Naomi WWE'den Ayrılma Süreci Hakkında Konuştu

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,509
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Mayıs 2022'de Trinity (Naomi) ve Mercedes Mone (Sasha Banks), kadınlar tag team bölümünün gidişatıyla ilgili sorunlar nedeniyle RAW çekimlerini terk etti. O sırada kemerler onların elindeydi. Trinity, The New York Post'a verdiği son röportajda ikilinin WWE'den ayrılma kararı, taraftarların ayrılmalarına olan tepkisi ve daha fazlası hakkında yorum yaptı:

WWE'den ayrılma kararı hakkında: "Çok fazla şey oldu. Nihayetinde beni bu pozisyona sokan ve benim için en iyisinin, yapmam gerekenin bu olduğunu hissetmeme yol açan çok şey söylendi. Buna hala inanıyorum. Hâlâ bunun üzerinde duruyorum ve durum bundan ibaret. Umarım tüm bu drama, çıkan söylentiler ve karmaşa içinde insanların bizim hakkımızda anladıkları tek şey kadın güreşini ne kadar önemsediğimizdir."

Bu süreç boyunca Mone ile samimi dostluğu üzerine: "Ben ve o, sanki birbirimize sahipmişiz gibi hissettik. Tamina ve Bayley'nin bizi düzenli olarak kontrol etmesi dışında, sadece ikimiz vardık. Bu süreçte sadece birbirimize sahiptik. Yaşananların büyüklüğünü, gerçekte neler olduğunu ve neden böyle hissettiğimizi, nerede olduğumuzu ben; o ve o gün bu işe dahil olan insanlar dışında kimse anlayamaz. Bu da dostluğumuzun ne kadar gerçek olduğunu ve tüm bunların ne kadar gerçek olduğunu gösteriyor."

Sasha-Banks-Naomi.jpg

Kaynak

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: