TAKEOVER: Night of Champions 2024

NOW: Son Eklenen Parta Git

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,555
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Kickoff hızlı gerçekleşmiş. Doğrusunu söylemek gerekirse hak edilmiş bir galibiyet. Çünkü benim pc yokken Özgür daha iyi performans gösterdi ve hak ederek kazandı. O yüzden tebrik ediyorum. Ama sinematik bir rövanş istesem de şimdi House of Black de var. Onlar da gelince daha da heyecanlı olacak. Hatta maç bitimi onların da gelmesini isterdim.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,555
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Kickoff hızlı gerçekleşmiş. Doğrusunu söylemek gerekirse hak edilmiş bir galibiyet. Çünkü benim pc yokken Özgür daha iyi performans gösterdi ve hak ederek kazandı. O yüzden tebrik ediyorum. Ama sinematik bir rövanş istesem de şimdi House of Black de var. Onlar da gelince daha da heyecanlı olacak. Hatta maç bitimi onların da gelmesini isterdim.
Maç özelinde de ringin içinde olanlardan ziyade Vincent ve Bray dışında olan aksiyon daha ilgi çekiciydi. Maçın girişi gelişimi güzeldi sonu biraz hızlı bitti ki Kickoff olduğu için normal diyebiliriz. Bir de alıntı modu olarak değil de normal yazılıp öyle spoilera alınsa daha okunaklı da olabilirdi. Güzel bir maç oldu.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
42
Beğeni sayısı
632
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Kickoff'u okudum, Onur'un dediğin gibi kişisel sebeplerden dolayı aktif olamayınca böyle bir tablo izledik. Bu Trios feuduna House of Black olarak en yakın sürede katılmayı umut ediyorum. 💀 @Kras Mazov @Ensiferum Bu güzel feud içinde ellerinize sağlık. ❤️

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: