TAKEOVER: Night of Champions'a Puanınız ve Değerlendirmeniz

TAKEOVER: Night of Champions'a Puanınız ve Değerlendirmeleriniz

• 10

Oy: 7 87.5%
  • 9

Oy: 0 0.0%
  • 8

Oy: 1 12.5%
  • 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• Kullanılan toplam oy
    8

CEO

CEO
Konular
37
Beğeni sayısı
211
PG Nakit
0
ly9e3du.jpg

Hacken

Rock Hard
Konular
8
Beğeni sayısı
826
PG Nakit
165
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Bret Hart
1-2 şey dışında ( Mcgregor’un grlişi bence bir tık düşük kaldı ya da ben öyle hissettim bilmiyorum) tertemiz şovdu. Maçlar çok iyi yazılmıştı bu arada. Main Event’ın hikaye anlatımı da keyifliydi. Sona zaten denecek bir şey yok. 9.5’tan 10

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
9 ile 8 arasında çok gidip geldim aslında. Şovu beğendim lakin Heritage maçı beklediğimden kısa sürdü. MEdeki belirsizlik alışılmış dışında olduğu için güzel bir tat bıraktı bende güzel oldu. Matt Morgan'ın yaşadıkları için aslında biraz daha detay görsek biraz daha iyi olabilirdi. Conor vs Strickland maçı beklediğim gibi ve iyi yazılmıştı lakin duygu aktarımı konusunda şov geneli olarak sanki biraz eksik hissettiğim için puan kırdım. 8 verdim ama 9 da olabilirdi. Bütün maçların sonucu da olması gerektiği gibiydi hiç falso bir sonuç bana göre yoktu. Emeğinize sağlık.

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
13
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
9 ile 8 arasında çok gidip geldim aslında. Şovu beğendim lakin Heritage maçı beklediğimden kısa sürdü. MEdeki belirsizlik alışılmış dışında olduğu için güzel bir tat bıraktı bende güzel oldu. Matt Morgan'ın yaşadıkları için aslında biraz daha detay görsek biraz daha iyi olabilirdi. Conor vs Strickland maçı beklediğim gibi ve iyi yazılmıştı lakin duygu aktarımı konusunda şov geneli olarak sanki biraz eksik hissettiğim için puan kırdım. 8 verdim ama 9 da olabilirdi. Bütün maçların sonucu da olması gerektiği gibiydi hiç falso bir sonuç bana göre yoktu. Emeğinize sağlık.
Heritage maçının kısa sürmesi normal değil mi kanka? Özgür pasifti yoktu.. @sehinsahakahs Agamında 1 tane promosu yok daha.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Heritage maçının kısa sürmesi normal değil mi kanka? Özgür pasifti yoktu.. @sehinsahakahs Agamında 1 tane promosu yok daha.
Sonuç olarak haftalık şov değil de PPV'da olduğumuz için beklenti her zaman tavan oluyor özel şovlarda. Haftalık şov olsa 10 puan zaten.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: