Çaycılara Reddiye

Kamos

Yasaklı Üye
Konular
31
Beğeni sayısı
147
PG Nakit
0
Şimdi bildiğiniz gibi ülkede kendilerine milliyetçi, Türkçü diyen bir kesim var. Bunları genelde fakülte kantinlerinde karı kıza salça olurken, tesbih sallarken, bir kişiye köşe bekleyip birkaç kişi saldırırken, ocakta çay içerken görürüz. Tek yaptıkları budur. Bunlar Atsızcıyız derler ama Cumhuriyetin bekçisi olduklarını iddia ederler. Internet sitelerinde yer alan bir ibarede(paintten yapılmış) cumhuriyet ve demokrasinin bekçileri olduklarını yazmışlar üstte de Merhum Atsız'ın fotosu yer alıyor. Evet. Cumhuriyet ile ilgili en büyük eleştirileri yapan, Dalkavuklar Gecesinin yazarı Atsız bunlara göre kemalist ve cumhuriyetçidir. Şimdi öncelikle bunların arkasından gittiğini iddia ettikleri Atsız babamızın bir sözüne bakalım.

"Geceleyin köşe bekleyip bir kişiye birkaç kişiyle saldırmak gibi rezaletlerin Türkçülük'te elbette yeri yoktur. Türkçülük; sözünün eri olmak, ettiği yemine sadık kalmak ve yalan söylememektir."

H. Nihâl Atsız
(Ötüken Dergisi, Ne Yaptığını Bilmeyenler, 17 Haziran 1975)

Ben zamanında bu çaycılar konfederasyonunun buradaki şubesinden bir davet aldım. Görüşmek istediklerini söylediler. Davete icabet ettim, orada oturduğum süre boyunca da saygı ve nezaket sınırlarını zorlayacak bir şey yapmadım. Faaliyetlerimin teşkilatlarını böldüğü, gençleri radikalleştirdiği vs. söylediler. Düz bir şekilde ne yapıyorsam devam edeceğimi söyledim. Nezaketimi koruyarak kalktım ki içeride kaç tane çakal varsa üstüme çullandı. Tek başıma birkaç tanesini savuştursam da birkaçının bir tarafı kırılsa da neticede bana sağlam zarar verdiler. Sorun değil. Dayak yemek kimseyi küçültmez. Ama yalan uydurmak, iftira atmak, bir kişiye onlarca kişi saldırmak küçültür. Siz küçülmeye devam edin. Zaten yaptığınız başka da bir şey yok. Ülke mülteci kaynarken, etnik kaynarken koskoca bir partinin teşkilatı Kamos'a hücum ediyor, dedikodumu yapıyor, bana birkaç kişi saldırıp indirmeye çalışıyorsa ben bununla iftihar ederim.

Son olarak; ulan samimiyetsiz goblinler! 1960'lı yıllardaki solcuların bile bir mücadele ruhu vardı. Sizin tek işiniz gücünüz dedikodu yapmak. Ha bir de Göktürkçe yazılar yazan tişörtler bastırıp 40 TL'den satıyor çapulcular... Siz nesiniz lan? Solcu musunuz, Türkçü müsünüz, Kemalist misiniz, Tayyipçi misiniz? Gerçi bu Çaycılar Konfederasyonunun günümüz tesbihçibaşısının da ne olduğu belli değil ki bunlardan bir şey bekleyelim. Siz gidin kendi işinizi yapın. Tişört satın, dergi satın, tesbih sallayın, fakülte kantinini boşaltıp vitaminsiz tiplerle devir teslim töreni yapın, sevgilisi olan kızlara salça olup sevgilisini birkaç kişi sıkıştırıp dövün, çay için, Tengri biz menen deyin, gün yapın, börek açın, ok atın, piknik yapın, mastürbasyon yapın... Kısacası ne haliniz varsa görün.

29 Kasım 2021
Kamos/Mel'un/M.S./Soner/Fethi Karabay/nevermore
Discord Otağı:FethiKarabay#6596

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,257
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Geçen gün ocağa katılmam için davet aldım ve akabinde bu konu aklıma geldi. Muhterem hocamıza attıkları efsanevi dayak yüzünden tekliflerini geri çevirdim.. Ah hocam ah..

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,284
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Geçen gün ocağa katılmam için davet aldım ve akabinde bu konu aklıma geldi. Muhterem hocamıza attıkları efsanevi dayak yüzünden tekliflerini geri çevirdim.. Ah hocam ah..
Adamlık nedir, kitabını yazmışsın. Tebrik ederim azizim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: