(RAW Spoiler) Bu Son Doğru Karar Mıydı?

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1

- WM 40'da en kötü maç
- King of the Ring turnuvasında kendisinden daha iyi bir tekli güreşçinin yerini alması (fazlasıyla eleştirildi)
- Ilja Dragunov'a en kötü maçlarından birini yaşatma

İnternet üzerinde Jey Uso'nun çeyrek finalde Ilja Dragunov'u yenip yarı finale yükselmesi tartışılmaya başlandı. Sizce karar doğru mu? yoksa Ilja'nın maçı kazanıp yarı finalde GUNTHER ile mücadele etmesini mi istediniz?

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
635
Beğeni sayısı
783
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Önceki konuda bahsettiğim gibi insanlar Dragunov vs. GUNTHER maçını şimdi istiyor fakat bu maçı alelacele yarı finalde gerçekleştirmek, maçın potansiyelinin içine etmek olurdu. WWE batırmazsa şu an beklediğimizden çok daha iyi bir maçta bu ikili karşılaşacaktır.

Kero

sizinle muhattabım
Konular
425
Beğeni sayısı
711
PG Nakit
125
WM 40 olayı doğru bir tek, onun haricine katılmıyorum. Seyirci de seviyor, kendisi için en doğrusu bu olaydı. Zaten maçta da büyük ihtimalle Bloodline karışacak.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,320
Beğeni sayısı
4,086
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
- WM 40'da en kötü maç
- King of the Ring turnuvasında kendisinden daha iyi bir tekli güreşçinin yerini alması (fazlasıyla eleştirildi)
- Ilja Dragunov'a en kötü maçlarından birini yaşatma
- Maçı Jey Uso yazmadı?
- Drew McIntyre'ın sakatlanmasını kader yazgısına ekleyen Jey Uso değil (sümme haşa)
- Ilja Dragunov'un en kötü maçının bu olmasının sebebi herifin çektiği çıta, ayrıca maça zaten reklamı da çıkarırsan 10-12 dakikalık bir süre vermişler. Ben de beklediğimi alamadım ama TV süresinin kurbanı olmuş, bunda da yine Jey Uso'nun bir kabahati yok.

Türk insanı da ABD insanı da bayılıyor birisini kartal gibi göklere çıkarıp oradan aşağı atmaya. Herifin hala aldığı inanılmaz bir reaksiyon var ve kafalara oynayan, yüksek düzeyde bir momentumu var. Tabii ki de sakatlanan Drew'in yerine turnuvaya Jey Uso atılacaktı ve tabii ki de Jey Uso, daha NXT'den yeni gelmiş Dragunov'u yiyecekti. Dragunov'u Jey Uso'dan daha çok sevip destekleyen birisi olarak söylüyorum bunu. Ki ayrıca GUNTHER vs. Dragunov'un ana kadro perdesi için de oldukça erken. Bu eşleşmenin yeri gerçekten King of the Ring YARI finali mi sizce? Biraz analiz yapın, biraz yorum yapın evladım...

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,821
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
- Maçı Jey Uso yazmadı?
- Drew McIntyre'ın sakatlanmasını kader yazgısına ekleyen Jey Uso değil (sümme haşa)
- Ilja Dragunov'un en kötü maçının bu olmasının sebebi herifin çektiği çıta, ayrıca maça zaten reklamı da çıkarırsan 10-12 dakikalık bir süre vermişler. Ben de beklediğimi alamadım ama TV süresinin kurbanı olmuş, bunda da yine Jey Uso'nun bir kabahati yok.

Türk insanı da ABD insanı da bayılıyor birisini kartal gibi göklere çıkarıp oradan aşağı atmaya. Herifin hala aldığı inanılmaz bir reaksiyon var ve kafalara oynayan, yüksek düzeyde bir momentumu var. Tabii ki de sakatlanan Drew'in yerine turnuvaya Jey Uso atılacaktı ve tabii ki de Jey Uso, daha NXT'den yeni gelmiş Dragunov'u yiyecekti. Dragunov'u Jey Uso'dan daha çok sevip destekleyen birisi olarak söylüyorum bunu. Ki ayrıca GUNTHER vs. Dragunov'un ana kadro perdesi için de oldukça erken. Bu eşleşmenin yeri gerçekten King of the Ring YARI finali mi sizce? Biraz analiz yapın, biraz yorum yapın evladım...

Tüm bunlara artı olarak bir güreşçinin tepeden inme bir şekilde yükselişinin büyük oranda o güreşçiye zarar verdiğini idrak edemiyorlar. Ilja'nın Jey Uso'yu yenmesi twitterı mutlu etse de arenadaki seyirciyi mutlu etmeyecekti. Ve bu adam sonrasında çıktığı her maçta tepkiye maruz kalacaktı. Organik bir şekilde ilerlemek daha iyidir.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Ilja vs. Gunther rekabeti için bu turnuva erkendi bence de. Direkt turnuvanın finali olacak olsa düşünülebilirdi de şu an ihtiyaç yoktu. Daha epik bir ana saklıyorlar, anlıyorum bu mentaliteyi. Jey Uso ise ringde harikalar yaratmasa da karakteri, seyirci etkileşimini zirveye taşıdı. Kim kazansa surat ekşitmezdim açıkçası. Doğru bir son yoktu. Maç daha iyi olabilirdi katılıyorum ama çok uyumlu güreşçiler de değiller ya.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: