AEK Taraftarları Ayasofya'da Pankart Açtı

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
668
PG Nakit
125
Çok ilginç bir mazileri var.
Evet, Yunanistan'da hâla mülteci/göçebe/ Türk takımı olarak aşağılanıyorlar. En eski AEK taraftarları hâla kendilerinin bir gün İstanbul'a döneceğine inanıyorlar, kökenleri zaten Beyoğluna dayanıyor. Her ne olursa olsun bence böyle pankart şova izin verilmemeliydi. Bu adamlar ve genel olarak Yunan takımları her maç bizlere yani Türklere hakaret ediyor.

deathcrushh

sadece özgürlük
Konular
25
Beğeni sayısı
81
PG Nakit
870
Favori Güreşçi
Joey Janela
Arkadaslar AEK İstanbul Rumlarının kurdugu bir Turk takimidir. İlk adi Pera Kulubu idi. Sonradan Turkiye'de kalanlar fakat Kurtulus Savasi doneminde gordukleri seyler ve cekincelerden sonra Yunanistan'a kactilar. O donem 23 ya da 24 olmasi lazim Beyogluspor olarak tekrar kuruluyor. Su anki baskanlari da Rumdur. Neyse bu adamlar hem Turk tohumu oldugu gerekcesiyle dislaniyor o yuzden bu kutlama benim hosuma gitti.

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
668
PG Nakit
125
Arkadaslar AEK İstanbul Rumlarının kurdugu bir Turk takimidir. İlk adi Pera Kulubu idi. Sonradan Turkiye'de kalanlar fakat Kurtulus Savasi doneminde gordukleri seyler ve cekincelerden sonra Yunanistan'a kactilar. O donem 23 ya da 24 olmasi lazim Beyogluspor olarak tekrar kuruluyor. Su anki baskanlari da Rumdur. Neyse bu adamlar hem Turk tohumu oldugu gerekcesiyle dislaniyor o yuzden bu kutlama benim hosuma gitti.
Evet hala Yunanistan'da dışlanıyorlar mülteci ve Türk takımı oldukları için, en eski taraftarları da hala anadoluya döneceklerine inanıyorlar. Ancak AEK va AEK haricinde ki diğer 4 büyük Yunanistan takımı hala her maçlarında Türklere bizlere sövüyorlar. Bu pankartın açılmasına izin verilmemeliydi diye düşünüyorum o yüzden.

deathcrushh

sadece özgürlük
Konular
25
Beğeni sayısı
81
PG Nakit
870
Favori Güreşçi
Joey Janela
Evet hala Yunanistan'da dışlanıyorlar mülteci ve Türk takımı oldukları için, en eski taraftarları da hala anadoluya döneceklerine inanıyorlar. Ancak AEK va AEK haricinde ki diğer 4 büyük Yunanistan takımı hala her maçlarında Türklere bizlere sövüyorlar. Bu pankartın açılmasına izin verilmemeliydi diye düşünüyorum o yüzden.

Soverler knk bizde sovuyoruz bir araya gelince ouzo ya da raki icip sarki soyluyoruz shdhdbdjdjdhdhk. Ayasofya adamlarin Kabesi gibi bir sey.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: