RPG Etkinlik: PAYBACK #33 için el ele!

Konular
56
Beğeni sayısı
1,144
PG Nakit
730
Val normalde eski kemeri tutması gerekirken yeni tasarımlı kemeri tutuyor.
Kemerlerle ilgili bir detay yok aslında ya, PGW kemerlerini ben yapmadığım için hem de sahiplerinin hoşuna gidip, konsepti bozmasın diye o kemerleri koydum.
Arkada Rock var ag
Aynen öyle, tebrikler.
Daniels'ın gözlükte DREAM IS OVER yazıyor yanlış okumuyorsam göz yandı.
Dream kısmını biraz karanlıkta bırakmıştık ama doğru.
Arkada soldan sağa sırasıyla

Wyatt, Rock, Drew(?) ve Ospreay var
Drew yanlış da sen o Ospreay'i nereden anladın a...
İskelenin sol ucunda beyaz tavşan var
Bir artı puan daha size.
Dağın en arka solunda Goldust'ın kafası var sağında Gacy var en sağdakini bulamadik
GLT4FAgXIAAtImM.jpg

No Way Out'un T'si haçtan yapılmış. Daniels'ın gözlüğünde; Dream Is Over yazıyor. Val Venis'in tuttuğu kemer yeni. Kayıkta oturan CM Punk, alt kısmında Wyatt var. İskelenin sol ucunda Beyaz tavşan. Sağ taraftaki kayıkta Chris Jericho oturuyor, üst kısmında The Rock, onun karşısında büyük ihtimalle Berto duruyor. Berto'nun yanında kapısının üstünde Haç olan bir ev var Wyatt Family House diye düşünüyorum. Evin sağ üst kısmında duran ya Benim(Malakai Black) ya da Goldust.
Genel bir özet şeklinde olmuş. Haçı simgeleyen ev The Lodge, önündeki de EC3 ama iyi tahminler tebrik ediyorum.
Lodge'u simgeleyen haç işaretli kulübenin önündeki EC3. Wyatt, Rock ve Ospreay zaten yazılmış. İskelenin sol ucunda bir beyaz tavşan var bu da yazılmış da, tavşanın hemen altında birinin silüeti daha mı var ben mi yanlış görüyorum?
EC3 doğru, Lodge'u temsilen koyulmuştu o bina. Tavşanın altında siluet yok ama keşke olsaymış...

--

Herkesin eline sağlık arkadaşlar bulunamayan sadece Punk'ın kayığındaki P*W yazısı kalmış. Elinize sağlık, son poster olan WM'de görüşmek üzere. ✌️

Click here to login using your socials account