WWE: Backlash France | PPV İncelemesi

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Maç kalitesi anlamında muhteşeme yakın bir şov oldu, birazını canlı birazını banttan izledim. Açılış maçı olay zaten, her saniyesi keyif veriyor. Tama Tonga'nın yumruk atmak dışında WWE'ye geldiğinden beri pek bir eylemi olmaması can sıkıyor. Bu herifin move-set'i sinirlenip arka arkaya yumruk atmak mı? Daha güzel kullanılabilir. Kevin Owens galiba tarihin en iyi 10 güreşçisi listesine yürüyor ya.. müthiş bir iş ahlakı ve yıllardır bir gram düşmeyen performans. Her rolde, her maçta. Çok büyük saygı. Kadınlar güreşi eskiden hiç ilgimi çekmiyordu ama son zamanlardaki olaylar bence güzel işleniyor. Gerek Becky-Liv olayları, gerek Nia Jax ve diğer adaylar etrafında dönen SmackDown olayları. Şovda en keyifle izlediğim yerler, fena ısındık. Maçlar da güzeldi, Tiffany çok iyi güreşçi. En kısa sürede zirveye çıkması lazım, böyle iyi debut son zamanlarda da olmuş muydu hatırlamıyorum. Jade'in finisher deli manyak bir şeymiş.. bayıldık. Çok yorum yok o maça, içine giremedik. Jey Uso'nun giriş.. böyle tüylerim diken diken olmamıştı The Rock'ın dönüşünden beri. İnanılmaz bir seyirci, inanılmaz bir karakter, inanılmaz bir şarkı. Şovun en iyi anıydı benim için tüm güzel maçlara, spotlara rağmen. Keza Cody Rhodes'un girişinin devamında müziksiz şarkı söylendiği kısım da. Seyirci çok keyif verdi.

Sonuçları ve olacaklar belli bir şov olsa da bazı hikayeler güzel işlenmeye devam etti. Tanga Loa'nın gelmesiyle Bloodline hikayesi, Judgment Day hikayesinin aldığı yol az çok tatmin etti. Ortalamanın çok çok üstünde, bayağı güzel şovdu. Eline sağlık.
Tama Tonga'nın şu anki kullanılış biçimiyle alakalı bence tamamen, adam direkt brawler olarak yazılıyor şu an. Şu Usos muhabbetleri falan da hikayeye dahil olsun, Usos vs. GoD olacağı zaman has Tama Tonga'yı izleyeceğimizi düşünüyorum ben. Çok teşekkür ediyorum yorumun için.

Backlash tamamen Fransa şovu olmalı çok netim. İnceleme için emeğine sağlık.
Bence Fransa değil de Avrupa turnesi gibi düşünülebilir, mesela seneye İtalya'da yapılabilir. İtalya seyircisi de LE'lerde güzel atmosfer yaratıyor, bence onlardan da muazzam bir cevher çıkacak. Teşekkür ediyorum kral.

Seyircilerinin asla unutulmayacak olan bu şovu anında inceleyen Dogimin ellerine sağlık diyorum. İnceleme şefi bu adam.
ÖNCE Bİ BALIĞI YE diyoruz... Gözlerinden öpüyorum gardaşım teşekkür ederim.

Kero

fesuphanallah
Konular
384
Beğeni sayısı
640
PG Nakit
75
1
Backlash bu saatten sonra tamamiyle Fransa şovu olmalı, şov çok iyiydi bu arada. Tarihin en iyi Backlash'i.

Maç kaliteleri çok iyiydi, yalnız AJ vs Cody II kesinlikle isterim, ama büyük bir şovda, Cody'nin kazanacağı garanti olmayacak bir maçta çok iyi işler çıkarırlar.

Bloodline vs R-KO maçı da dillere destandı, kadın takım maçında beklenen sonuç oldu, Kadınlar şampiyonluğunda Tiff isterdik ama nasip olmadı, inşallah çantayı alacak.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Backlash bu saatten sonra tamamiyle Fransa şovu olmalı, şov çok iyiydi bu arada. Tarihin en iyi Backlash'i.

Maç kaliteleri çok iyiydi, yalnız AJ vs Cody II kesinlikle isterim, ama büyük bir şovda, Cody'nin kazanacağı garanti olmayacak bir maçta çok iyi işler çıkarırlar.

Bloodline vs R-KO maçı da dillere destandı, kadın takım maçında beklenen sonuç oldu, Kadınlar şampiyonluğunda Tiff isterdik ama nasip olmadı, inşallah çantayı alacak.
Fransa gibi değil de her sene farklı bir Avrupa ülkesi fikri daha iyi olur sanki. Ama her sene Fransa'da yapıyoruz derlerse de sesimi çıkarmam. Yorumun için teşekkür ediyorum Kero'cum.

Ellerine emeğine sağlık güzel bir şov ve güzel bir inceleme.
Çok teşekkür ediyorum Nesli'cim yorumların için.

Kero

fesuphanallah
Konular
384
Beğeni sayısı
640
PG Nakit
75
1
Fransa gibi değil de her sene farklı bir Avrupa ülkesi fikri daha iyi olur sanki.
Tabii bu da güzel bir ihtimal, ama ben Backlas'in çok yakıştığını düşünüyorum Fransa'ya, Backlash için olamsa da Fransa için ayrı bir ppv şart oldu, sadece adamların AJ'e bağırışından bile anlıyoruz bunu.

Click here to login using your socials account