Ridge Holland Ring İçi Kariyerini Noktaladı

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Big E’yi sakatlamasıyla bir ilgisi varsa, ki öyle gibi görünüyor, çok üzüldüm. Tabii ki Big E’nin kariyerine elim bir kaza ile ket vurmuş olması çok kötü ama her sporcunun başına gelme potansiyeli olan bu tip bir durumdan dolayı insanlar tarafından gereksizce ve gaddarca tefe koyulduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum bu kararında sosyal medyadaki yorumların da etkisi var mı, yoksa sadece kendi içsel muhakemesinde yenemediği şeyler mi var ama eğer sosyal medya yorumlarının da etkisiyle alınmış bir kararsa daha çok üzülürüm. Dilerim bundan sonraki yolu açık olur.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Big E’yi sakatlamasıyla bir ilgisi varsa, ki öyle gibi görünüyor, çok üzüldüm. Tabii ki Big E’nin kariyerine elim bir kaza ile ket vurmuş olması çok kötü ama her sporcunun başına gelme potansiyeli olan bu tip bir durumdan dolayı insanlar tarafından gereksizce ve gaddarca tefe koyulduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum bu kararında sosyal medyadaki yorumların da etkisi var mı, yoksa sadece kendi içsel muhakemesinde yenemediği şeyler mi var ama eğer sosyal medya yorumlarının da etkisiyle alınmış bir kararsa daha çok üzülürüm. Dilerim bundan sonraki yolu açık olur.
Sakatlandığı tek adam Big E değil. NXT’de Oney Lorcan’ı da emekli etmişti sorumsuzluğu ile.

Geçtiğimiz haftalara kadar NXT’deydi. Demekki hala oturtamamış işleri.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sakatlandığı tek adam Big E değil. NXT’de Oney Lorcan’ı da emekli etmişti sorumsuzluğu ile.

Geçtiğimiz haftalara kadar NXT’deydi. Demekki hala oturtamamış işleri.
Biliyorum o olayı da ama Holland’ın kafasında ipleri koparan olay Big E olmuştur.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Big E’yi sakatlamasıyla bir ilgisi varsa, ki öyle gibi görünüyor, çok üzüldüm. Tabii ki Big E’nin kariyerine elim bir kaza ile ket vurmuş olması çok kötü ama her sporcunun başına gelme potansiyeli olan bu tip bir durumdan dolayı insanlar tarafından gereksizce ve gaddarca tefe koyulduğunu düşünüyorum.
Bunların dışında Gargano'nun WWE'den kovulmasına sebep olan sakatlıkta da kendisi başrolde oynamıştı, geri dönmesine rağmen hala aynı etkiyi veremedi o sakatlıktan sonra. Birkaç isim daha vardı, adam yürüyen botch.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Bunların dışında Gargano'nun WWE'den kovulmasına sebep olan sakatlıkta da kendisi başrolde oynamıştı, geri dönmesine rağmen hala aynı etkiyi veremedi o sakatlıktan sonra. Birkaç isim daha vardı, adam yürüyen botch.
Zaten o yüzden sevindim bu habere. Karnesi kabarık arkadaşın.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: