Mercedes Martinez'den Gençlere Tavsiye

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Mercedes Martinez yirmi yıllık kariyeriyle ringlerin emektarlarından biri ve günümüzün genç yıldızlarına bazı önemli tavsiyeleri var. Bu hafta "Cultaholic" ile konuşan Martinez, genç yeteneklerle çalışma konusuna değindi ve onların güreş işinin ticari yönünü hatırlamalarını umduğunu söyledi. Şöyle açıkladı,

"Yükseldikçe ve eğitim aldıkça, insanlar işin maddi yönünü unutuyor - siz bir serbest çalışansınız, sözleşmeli şusunuz, sözleşmeli busunuz. Paranızı biriktirdiğinizden emin olun ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız birine sorun. Bu bana kariyerimin 20 yıl öncesinde hiç öğretilmeyen bir şeydi ama şimdi bu konuda tavsiyeler veriyorum ve onlara şunu söylüyorum: 'Hey, isminizi markalaştırın, isminize sahip olun, logolarınıza sahip olun - kendi karınız için, özellikle de bu işte para kazanmak istiyorsanız. Kariyerinizde belli bir seviyeye geldiyseniz ve ilk 2 ya da ilk 3 güreş şirketine ulaşmadıysanız, isminizin telifini aldığınızdan emin olun. Çünkü bu sizin mirasınız, adınız sizin mirasınız - bağımsız şirketlerde hangi adı seçerseniz seçin, onu markalaştırın ve logolarınızı markalaştırın. Bu şekilde bu isim her zaman sizin olur, başkasının olmaz."

Martinez, ismini yıllar önce tescil ettirdiğini ve farklı isimler altında çalışmak zorunda kalsaydı Tony Khan ile sözleşme imzalamasını sağlayan şöhreti elde etmekte zorlanacağını belirtti.

Mercedes_Martinez_bio--a7d3e759c51609961836668501ba3ccb.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: