Taciz Dediğin 10 Saniye Sürer Aga

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Dünyanın neresinde olduğu önemli değil, iğrenç bir olay. Umarım o hakim gereken cezayı alır.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ceza hukukunun lokomotifi olarak görülen ülkede verilen kararın rezilliğine bak...

Dünyanın neresinde olduğu önemli değil, iğrenç bir olay. Umarım o hakim gereken cezayı alır.
İyi de bu ceza verilebilecek bir şey değil ki.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yanlış karardan soruşturma başlatılamaz mı?
Böyle bir hüküm var mıdır İtalya Ceza Kanununda bilmiyorum ama verdiği karar suç teşkil etmediği sürece böyle bir soruşturma açılamaz. Kaldı ki bu karar bence hatalı ve sakıncalı, ama suç teşkil edecek cinsten bir karar değil. Türkiye'den örnek verecek olursam uyuşturucu kullanma/ticaretini yapma suçu arasında da failin üzerinden çıkan uyuşturucu miktarına göre ayrım yapılarak bir karar veriliyor Yargıtay'daki yerleşik kararlara bağlı olarak, bu da ona benziyor biraz teknik olarak.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Böyle bir hüküm var mıdır İtalya Ceza Kanununda bilmiyorum ama verdiği karar suç teşkil etmediği sürece böyle bir soruşturma açılamaz. Kaldı ki bu karar bence hatalı ve sakıncalı, ama suç teşkil edecek cinsten bir karar değil. Türkiye'den örnek verecek olursam uyuşturucu kullanma/ticaretini yapma suçu arasında da failin üzerinden çıkan uyuşturucu miktarına göre ayrım yapılarak bir karar veriliyor Yargıtay'daki yerleşik kararlara bağlı olarak, bu da ona benziyor biraz teknik olarak.
İtiraz için üst mahkemeye gitseler, sonrasında mahkemede bir şey olur diye düşündüm bir an da hakimin tek suçu da hatalı karar vermek diye yine bir şey olmaz. Benim Pollyanna hayal gücümden zortladık yine.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
İtiraz için üst mahkemeye gitseler, sonrasında mahkemede bir şey olur diye düşündüm bir an da hakimin tek suçu da hatalı karar vermek diye yine bir şey olmaz. Benim Pollyanna hayal gücümden zortladık yine.
Ha tabii canım üst mahkemeye gitme hakkı her zaman vardır, o da zaten verilen kararı bozdurabilmek için başvurulan bir merci. Dünyanın hiçbir yerinde hatalı karar verdiği için soruşturulan bir hakim yoktur, kaldı ki bu da hukuka aykırı bir harekettir zaten.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: