Seth Rollins 300 Gündür Şampiyon

Kero

evleniyormuşsun
Konular
421
Beğeni sayısı
668
PG Nakit
75
Herkes kemerleri çok fazla tutmaya başlamış. Roman 4 yıldır tutuyor yeni kemer lazım dedik Rollins 1 yıl yapacak neredeyse. İnşallah WM'de kaybedecektir. Rollins'i severim ama öyle yapacak bir şey yok.

jaques

çlk
Konular
38
Beğeni sayısı
1,106
PG Nakit
170
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
Drew McIntyre
Bu adamın saltanatı yüzünden bir sürü iyi güreşçi şu kemere prestij kazandırabilecekken sadece herkesin unutacağı saçma sapan maçlarda kurban oldular. Prestiji uzun saltanatla eş değer tutan bir gerizekalı yönetim anlayışı var şirkette. Hadi Roman'dan modern zamanın en uzun dominasyonunu çıkarmak istediniz eyvallah da Seth'inkinin anlamı ne? Ki Rollins sevdiğim bir güreşçiydi, şu adama 1-2 aylık bir serüven izletseler herkes gayet güzel anardı. Fakat şu halde sadece yazık diyorum. Umarım kemeri kaybettikten sonra emekli olacağı vakite kadar tutacağı tek kemer Tag Team kemeri falan olur.

Konular
58
Beğeni sayısı
1,245
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Bırakmayın oğlum şirketin ana kemer şampiyonu tüm kemerleri toplayıp, birleştirdikten sonra 4 yıl tutunca başkasına verelim diye yeniden çıkardığınız kemeri bile kimseye bırakmayın.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
89
Beğeni sayısı
1,425
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Keşke WM yarın olsa da 301 olmasa. Öyle bir reign izletti bize adam gerçi adamın suçu değil WWE kemeri tapulu mal yapmaya devam ettikçe her kemer şampiyonu aynı hikaye.

Yok bizzat Rollins kötü. Ağzını yere yere promo kesiyor zoolanderdaki zırtapoz gibi giyiniyor.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
577
PG Nakit
295
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Yok bizzat Rollins kötü. Ağzını yere yere promo kesiyor zoolanderdaki zırtapoz gibi giyiniyor.
Rollins'in ekstra kötü olduğuna katılıyorum bu arada, ama kemer reignlerinin genel durumu hakkında da bahsetmek istedim usta.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: