PG.COM | Futbol Draftı Sohbet Konusu

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,406
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Dönemi uzun tutmak istedim, bu forumdaki ilk oyun neticede diyerek herkesin oyuna alışmasını ve öğrenmesini sağlaması açısından güzel olacağını düşündüm. Bu konsept bitince daha da daraltılmış ve zorlu versiyonuna geçeriz elbette Tezat'ta çok zevk almıştık filtreli konseptlerden.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
Dönemi uzun tutmak istedim, bu forumdaki ilk oyun neticede diyerek herkesin oyuna alışmasını ve öğrenmesini sağlaması açısından güzel olacağını düşündüm. Bu konsept bitince daha da daraltılmış ve zorlu versiyonuna geçeriz elbette Tezat'ta çok zevk almıştık filtreli konseptlerden.

Biz filtreli halini kıtalara bölerek parayı daha yüksek tutup FM’de yapıyorduk, baya zevk alınır oradan.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
4 büyükler hariç STSL konsepti acayip keyif vermişti zamanında bize.

O da iyimiş. Bizim konsept biraz şöyleliydi: Atıyorum 5 kıta veya 7 ülke falan seçip her ülkeden 2 şer topçu alacak şekilde düzenleme yapıyorduk. Tabii biraz antin kuntin kıtalar işin içine girdiği için bütçeyi yukardan veriyorduk zortlamamak için.

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
534
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Forumun ömrü uzun olsa da dört büyüklerde oynamamış Türk topçular draftı çevirsek.. Hayal belli. Diğer konuyu laga lugayla kirletmemek lazım bir de, herkese uyarı geçmek lazım bu konuda. Orası sadece tekliflerle dolu olmalı ki arada teklif kaynamasın.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: