"İşte Bunlar Bir Şampiyonun Ayakkabıları!" | Promo Çeviri

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
Başlık: "İşte bunlar bir şampiyonun ayakkabıları!"
Promoda Olan(lar): Eli Drake, David Marquez
Tarih: 15.12.2019
Şirket: National Wrestling Alliance
Şov: NWA Powerrr #11 - Not A Christmas Movie​

[Eli Drake röportaj için elinde çoktan içmiş olduğu belli olan bir şişe şarapla geliyor.]

David Marquez: Mutlu Noeller, gerçekten. Oh! [Drake şişeden bir yudum alırken David şaşırıp bir anda kendini çeker.]

Eli Drake: Ho, ho, ho! EVET! David Marquez, bir saniye izin verir misin? [Marquez'den mikrofonu alır.] Sakın bir yere gitme, böyle şeylerden nefret ettiğini biliyorum, sakın gitme! Bu konuda çok ateşli oluyorsun, YEAH! YEAH! YEAH! YEAH! YEAH! YEAH! [Seyirciler "YEAH!'" diye chant yaparken Eli röportaj kürsüsünün etrafında dolanır.] HERKES! Let me talk to ya! [Marquez'e] Bunu şimdi geri mi istiyorsun?

David Marquez: Yeah!

Eli Drake: Bir saniyeliğine dördüncü duvarı yıkacağım - işte, bunu tekrar tutabilirsin. [mikrofonu Marquez'e geri verir.] Bu adam buraya geliyor ve biz burada çekimlerimizi yaparken, her şeyin arasında bir komedi şovu yapıyor... Birkaç içki içtim, bir saniye müsaade edin. Ama bu adam burada komedi yapıyor - ben buradayken komedi yapmıyorsun, tamam mı?

David Marquez: Yeah...

Eli Drake: Ama bak! [Seyirciler, Eli Drake'in David Marquez'e kötü davranmasını boolarken, Eli Drake duraksar.] Size söylemem gerek! "Noel zamanı yine geldi", YEAH! [Seyirciler "YEAH" diye karşılık verir.] Bu da yeni bir yılın yaklaştığı anlamına geliyor, değil mi? ["YEAH"]

David Marquez: Yeah!

Eli Drake: Değil mi? ["YEAH"] Değil mi? ["YEAH"] YEAH! ["YEAH"] Şimdi, 2020 ile birlikte yeni bir on yıl başlıyor. ["YEAH"] Bu yeni bir yıl! ["YEAH"] Ve bu benim için yeni hedefler anlamına geliyor! ["YEAH"] Ama ben yeni yıl kararları alan biri değilim. Benim inandığım şey, kardeşim - Yeni Yıl? [Şişeden bir yudum daha alır, sonra Marquez'e uzatır.]

David Marquez: Çalışıyorum.

Eli Drake: Yeah, ben de öyle! Yeni yıl, yeni hedefler ve tahmin edin neye bakıyorum! Hedefler, bu ses neye benziyor? Altın gibi! YEAH! ["YEAH"] Sana söylüyorum, bir şeye bak. Kameraman, bunu çektiğinden emin ol! Ayağımdaki şu ayakkabıları görüyor musun? Hadi, in ve al onları. Bunlar bir şampiyonun ayakkabıları! Şuradaki ceket? Bir şampiyonun ayakkabıları! Size söylemeliyim ki.. .[Hatasını anladığında seyirciler gülmeye başlar.] Bekle, bir şampiyonun ayakkabısı mı dedim? Ha ha ha ha ha! YEAH! ["YEAH"] Vay be! Size şöyle söyleyeyim! Bire bir, ikiye bir, 32'ye bir, 102'ye bir, tüm gece boyunca varım ve bu bir hakaret değil, bu sadece hayatın bir gerçeği! DEĞİL Mİ? ["YEAH"]

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: