Bloodline Çıkmazı

satriale

uncensored
Konular
85
Beğeni sayısı
512
PG Nakit
260
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
f0d34-16874466969159-1920.jpg

Şirkete Anoa'i ailesinden akın akın isimler geliyor. Solo Sikoa liderliğini ilan etti. Tanga Loa geldi. Jacob Fatu'nun debutu gündemde. Reigns'in Summerslam öncesi döneceği konuşuluyor. Bu gelişmelerle birlikte Bloodline senaryosunda neler bekliyorsunuz?​

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk

OG Bloodline vs. New Bloodline - WarGames kokuyor buram buram. Roman Reigns & Jey Uso & Jimmy Uso & ? tarafıyla Solo Sikoa & Tanga Loa & Tama Tonga & ? beklentim var.

Temennim The Rock'ın dönüp New Bloodline'a önderlik etmesi, her ne kadar Solo Sikoa müthiş bir karaktere dönüşse de The Rock'a ihtiyacımız var bu hikayede bence. Jacob Fatu'da OG tarafta yer alabilir eğer Sami Zayn hikayesini buraya bağlamazsa WWE.

Süreç de The Usos vs. Guerillas of Destiny olarak başlayabilir, Sikoa vs. Jey olarak da başlayabilir. Nasıl başlar bilmiyorum da zaten geçen şovda Paul Heyman'ın Jey Uso'ya yalvarır gibi baktığı, davrandığı sahneden sinyali çaktılar. Çok keyifli olacağına eminim.

Kero

fesuphanallah
Konular
384
Beğeni sayısı
640
PG Nakit
75
Favori Güreşçi
Tiffany Stratton
1
Kesinlikle Survıvor Series'de War Games maçı olacaktır, bir kaç haftaya hikayeye Jey de dahil olur, Roman & Usolar birlik olur, Solo tarafının lideri de Rock olur, bu feud en son WM'de Rock vs Roman maçıyla sonlanır.

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
Şu an WWE'deki en sağlam aile hikayesini çıkartabilecek temele sahipler. Sülo'nun yazdıklarına ek WWE'nin PG yönelimini bırakmasıyla birlikte oraya çok vahşi bir build-up hazırlayabilirler. Roman ile Rock'ın işin içine dahil olmasıyla acayip bir savaş izleyebilme ihtimalimiz var. Rock zaten işi çirkinleştirebilme potansiyelini ne kadar hazır tuttuğunu Cody'e yaptıklarında göstermişti. Roman'ın da ondan eksik kalacağını düşünmüyorum.

Sadece bu işi OG vs New gibi bi vaziyetle mi yapacaklar farklı bir tanımlaması mı olacak onu kestiremiyorum.

Konular
56
Beğeni sayısı
1,142
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Taraflar ne olacak bilmiyorum ama NEW tarafının liderliğini Solo Sikoa'nın yapmaması lazım bir şekilde. Rock, Fatu hepsine okeyiz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: