TFF Süper Kupa | Galatasaray - Fenerbahçe U19

Kim Kazanır?

• Galatasaray

Oy: 1 12.5%
  • Fenerbahçe U19

Oy: 7 87.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker
Fenerbahçe yönetimi çeker takımı hükmen 3-0 biter bence.
Hocam bu da bir rezillik değil midir? 2023 Ağutos'ta oynanıp bitecek ve hiç baş ağrıtmayacak bir maçın dramasını 5 aydır çekiyoruz.(Süreci de sayarsak 7 ay.)

TFF kadar bok bir yapı yok.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
589
PG Nakit
345
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Hocam bu da bir rezillik değil midir? 2023 Ağutos'ta oynanıp bitecek ve hiç baş ağrıtmayacak bir maçın dramasını 5 aydır çekiyoruz.(Süreci de sayarsak 7 ay.)

Katılmakla birlikte, bu maç ertelenebilecek bir maç olduğundan bastırdığımızı düşünüyorum, zaten sakız olmuş, ki bana göre Arabistandaki duruşla hatırlanıp asla oynatılmaması gereken bir kupa olarak tarihe geçebilecekken bu şekilde gidiyor, çok üzücü yani. Lig maçı olsa bu haftasonuki, bence bu kadar ertelenme talep etmezdi bizim takım.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker
Katılmakla birlikte, bu maç ertelenebilecek bir maç olduğundan bastırdığımızı düşünüyorum, zaten sakız olmuş, ki bana göre Arabistandaki duruşla hatırlanıp asla oynatılmaması gereken bir kupa olarak tarihe geçebilecekken bu şekilde gidiyor, çok üzücü yani. Lig maçı olsa bu haftasonuki, bence bu kadar ertelenme talep etmezdi bizim takım.
Ya açıkçası böyle olacağına lig sonuna ertelenseydi de adam gibi maç izleseydik kıran kırana. Zaten 8 ay ertelemişsin. Ben orasında değilim. Hiç mesele edilecek bir maç değilken, aylardır bunun dramasıyla meşgul ediliyoruz orasındayım.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
589
PG Nakit
345
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Ya açıkçası böyle olacağına lig sonuna ertelenseydi de adam gibi maç izleseydik kıran kırana. Zaten 8 ay ertelemişsin. Ben orasında değilim. Hiç mesele edilecek bir maç değilken, aylardır bunun dramasıyla meşgul ediliyoruz orasındayım.
Çok doğru, federasyona yazar işte de...

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
668
PG Nakit
75

Tabii bu da bir rezillik, ben senin ilk mesajda ki rezillik dediğin olayı skor sandım hocam.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: