RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟑𝟑 "𝐵𝑢 𝑏𝑖𝑧𝑖𝑚 ℎ𝑖𝑘𝑎𝑦𝑒𝑚𝑖𝑧..."

PGW: Son Eklenen Parta Git

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
27
Beğeni sayısı
252
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Bence takip etme çünkü benden fena dayak yiyeceksin eheheheh.
Bakalım hocam 2016-2017den beri forumlarda oynamıyorum, aşağı yukarı 3.5-4 yıldır da genel olarak RPG oynamıyorum. Şöyle rakip belli olmadan taslak bir ilk promo hazırlayayım dedim de baya paslanmışız onu fark ettim. Ezici bir sonuçta görsem çok şaşırmam yani ahahahha. Burada da ortam samimi gibi açıldıkça alıştıkça eğleniriz umarım

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
503
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
Bakalım hocam 2016-2017den beri forumlarda oynamıyorum, aşağı yukarı 3.5-4 yıldır da genel olarak RPG oynamıyorum. Şöyle rakip belli olmadan taslak bir ilk promo hazırlayayım dedim de baya paslanmışız onu fark ettim. Ezici bir sonuçta görsem çok şaşırmam yani ahahahha. Burada da ortam samimi gibi açıldıkça alıştıkça eğleniriz umarım
Hoşgeldin dostum. Bende en son face gruplarında oynamıştım şimdi burada oynamaya geri döndüm ikimizinde kaderi aynı gibi duruyor :) Promo kesmekte zorlanıyosan ortak promo yaparız destek çıkarım sana.

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
27
Beğeni sayısı
252
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
Hoşgeldin dostum. Bende en son face gruplarında oynamıştım şimdi burada oynamaya geri döndüm ikimizinde kaderi aynı gibi duruyor :) Promo kesmekte zorlanıyosan ortak promo yaparız destek çıkarım sana.
Sağolasın canım, şimdi bir debut promosunu keseyimde ileride tekrar böyle bir durum olursa kesinlikle değerlendirmek isterim.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
36
Beğeni sayısı
561
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Biz PGW’ye normal şekilde gelseydik; tipimizi beğenmez almazlardı, halimizi beğenmez almazlardı. Egzozcu bunlar derlerdi, siktiri çekerlerdi.

PGW seyircisi, iyi ki bu adamları izliyoruz diyecekler.. @KAT 🤫🤫

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: