PPV WrestleMania XL 1. Gün Spoiler | 6-Pack Merdiven Maçı

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,369
Beğeni sayısı
1,196
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
"Tartışmasız" Tag Team Şampiyonluğu İçin 6-Pack Merdiven Maçı
Judgment Day (ş) vs. The New Day vs. #DIY vs. Awesome Truth vs. Austin Theory & Grayson Waller vs. New Catch Republic

Maçın Ortalarında Smackdown takım kemerlerini Austin Theory & Grayson Waller alıyor.

Yeni Smackdown Takım Şampiyonları: Austin Theory & Grayson Waller

Bir ara Jd Mcdonadgh geliyor Balor'u çıkarıyor merdivene ama Xavier ve Kofi gelip ikisini de indiriyor. Mcdonadgh'ı masaların üstüne atıyorlar.

Maçın Sonunda Herkes yerde R-truth baba merdivene çıkıyor ve raw kemerlerini alıyor. ÇOK İYİ OLDU LAAAN.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Sonu çok tatmin etti. Waller ve Theory'i hiç sevmem ama bir araya gelmelerinin bir anlamı olmalıydı. İyi bir şans yakaladılar. Umarım iyi kullanırlar.

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
419
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Ben şok oldum, maçın kazananı tek olup bütün kemerleri alacak diye beklerken gerçekten çok feci şok oldum. Müthiş bir şey oldu benim açımdan, hem acayip iyi takımlarla güzel bir ladder maçı yapıyorsun, hem de bu maçla kemerleri ayırıyorsun. Harika iş ya.

Kazanan bence SD tarafında Bate&Dunne olmalıydı ama yine de acayip mutlu edici ya. R-Truth babanın WM moment yakalamasına feci sevinçliyiz.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Kemerleri ayırmak için çok güzel bir düşünce olmuş bu merdiven maçı ve maça dair oluşturulan statü. Yeni şampiyonlardan bayağı memnunum, özellikle Awesome Truth hamlesine eridik. 2011'de izlettikleri bambaşka şeylerin ardından bugün yaşlarını almış, kaygısız ve biraz da mentali sıyırmış halleriyle bu ekibin v2'sini izlemek beni mutlu hissettiriyor sebepsiz bir şekilde. İşin SD kanadı için ise Theory & Waller ekibi tabiri caizse dümenden oluşsa dahi hiç de fena bir dinamik yakalamayan bir ekipti. Hiçbir şey yapamasalar bile sahip oldukları heel heat potansiyeliyle dahi şovlardaki belli başlı segmentlere renk katmayı biliyorlar, bu açıdan güzel bir seçim olmuş bu ikili de. Ama iki takımın da şampiyonluklarla ömürlerinin çok da uzun olduğunu düşünmüyorum, en fazla 2 ay tutarlar kemerleri bence.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: