Yeni Açtığım Şirketime Destek Olur Musunuz + ELITE Çekilişi

Money Makerz

konigsmacher
Konular
114
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
434
1 1
Merhaba arkadaşlar bir süredir yurtdışına iş yapıyorum ve güncel işimden ayrılıp aynı işi yapmak adına kendim şirketimi açtım. Sizden ricam açtığım internet sitesine bir tıklayıp sosyal medya hesaplarını da takip edebilirseniz sevinirim. (geri takip yaparım). Takip edenler arasından bir kişiye çekilişle 3 aylık Elite üyelik hediye edeceğim. Tek yapmanız gereken Twitter ve Instagram hesabına takip atmak.

Bu arada site ve sosyal medya hesapları hakkında fikirlerinizi, önerilerinizi de belirtebilirsiniz. Güncel olarak gerçekten çok yüksek miktarlarda para kazanmaktayım ve eğer benimle birlikte para kazanmak isteyenler varsa da şirketimde kuracağım ekibime katılabilir, şu anda forumdan ekibe katılanlar var. İş için herhangi bir yetkinlik gerekmiyor sadece İngilizce bilmeniz yeterli. Ben yapmanız için gereken her şeyi öğretip, gerekli materyalleri sağlayacağım. Çalışma şartları da çok basit evden bilgisayar başında günde en fazla 3-4 saatinizi ayırarak aylık 40-50 bin lira gibi kazançlar elde edebilirsiniz.

İnternet sitesi: https://hanshade.com.tr/

Çekilişe katılmanız için takip etmeniz gereken hesaplar:

Cyber

Yasaklı Üye
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Adama gölgelendirme sitesi yaptırmışlar seneye nitelikli dolandırıcılıktan Metris'te görüşürüz kardeşim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,852
Beğeni sayısı
3,296
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
IMG_3422.jpg