AEW Dynamite Tartışma Konusu | 03.04.2024

Bero

Cm Punk'a Hasım
Konular
1,369
Beğeni sayısı
1,196
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Will Ospreay def. Will Hobbs

Bryan Danielson def. Lance Archer

Daddy Ass def. Jay White

The Young Bucks def. The Best Friends

Thunder Rosa def. Mariah May

Ringde Tony Schiavone, Samoa Joe ve Swerve Strickland arasındaki sözleşme imzalama törenini takdim ediyor, ilk olarak Swerve Strickland giriyor

Samoa Joe masaya oturur ve hemen maçın sözleşmesini imzalar. Swerve adım adım ilerliyor. Schiavone Swerve'ü acele ettirmeye çalışır ama Joe Schiavone'ye susmasını söyler. Joe, Swerve'ün unvan maçına giden yolda ilerliyor. Joe, Swerve'e sözleşmeyi imzalamanın kendisi için "kıyamet ve yıkım" vaat eden bir hata olduğunu söyler. Joe, Swerve'ün "Diddy'nin partisinden çok geç ayrılması" gibi Swerve'ü zihinsel olarak yaralı bırakacağını söylüyor.

Swerve bu anı hayatı boyunca istediğini söylüyor. Bunun gerçekten mümkün olduğuna inanmıyordu. Swerve yolculuğunun onu AEW Hanedanlığı'nın ana etkinliğine götürdüğünü söylüyor. Swerve, AEW'nin bir Hanedanlık kurduğunu söylüyor. Swerve biraz daha konuştuktan sonra Joe'ya saldırdı. Swerve Joe'yu zincirle boğmaya çalışır ama başaramaz. Swerve kaçmaya çalışıyor ama Joe saldırıyor. Joe onu zincirle dövüyor. Hakemler saldırıyı ayırırken Strickland köşede kanlar içindeydi. Joe çıkmaya başlar ama Swerve mikrofonda kıkırdar ve "Bu boku seviyorum. Elinden gelenin bu olduğunu düşünüyorsan. O zaman şampiyonluğunu elinden alacağım."

Swerve kalemi kanlı alnında gezdirir ve sözleşmeyi kanla imzalar. Joe ringe koşar ve saldırır. Joe bir Uranage vuruşu yaparak Swerve'ü bir masaya çarptırır. g

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: