Randy Orton 50 Yaşında Emekli Olmayı Düşünebileceğini Söyledi

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
667
PG Nakit
75
Randy Orton vs John Cena: kariyer vs kariyer maçı harika olur, yada atıyorum Carmelo vs Orton kariyer vs şampiyonluk maçıyla da salabilir.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
428
PG Nakit
350
RPG Karakteri
Samoa Joe
Randy Orton vs John Cena: kariyer vs kariyer maçı harika olur, yada atıyorum Carmelo vs Orton kariyer vs şampiyonluk maçıyla da salabilir.
Eğer kariyer maçı ile salacaksa önü açık, dominant bi güreşçi ile kariyer maçı yapması daha mantıklı olur.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,365
Beğeni sayısı
3,661
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Randy gibi bir efsanenin asla kariyerini başkasına bitirtmemesi lazım. Kendine yakışır şekilde bırakır umarım.
Bir zamanlar Legend Killer olan Randy Orton’ı “legend” olmuş haliyle “killeyecek” bir hikaye aslında güzel olabilir ya. Ama tabii bunu yapacak ismi çok doğru seçmek lazım.

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
517
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Bir zamanlar Legend Killer olan Randy Orton’ı “legend” olmuş haliyle “killeyecek” bir hikaye aslında güzel olabilir ya. Ama tabii bunu yapacak ismi çok doğru seçmek lazım.
Gelecekte ne olacağı belirsiz birine Randy'nin kariyerini bitirtmem şahsen.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,365
Beğeni sayısı
3,661
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Gelecekte ne olacağı belirsiz birine Randy'nin kariyerini bitirtmem şahsen.
İşte ben de onu diyorum bunu yapacak adamı çok doğru seçmek gerekiyor diye. Mesela şimdinin Bron Breakker’ı muhteşem bir seçim olurdu, 6 sene sonra da tam olarak böyle bir isim bulmak lazım statü olarak.

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
667
PG Nakit
75
Carmelo Hayes geleceği açık bir isim ve tam olarak bu işe uygun birisi bence, çok güzel canlandırır bu rolü.

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
517
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
İşte ben de onu diyorum bunu yapacak adamı çok doğru seçmek gerekiyor diye. Mesela şimdinin Bron Breakker’ı muhteşem bir seçim olurdu, 6 sene sonra da tam olarak böyle bir isim bulmak lazım statü olarak.
Ben katılmıyorum hocam. Çok büyük bir kariyerden bahsediyoruz. HBK-Flair, HBK-Taker gibi değilse bu kariyer maçı işlerine zaten karşıyım. Randy'e yakışan 16 veya 17x yapıp bırakmaktır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: