Kenny Omega Eleştirilere Cevap Verdi: "Kapayın Çenenizi!"

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
SI.com'a konuşan Kenny Omega, Forbidden Door'da Will Ospreay ile yaptığı maçı ve maçın çok tehlikeli olduğu yönündeki eleştirileri değerlendirdi. Tiger Driver 91 hareketi, Omega boynunun üzerine düştüğü için ağır bir şekilde eleştirildi:

"Yaptığımız şeyin tehlikeli olduğunu söyleyerek şikayet eden ve kendilerini yüceltmeye çalışan insanlar var. Peki, sizce? Bana bunu neden yaptığımız soruluyorsa, maç için anlamlıydı ve duygu uyandırdı. Ve ikimiz de bu hareketten sakatlanmadan çıkacağımı biliyorduk. Risk var mıydı? Elbette. Her zaman bir risk vardır."

"Mike Tyson'ın nasıl boks yaptığına bakın. Tarzı çok tehlikeliydi, rakibine çok yakın dururdu. O tarzda boks yaparak ne yapıyordu? Vurkaç yapması ve karşı atağı beklemesi gerekmez miydi? Bu beyni için daha iyi olmaz mıydı? Bunun ne kadar tehlikeli olduğunu anlamıyor muydu? Ama onu Mike Tyson yapan da buydu. Bana bildiğim şekilde güreşmememi söyleme. Risk var mı? Mike Tyson, güçlü yumruklar atan şampiyon seviyesindeki başka bir boksörün karşısında birkaç santimlik bir alanda dövüşürken risk var mıydı? Elbette vardı. Ama Tyson yeteneklerine güveniyordu ve en iyisi olduğunu biliyordu. Bu yüzden Mike Tyson'a nasıl boks yapacağını ve Tyson Smith'e [Omega'nın gerçek adı] nasıl güreşeceğini söylemeyin. İşin ehli olmaya yakın bile değilsiniz. Kapayın çenenizi."

kenny-omega-will-ospreay-tiger-driver.jpg

Kaynak

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,773
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Gereksiz riskli bir spot. İnsanlar sizin sağlığınızı düşünüp eleştiriyor.

Elbette sizi örnek alıp sürekli abartıya giden genç güreşçiler de var. Bunu saçma bulup eleştiren insanlar var. Hatta ben de bunlardan biriyim. Ama böyle bir açıklama kendisine sadece eksi yazar.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: