen birisin. Bir şeyler ispatlamaya çalışan, kendini korkutucu ve ürkünç olarak gösteren bir vakit kaybısın. Eğer ben de senin için bir vakit kaybıysam güreş kariyerini de düşünerek buradan git. Benim hedeflerim, niyetlerim, yol haritam farklı ve sen bunların hiç birisinde yoksun. O yüzden ben buradan giderken bana bir daha dokunursan senin inşa ettiğin şeylere bir kesik atmam, onları direkt yıkarım.

Velveteen Dream elindeki mikrofonu seyircilere doğru sallayıp kendisini ringin dışına bırakıyor. Malakai Black’e sırtını çevirmiş bir şekilde ağır adımlar atarak yürüyor.

Son düzenleme:

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
15
Beğeni sayısı
295
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage

Promo-1.gif

Malakai Black:
Velveteen Dream, seninle geçmişteki yolumuzun kesiştiği günler gerçekten uzaklarda kaldı. Ancak unutma, geçmişteki hatalar bugünün gerçekliğini değiştirmez. Senin değiştiğini iddia etmen önemli, ama benim için geçmiş hala canlı. Seninle bir hesaplaşma zamanı geldiğinde, bu sadece eğlence değil, aynı zamanda bir ibret olacak. İstediğin kadar Wrestlemania veya No Way Out gibi büyük etkinliklerde boşa vakit geçirmeye çalış, sonunda gerçekle yüzleşmekten kaçamayacaksın.
Brody’yi istiyorsun, öyle mi? Brody King gibi bir savaşçının seninle vakit kaybetmesine izin vermek, ona haksızlık olur. Ancak şunu bilmeni isterim ki, senin gibi eğlence peşinde koşan birinin karşısına çıkmak, bizim için sadece bir antrenman olur. Belki de senin gibi birinin daha büyük bir meydan okumaya ihtiyacı vardır. Ancak, şunu unutma: benim adımı ağzına aldığın her an, karanlığın derinliklerinde kaybolma riskini alıyorsun. Eğer gerçekten bu kadar cesursan ve karanlığın seni yutmasına hazırsan, istediğin zaman, istediğin yerde bu işi bitirebiliriz. Ama şunu unutma: karşılaştığında gördüğün kişi, geçmişte tanıdığın toy çocuk olmayacak. Karanlık seni bekliyor, Velveteen. Ve bu sefer karşında çok daha güçlü, çok daha kararlı bir Malakai Black bulacaksın. Senin hikayelerin ve oyunların benim için birer maskaralık. Eğlenmeyi seven kötü bir adam olduğunu söylüyorsun, ama karanlığın içindeki gerçek kötülüğü tanıdığında ne yapacağını merak ediyorum. Brody'yi istiyorsun, ama bu oyunda seni bekleyen tek karanlık figür o değil. Chris Jericho ile Daniels’ın karşılaşmasında özel hakem olma fikriyle eğlenebilirsin, ama şunu bil ki senin oyunlarına bir son vermek için orada olacağım. Çünkü senin karanlığa bulaşmış ruhunu arındırmak benim görevim olacak. Ben Malakai Black'im. Karanlıkla dans etmeye hazır ol. Çünkü bu dans, senin son dansın olabilir. Seninle Wrestlemania’da, No Way Out’ta veya herhangi bir yerde karşılaşmak benim için fark etmez. Her yerde ve her zaman karşına çıkmaya hazırım. Ve unutma, karanlık her zaman seni izliyor olacak. Karşında duranın kim olduğunu gerçekten anlamış değilsin. 'Karanlığın efendisi' olarak adlandırılmam, senin anlayabileceğinden çok daha derin anlamlar taşır. Paranoyalarından ve ego şovlarından beslenen biri olarak, gerçek karanlığın ne olduğunu hiç deneyimlemedin. Evet, NOW'da geçirdiğim zamanlar beni sadece daha güçlü, daha kararlı bir hale getirdi. Benim yolculuğum, senin düşleyemeyeceğin kadar zorlu ve öğretici oldu. Sen ise kendini sadece bir gösterinin parçası olarak gördün. Senin yaşadıkların ne olursa olsun, bunlar seni yalnızca bir aktör yapar; benim yaşadıklarım ise beni bir savaşçı yaptı. Bu ringte müritlerimden birinin canını almakla tehdit ediyorsun. Bil ki, ben ve müritlerim korku nedir bilmeyiz. Onlar senin gibi boş tehditlere boyun eğmezler. Senin karanlıkla olan yüzleşmen, burada ve şimdi başlıyor. Kendi hayatının bir senaryo olmadığını iddia ediyorsun, ama şunu unutma: Senin hayatın da bir gün sona erecek ve o gün karanlık seni de bulacak. Bu ringte meydan okumayı kabul ediyorum. Eğer gerçekten cesursan ve iddialarının arkasında durabilecek güçteysen, gel ve karşına çıkan gerçek karanlığı deneyimle. Ama şunu bil, bu ringte seni bekleyen şey, senin anladığın ya da hayal ettiğin hiçbir şeye benzemez. Velveteen Dream, sana son bir uyarı: Karanlık her zaman bir bedel ister ve bu bedeli ödemeye hazır ol.

"Malakai Black, karanlık bir kararlılıkla Velveteen Dream'in gözlerinin içine bakar ve o anın ciddiyetini vurgular. Velveteen'in tehditlerinin ve sözlerinin ötesinde, gerçek bir hesaplaşmanın geldiği açıktır. Malakai Black, Velveteen Dream’in yüzüne kararlılıkla bakarak sözlerine başlar."

Promo-2.gif

Bana sırtını dönüp gitmeye yeltenmen cesaret mi, yoksa korkaklık mı? Kendi karanlığını ve acılarını büyütüp bir zafer gibi sunuyorsun, ama senin gerçekliğin benim için sadece bir oyun. Senin düşürdüğün, sakat bıraktığın insanları anlatıyorsun, ama senin karşında duran kişi, bunların ötesinde bir varlık. Beni korkutmaya çalışıyorsun, ama senin yarattığın hayal kırıklıkları benim için sadece bir başlangıç. Ben, Malakai Black, karanlığı ve acıyı yudum yudum içtim. Senin yaşadıkların benim için sadece birer fısıltı. Kendi renklerini kaybetmiş ve onları geri kazanmak için yıllarını harcamış olabilirsin, ama ben karanlığın içindeki tüm renkleri gördüm ve onları benimsedim. Seninle No Way Out’ta karşılaşmak mı? Bu benim için bir görev, senin içinse bir son olacak. Kendi kabuslarını gerçeğe dönüştürmek istiyorsun, ama bu ringte gerçek kabusla yüzleşeceksin. Dikkat çekmek mi istiyorum? Hayır, dikkat çekmeye ihtiyacım yok. Benim varlığım zaten karanlığın derinliklerinden gelen bir yankıdır. Olmak istediğin kişi olmadığımı söylüyorsun. Belki de haklısın. Aleister Black ya da Tommy End değilim. Ben, Malakai Black’im. Geçmişimden öğrendim ve karanlığı kucakladım. Senin küçük dünyanda bir vakit kaybı olabilirim, ama bu ringte benim varlığım, senin için bir uyarı ve kaçınılmaz bir gerçek olacak. Senin yol haritan ve niyetlerin beni ilgilendirmez. Ama bu ringte bana bir daha dokunursan, senin kurduğun tüm illüzyonları ve yalanları yıkacağım. Benim karşımda durmak cesaret ister, Velveteen. Ve senin cesaretin, karanlığın karşısında eriyip gidecek. No Way Out’ta seni bekliyor olacağım. Kendi inşa ettiğin kibir kulesini yıkmak ve sana gerçek karanlığın ne olduğunu göstermek için orada olacağım. O gün geldiğinde, senin yüzünde yaratacağım hayal kırıklığı, şimdiye kadar yaşadıklarının ötesinde olacak. Hazır ol, çünkü gerçek karanlık seni bekliyor.

"Malakai Black, Velveteen Dream’e son bir kez kararlılıkla bakar ve onun söylediklerinin hiçbir etki yaratmadığını gözleriyle ifade eder. Bu, Velveteen Dream için bir meydan okumanın ötesinde, kaçınılmaz bir yüzleşmenin işaretidir. Velveteen Dream'in yüzündeki öfkeyi gören Malakai Black, bir adım daha öne çıkar ve gözlerini onunkilerden ayırmadan konuşmaya devam eder."

Velveteen, senin anlattıkların sadece kendi narsist dünyanda yankılanan boş sözler. Senin yarattığın dehşetin, acının ve hayal kırıklığının farkındayım. Ama benim dünyamda bunlar sadece bir başlangıç. Senin gibi insanları yıldıran, korkutan şeyler benim için sadece bir antrenman. Senin sakatladığın, işsiz bıraktığın insanlara gelince, onların hikayeleri belki trajik olabilir. Ancak unutma ki benim müritlerim, benimle aynı karanlığı paylaşanlar, senin düşünebileceğinden çok daha dayanıklıdırlar. Onlar korkmaz, onlar sadece daha da güçlenir. No Way Out’ta seninle karşılaşmak, benim için bir hesaplaşma değil, bir ibret olacak. Senin renklerini geri kazanma mücadelen, benim karanlığı kucaklama yolculuğumun yanında sönük kalıyor. Ben, kendi karanlığımı içselleştirdim, onu bir zırh gibi giydim. Senin renklerin benim karanlığımda kaybolacak, çünkü senin cesaretin benim karanlığımla yüzleşmeye yetmeyecek. Senin dikkatsizliğin ve kibirin, seni bu ringte savunmasız bırakacak. Beni burada küçük düşürmeye çalışıyorsun, ama aslında kendini daha da aşağıya çekiyorsun. Senin kibirin ve büyük konuşmaların, gerçek karanlıkla karşılaştığında hiçbir şey ifade etmeyecek. Velveteen, bu ringte bana bir daha dokunursan, senin kurduğun tüm illüzyonları ve yalanları yıkacağım. Senin için bir vakit kaybı olabilirim, ama bu ringte benim varlığım, senin için bir uyarı ve kaçınılmaz bir gerçek olacak. No Way Out’ta seni bekliyor olacağım. Kendi inşa ettiğin kibir kulesini yıkmak ve sana gerçek karanlığın ne olduğunu göstermek için orada olacağım. O gün geldiğinde, senin yüzünde yaratacağım hayal kırıklığı, şimdiye kadar yaşadıklarının ötesinde olacak. Hazır ol, çünkü gerçek karanlık seni bekliyor.

"Malakai Black, sözlerini bitirirken Velveteen Dream'e bakışlarını sabitler. Gözlerindeki kararlılık ve içindeki karanlık, karşısındaki kişinin tüm tehditlerini anlamsız kılar. Bu hesaplaşma sadece bir savaş değil, aynı zamanda bir dönüşümün başlangıcıdır. Velveteen Dream, kendi kibirinin ve öfkesinin ötesinde, gerçek bir karanlıkla yüzleşmek zorunda kalacaktır."

"Deadbody"

hob4.png

"Karanlık bir duman belirir ve bu sefer Brody King ve Buddy Matthews ortaya çıkarlar. Grup, arenaya giriş yapar yapmaz, izleyiciler arasında bir ürperti hissedilir. "

Brody King, sahneye doğru adım atarken gözlerinde öfke ve kararlılık parlıyor. Malakai Black’in yanına gelir ve Velveteen Dream’e bakarak gür sesiyle konuşmaya başlar.
king.png

Brody King:
Velveteen Dream, senin kendini büyük ve güçlü sanman sadece bir illüzyon. Malakai Black’e ve House of Black’e meydan okuman, aslında kendi sonunu getirmekten başka bir şey değil. Biz burada, senin gibi egosu şişmiş birinin maskesini düşürmek için varız. Senin yarattığın korkunun ve acının bizim için hiçbir değeri yok. Senin gibi kibirli birinin bu ringte yeri yok. Malakai Black’in karşısına çıkmaya cesaretin varsa, bunun bedelini ödemeye de hazır olmalısın. Seninle No Way Out’ta hesaplaşacağımızı sanıyorsan, yanılıyorsun. Bu hesaplaşma burada, şimdi başlıyor. Bu ringten kolayca ayrılmana izin vermeyeceğiz. House of Black, senin gibi boş tehditlerle dolu birinin karşısında eğilmez. Senin egonu ve kibirini burada, bu ringte kıracağız. Senin gibi birinin bizim yolumuza çıkmasına izin vermeyeceğiz. Senin gibi birinin bizi küçümsemesine göz yummayacağız. Bu ringte, Malakai Black ve House of Black'in gücünü ve karanlığını hissedeceksin. Velveteen Dream, senin karşında duranlar sadece Malakai Black değil, House of Black'in tüm gücü. Senin kibirin, bizim kararlılığımızın karşısında eriyecek. Bu ringte senin sonun gelecek. Ve unutma, karanlık her zaman seni bekliyor olacak.

"Brody King’in sözlerinin ardından Buddy Murphy de sahneye doğru ilerler ve Velveteen Dream’in kaçmasına izin vermeyecek şekilde pozisyon alır. House of Black’in karanlık ve güçlü varlığı, Velveteen Dream’in etrafını sarar. Velveteen Dream, bu yüzleşmenin kaçınılmaz olduğunu anlar ve bu karanlık güçle başa çıkmak zorunda kalacağını bilir."

Brody King, Velveteen Dream’in yüzündeki ifadeyi görünce daha da sertleşir ve devam eder.

Velveteen Dream, sana burada bir ders vermeye geldik. Senin kibirin ve şişirilmiş egon, gerçek gücün ne olduğunu anlamaktan çok uzak. Malakai Black’e, House of Black’e meydan okumanın sonuçlarını henüz kavrayamamışsın. Senin gibi sadece kendi çıkarlarını düşünen, başkalarının acıları üzerinden kendini yücelten biri için bu ringte yer yok. Burada gerçek savaşçılar, gerçek karanlığı kucaklayanlar var. Senin geçmişte yaptığın şeyler bizim için sadece birer gölge. Senin yarattığın kaos ve acının bizim için bir önemi yok. House of Black, senin gibi birinin övünç kaynağı olan her şeyi yıkmak için burada. Senin dokunduğun her şeyin altından gerçek karanlık çıkacak. Ve o karanlık, seni yutacak. Sen No Way Out’ta bir hesaplaşma bekliyorsun, ama bu hesaplaşma burada, şimdi başlıyor. Bu ringten kolayca ayrılmana izin vermeyeceğiz. Senin büyük konuşmaların ve tehditlerin burada bir anlam ifade etmiyor. Senin yüzündeki korkuyu ve çaresizliği görmek istiyoruz. Malakai Black’in dediği gibi, gerçek karanlık seni bekliyor. Ve bu karanlık, senin başına gelecek en büyük kabus olacak. Biz House of Black olarak buradayız, ve senin gibi birini bu ringte ezip geçeceğiz. Hazır ol Velveteen Dream. Çünkü burada, şimdi, bu ringte seni yok edeceğiz. Senin sonun, bizim zaferimiz olacak. Karanlık seni bekliyor, ve bu sefer kaçışın yok

"Brody King’in sözleri ringte yankılanırken, Buddy Murphy de adım adım yaklaşır, Velveteen Dream’i köşeye sıkıştırarak kaçış yolu bırakmaz. House of Black, Velveteen Dream’e karanlığın ne olduğunu göstermek için kararlı ve hazırdır. Velveteen Dream, bu yüzleşmenin kaçınılmaz olduğunu anlar ve House of Black’in gücüyle karşı karşıya kalır."

Brody King, Velveteen Dream'in yüzündeki gerilimi görerek daha da sertleşir ve konuşmasını sürdürür.

Velveteen Dream, senin kendini büyük ve yenilmez sanman sadece bir yanılsama. Malakai Black'e meydan okumanın bedelini ödeyeceksin. Senin kibirli ve küçümseyici tavırların, bu ringte geçerli değil. Senin yarattığın kaos ve acı, bizim için sadece bir motivasyon kaynağı. Senin gibi zayıf ve korkak biri, House of Black'in gücünü ve karanlığını asla anlayamaz. Biz burada, seni bu ringte diz çöktürmek için varız. Senin sakatladığın ve işsiz bıraktığın insanlar, bizim için sadece geçmişin hayaletleri. Bizim karşımızda, senin bütün güçsüzlüklerin ve korkuların ortaya çıkacak. Senin yarattığın tüm illüzyonları yıkacağız. No Way Out’ta bir hesaplaşma bekliyorsun, ama o hesaplaşma burada ve şimdi başlıyor. Bu ringten kaçmana izin vermeyeceğiz. Senin büyük konuşmaların, tehditlerin ve ego şovların burada son bulacak. Gerçek karanlık seni bekliyor, ve bu karanlık seni yutacak. House of Black olarak, seni burada ve şimdi yok etmeye kararlıyız. Senin karşısında duran sadece Malakai Black değil, bizim tüm gücümüz ve kararlılığımız. Senin için burada hiçbir kaçış yolu yok. Bu ringte senin sonun gelecek, ve biz zaferimizi kutlayacağız. Velveteen Dream, seni bu ringte yok edeceğiz. Senin kurduğun tüm illüzyonları ve yalanları yıkacağız. Karanlık seni bekliyor, ve bu karanlıktan kaçışın yok. Hazır ol, çünkü bu senin sonun olacak.

"Brody King'in sert ve kararlı sözleri ringte yankılanırken, Buddy Murphy ve Malakai Black, Velveteen Dream'i köşeye sıkıştırarak kaçış yolu bırakmaz. House of Black’in karanlık ve güçlü varlığı, Velveteen Dream’in etrafını sarar ve bu yüzleşmenin kaçınılmaz olduğunu gösterir."

Buddy Murphy mikrofonu alır ve Velveteen Dream’e doğru yaklaşarak konuşmaya başlar.

matthews.png

Buddy Matthews:

Velveteen Dream, Brody King ve Malakai Black’in söyledikleri yeterince açık olmalıydı, ama görüyorum ki sen hâlâ anlamamışsın. Senin burada kurduğun sahte krallığın, boş tehditlerin ve kibirin bizim karşımızda hiçbir şey ifade etmiyor. Senin yarattığın korku ve kaos, bizim için sadece birer hikaye. Biz burada, gerçek karanlığı temsil ediyoruz. Senin yüzeysel tehditlerin, bizim karanlığımızın yanında sönük kalıyor. House of Black olarak, senin gibi birini alt etmek bizim için sadece bir antrenman. Senin geçmişte yarattığın acılar ve kaos, burada hiçbir anlam ifade etmiyor. Senin dokunduğun her şeyi karanlığa gömeceğiz. No Way Out’ta bir hesaplaşma bekliyorsun, ama bu hesaplaşma burada ve şimdi başlayacak. Senin kaçmana izin vermeyeceğiz. Senin büyük lafların ve ego şovların, bizim gerçek karanlığımızın karşısında eriyecek. Bu ringte, senin tüm illüzyonlarını yıkacağız. Senin yarattığın tüm korkuları ve acıları, sana katbekat geri vereceğiz. House of Black’in gücünü ve karanlığını hissedeceksin. Velveteen Dream, senin için burada bir son var. Senin kibirin ve büyük konuşmaların, bu ringte bir anlam ifade etmiyor. Biz seni burada ve şimdi yok edeceğiz. Senin kurduğun tüm illüzyonları ve yalanları yıkacağız. Karanlık seni bekliyor, ve bu karanlıktan kaçışın yok. Hazır ol, çünkü bu senin sonun olacak. House of Black olarak, seni burada ve şimdi bitireceğiz. Senin kurduğun tüm sahte dünyayı yıkacağız ve gerçek karanlığı göstereceğiz. Senin için burada hiçbir kaçış yolu yok.

"Buddy Murphy’nin sert ve kararlı sözleri ringte yankılanırken, Velveteen Dream’in yüzündeki gerilim artar. House of Black’in karanlık ve güçlü varlığı, Velveteen Dream’i köşeye sıkıştırarak bu yüzleşmenin kaçınılmaz olduğunu gösterir. Malakai Black, Buddy Murphy’nin sözlerinin ardından mikrofonu alır ve Velveteen Dream’e son kez bakarak konuşmaya başlar."

Promo-2.gif

Malakai Black:
Velveteen Dream, arkadaşlarımın söylediklerinden sonra hala burada durup direnmeye çalışman, senin kibirinin ve körlüğünün bir göstergesi. Ama sana son bir sözüm var. Senin büyük lafların ve tehditlerin, benim karanlığımın karşısında hiçbir şey ifade etmiyor. Senin yaşadıkların, bizim için sadece birer başlangıç. Senin yarattığın acılar ve korkular, bizim karanlığımızın yanında sönük kalıyor. Bu ringte senin sonun gelecek, ve o gün geldiğinde, senin kurduğun tüm illüzyonlar yıkılacak. House of Black’in gücü ve kararlılığı, senin zayıf ve kibirli dünyanı yok edecek. Senin için burada bir son var. No Way Out’ta seni bekliyor olacağız, ama bu yüzleşme burada ve şimdi başlayacak. Senin kaçmana izin vermeyeceğiz. Senin tüm tehditlerin ve büyük konuşmaların, benim karanlığımın yanında anlamsız kalacak. Bu ringte, senin tüm illüzyonlarını ve yalanlarını yıkacağız. Karanlık seni bekliyor, ve bu karanlıktan kaçışın yok. Senin için burada bir son var, ve biz bu sonu kutlayacağız. Velveteen Dream, senin yüzleşmen gereken gerçek bir karanlık var. Senin kibirin ve büyük konuşmaların, bu karanlığın yanında sönük kalacak. Hazır ol, çünkü bu senin sonun olacak. House of Black olarak, seni burada ve şimdi bitireceğiz. Senin kurduğun tüm sahte dünyayı yıkacağız ve gerçek karanlığı göstereceğiz. Bu ringte senin için hiçbir kaçış yolu yok. Senin sonun burada ve şimdi başlıyor. House of Black’in gücü ve kararlılığı, senin kurduğun her şeyi yok edecek. Karanlık seni bekliyor, ve bu karanlık seni yutacak.

"Malakai Black, Velveteen Dream’in gözlerine bakarak son sözlerini bitirir. House of Black’in karanlık ve güçlü varlığı, Velveteen Dream’i tamamen köşeye sıkıştırmışken, bu yüzleşmenin kaçınılmaz olduğu anlaşılır. Velveteen Dream, Malakai Black ve House of Black’in gücüyle yüzleşmek zorunda kalacağını anlar. Malakai Black, Velveteen Dream'e son sözlerini söyledikten sonra mikrofonu yavaşça indirir. Gözlerini Velveteen'in gözlerinden ayırmadan geri çekilir. Brody King ve Buddy Murphy de onunla birlikte adım adım geri çekilir, ancak bakışları hala Velveteen Dream'in üzerinde sabit kalır."

tumblr-d0795f2a425f560b414fdfc246137b2a-b86ddf5d-400.gif

Malakai Black, son bir kez daha konuşur:

Bu, sadece bir başlangıç, Velveteen. No Way Out’ta gerçek karanlıkla yüzleşeceksin. Hazır ol, çünkü geri dönüşü olmayan bir yola girdin. House of Black, ringin köşesinden geri çekilirken Velveteen Dream'in yüzündeki gerilim ve öfkeyi gözlemlemeye devam eder. Seyirciler, bu yoğun ve gerilim dolu anı nefeslerini tutarak izlerken, House of Black'in üyeleri yavaşça ringden ayrılır. Brody King ve Buddy Murphy, sahneye doğru ilerlerken Malakai Black aralarında ilerler ve gözlerini bir an bile Velveteen Dream'den ayırmaz. House of Black, sahnenin karanlığına doğru çekilirken, Velveteen Dream'in yüzünde karanlığın gölgesi belirir. House of Black sahneyi terk ederken, Velveteen Dream ringde yalnız kalır. Seyircilerin tezahüratları ve uğultuları arasında, Malakai Black’in son sözleri yankılanır:

"Karanlık seni bekliyor, ve bu karanlıktan kaçışın yok."

tumblr-9fdeba0d2b255f313ff940db89c904d5-b0e79ebf-400.gif

"House of Black, arenayı terk ederken karanlığın ve gizemin ağırlığını arkasında bırakır. Velveteen Dream, bu yüzleşmenin ne kadar ciddi olduğunu ve karanlığın gerçek gücüyle yüzleşeceğini bilerek ringde durur. Bu, sadece bir başlangıçtır ve No Way Out'ta her şeyin sonuçlanacağı anın habercisidir."

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: