Eric Bischoff AEW'nin Pay-Per-View Takviminin Genişleme Olasılığı Hakkında Yorum Yaptı

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
725
stream

Eric Bischoff, AEW'nin pay-per-view takviminin genişleme potansiyeli hakkında yorum yapıyor.

Fightful Select 12 Temmuz Çarşamba günü, Warner Bros Discovery'nin All Elite Wrestling'e genişletilmiş pay-per-view takvimi fikrini sunduğunu belirten bir rapor yayınladı. Şirketin bu fikri hayata geçirip geçirmeyeceği şu an için bilinmiyor ancak güreş dünyasından pek çok kişi bu olasılığı değerlendirmeye başladı.

Strictly Business podcast'inin son bölümünde Bischoff'a Fightful Select raporu soruldu ve o da Warner Bros Discovery'nin All Elite Wrestling'in bir parçasına sahip olduğunu düşündüğünü belirtti,

"İlk düşüncem, neden? Warner Discovery neden AEW'u daha fazla pay-per-view yapması için teşvik etsin ki? Sanırım Warner Discovery bir parçaya sahip olduğu için, geliri görüyorlar ve bundan pay istiyorlar. Sanırım şu anda istiyorlar, bu konuda çok fazla konuşma duymuyorsunuz. Ancak Warner Discovery'nin muhtemelen AEW'nun bir parçasına sahip olduğunu, bunun genel anlaşmalarının bir parçası olduğunu ve bu nedenle orada hazır bir gelir potansiyeli gördüğünü ve bunu istediğini tahmin ediyorum. Eğer durum buysa, Warner Discovery'nin şu anda AEW'nun bir parçasına sahip olduğuna ve gelir artışı aradığına her zamankinden daha fazla ikna oldum. Aksi takdirde neden umursasınlar ki?"

Bischoff devam etti ve Warner Bros Discovery'nin ancak şirketin bir parçasına sahip olmadıkları takdirde televizyon reytinglerini önemseyeceğini belirterek duruşunu detaylandırdı.

"Kesinlikle ikna oldum çünkü aksi takdirde hiçbir fark yaratmazdı, neden umursasınlar ki? Eğer aksiyondan pay alamıyorlarsa, tek önemsedikleri şey televizyon reytingleri. Televizyon dışında bir içerik aradıklarına göre, tadına bakmadıkları sürece ilgilenmeleri için başka bir neden yok."

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: