Johnny Gargano'nun Düştüğü Haller

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,259
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
WWE de sosyal medyanın yönelimine ayak uyduruyor. TikTok, instagramı etkiledi reels ortaya çıktı. Sonra Youtube shorts. İnsanların odaklanma becerisi zayıfladı. Kolay sıkılır olduk. WWE de bunu deniyor. Tutar gibi.

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
668
PG Nakit
75
Ben severdim Gargano ağabeyi ya NXT dönemlerinde. Tamam ana kemere oynamasın hadi ama İCC ve USC peşinde koşması lazım bence.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,035
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Neden ki takip etmediğim yıllarda birşey mi oldu?
Burası 30 kişiye güreşilen bir garaj değil. NXT’nin o dönemde niş bir iş yapmasından kaynaklı olarak bu insanları yıldız olarak görüyorsunuz ama bu arkadaş vasıfsızın önde gideni. Ciampa’ya söylesen biraz anlarım, kişiliği var vs ama Gargano dümdüz adam. WWE dışında elini sallasan 50 tane emsalini bulursun.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
437
PG Nakit
350
RPG Karakteri
Samoa Joe
Burası 30 kişiye güreşilen bir garaj değil. NXT’nin o dönemde niş bir iş yapmasından kaynaklı olarak bu insanları yıldız olarak görüyorsunuz ama bu arkadaş vasıfsızın önde gideni. Ciampa’ya söylesen biraz anlarım, kişiliği var vs ama Gargano dümdüz adam. WWE dışında elini sallasan 50 tane emsalini bulursun.
Ben Heel zamanlarını bayağı beğeniyordum fakat evet biraz düz bi adam.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,035
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Ben Heel zamanlarını bayağı beğeniyordum fakat evet biraz düz bi adam.
Kişisel beğeniye bir şey diyemem. Ancak durum tespiti yapıp, kimin kaç kuruşluk adam olduğunu söyleyebilmek önemli. Seneler önce Ciampa ile birbirlerine iki sandalye fırlattılar diye başımıza SCSA yapacak insanlar var. Ancak şovlarda DIY geldiğinde seyirciden çıt çıkmıyor, bulundukları çeyrek saatlerde reytingler yerlerde sürünüyor. Bu yüzden “hak ettiği yerde” dedim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: