RPG Seth Rollins Seni Zayıf Adam

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,441
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero

Herkesin hayatında pişmanlıkları vardır...

The Dream: Kimisi yaptığı bir şeyi yapmayarak, kimisi yapması gerekeni yapmayarak bunu tadar. Ulaşmak istersin, başarmak istersin ve bunu başarmak için ne gerekiyorsa yaparsın; ama içinde yapmaman gereken şeyler de vardır. Onun pişmanlığını yaşarsın. Koruman gereken şeyler vardır, savunman gerekiyordur. Her şeyini vermen gerekiyordur. An gelir, koruyamazsın ve her şeyin gider. Sahip olduğun hiç bir şey kalmaz geriye. Kendin bile. Hapiste geçirdiğim vakitte şunu gördüm ki ben hep savunan taraftaydım; ama saldırmadığım için kaybettim. Mayhem'in olduğu gün, ben saldırdım. Komiteyi ikna ettim ve saldırdım. Seth, bu kişisel değildi orada o ringe kim çıksaydı bunu ona yapardım. Bu yüzden sana önerim, kendini bu konuda önemli hissetme. Dream seni önemsemiyor. Dream, gerçeğe ulaşmak istiyor ve ne pahası olursa olsun onu alacak. Görünüşe bakılacak olursa Seth Rollins, The Dream'i çok önemsiyor ki bunun bitmesini istemiyor. Ben senin arkandan vurdum sen benim arkamdan vurdun. Eşitlendik.

1689374965550.png

The Dream: Söyle bana vizyoner, Mayhem'de sana yaptıklarım nasıldı? Sandalyeyle sırtına vurmam senin de kardeşinin sırtına sandalyeyle vurduğun gibi hissettirdi mi? Halbuki o dönemde sen aileyi birleştirmek isteyen taraftın; ama en büyük darbeyi sen vurdun. Ben de demir parmaklıklara işte böyle düştüm. Bir şeyleri düzeltmek istedim ve beni sırtımdan bıçakladılar. Senin yaşayıp yaşattığın senaryoların aksine bu tamamen gerçek! Gerçek hayatın bir ürünü. Kumpasla beni içeri soktular ve 3 YIL KALDIM!
Velveteen: 3 yıl kaldık...​

The Dream: 3 yılın sonunda ben oradan çıktığımda bazı şeyler benden gitmişti ve bazı şeyleri de ben geride bırakmıştım. Bunun ne kadar zor olduğunu tahmin edebilir misin? ASLA! Kendini benim yerime koyabilecek kudrete ve bir o kadar da düşmüşlüğe sahip değilsin. Ben bütün yaşadığım haksızlıklara rağmen benden alınanın, benden çalınanın peşinden koşuyorum. Bu yolda önüme çıkan kimseye acımam. Ama senin yol diye belirlediğin kısa beyaz çizgi sadece elde ettiğinde unutacağın bir "an". Benim yolum ise benim rengimden daha karanlık. O altın kemer senin için sadece bir prestijden ibaret. Sen Mayhem şovunda ringe gelirken o altın kemer fırsatını kaybedip de geldin, ben seni avlamaya peşinden giderken de her şeyimi kaybetmiş birisi olarak gittim. Beni korkutamazsın, beni yıldıramazsın, beni durduramazsın. İnan bana, hikayeyi ilk gün bitirseydim, bütün bu duyar kasan parazitlerin izleyeceği bir şey kalmazdı.
1689375161520.png

The Dream: Seth Rollins, seni zayıf adam hala kaybedecek bir çok şeyin var. Hala çok savunmasızsın. Bana karşı öfkelisin biliyorum; ama asla benden daha öfkeli olamazsın. İnsanlar senin yerinde olabilmek için çoğu şeyini verirdi, benim yüzümden sedyelik olmana rağmen hem de. Ancak bu dünyadaki hiç bir insan The Dream olmak istemez.
Velveteen: Velveteen olmak ister.​

The Dream: Senin inşa ettiğin bütün mimarlık eserlerini yerle bir edeceğim, benim kariyerimi ellerimden aldıkları gibi senin kariyerini de bizzat kendim bitireceğim, önüme çıkan herkesi alaşağı edeceğim ve sona ulaştığımda, gerçeği elde ettiğimde ben de endüstriyi değiştireceğim ve hiç kimsenin haksızlığa uğramasına izin vermeyeceğim. Ama o süreçte, doğru ya da yanlış ne varsa yapacağım. Ben PGW'deki en haklı kişiyim. Ben amcamı kaybedip depresyona girmedim, ayak yalamaktan demans geçirmedim, başkasıymışım gibi rollere girmedim, şaklabanlık yapmadım. Hayal edebileceğinden daha büyük acılar çektim Seth. Ben yalnız olanım, her şeye sahip olan sensin. Beni tehdit edemezsin; çünkü hiç bir şeyim yok. Ancak ben senin her şeyini bitirecek asıl tehditim.​

ga.jpg

Ben dışarıdan bakan herkese bir rüyayım, bir düşüm. Ama ben senin en büyük kabusunum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: