PPV WrestleMania XL 1. Gün | Main Event

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,369
Beğeni sayısı
1,196
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Maçta bir ara Roman Cody'e speat yapacakken cody çekiliyor Roman Rock'a Spear yapıyor!!!! Ardından Seth Roman'a Cody Rock'a Pedigree yapıyor ama 2'de atıyorlar.

ŞİMDİ CODY VE ROCK SPİKER MASALARININ ÜSTÜNDE CODY ROCK'A ROCK BOTTOM YAPIYOR VE MASA KIRILIYOR, BU SIRADA ROMAN SETH'E SPEAR VURUYOR BARİYERLER KIRILIYOR.

Maçın sonunda The Rock Cody'e Rock Bottom vuruyor ardından people's elbow vuruyor ve maçı kazanıyorlar.

CODY AĞABEY AĞLIYOR FAKAT YARIN GÜLEN TARAF BİZ OLACAĞIZ. ŞOV BİTTİ BENDE BİTTİM. BU SAMOALI BİLMEM NE EVLATLARI BİTMEDİ. NEYSE HADİ İYİ GECELER ALLAH'A EMANET.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
257
Beğeni sayısı
262
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
İkinci gece de aynı pozu verecekler inşallah. Codyciler de hikiyi hikiyi diye gezerler twitter'da.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
418
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Rock&Roman'ın kazanmasını öngörüyordum ama Rollins'in 2 gece üst üste kaybetmesi de skandal olurdu diye belki bir umut alır mı diyordum ama nafile.

Maç beklediğimden çok daha tempolu ama daha aksiyonsuzdu, maça dair en iyi not kesinlikle Rock. Baba bu nasıl karizma ya, eridik kül olduk resmen. Yarın şimdi her şeye rağmen, her türlü handikaba rağmen hikayeyi bitirme zamanı Cody için, inanç tam.

Arthur Morgan

#Hedef24
Konular
34
Beğeni sayısı
173
PG Nakit
40
RPG Karakteri
Harland
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Ya maç bir yerden sonra 4 4lüktü de o başlangıç.. Hint dizisiyle güreşi karıştırmış adamlar maçın bir 10 dakikası aptal aptal bakışmalar izledik. Sonrası yine yavaş ve sıkıcı boş başlangıç. Cody'le Rock'ın birbirine girişmesini bekledik. Rollins'in bacağı sakatlandıktan sonraki FIP olayı harikaydı. Cody'nin Rockbottomı falan hoş işlerdi. Storytelling açısından keyifli bir maçtı.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: