RPG 𝐅𝐔𝐑𝐘 #𝟏 "𝘚𝘈𝘞𝘍𝘛 𝘪𝘴 𝘢 𝘚𝘪𝘯"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
qrot4q0.PNG

FURY #1
14 Temmuz 2023, Cuma
20.00 -
C
Keybank Center
Buffalo, New York

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden

-
Goldberg vs. Snitsky
- Şirkette Yepyeni İsimler
- Fatal 4-Way Match: AJ Styles vs. Cody Rhodes vs. Jeff Hardy vs. Randy Orton
- Pat McAfee Show with R-Truth
- Golden Ticket Match for PGW World Tag Team Championship: Aussie Open vs. Los Lotharios

Exclusive
pgw headquarters
12 temmuz 2023, 01:11

Jim Cornette'i, şirketin yönetim merkezindeki zarifçe döşenmiş odasına ilerler vaziyette görüyoruz. Ceketini omzuna atmış olan Cornette ilerlerken odasının önüne geliyor ve danışma masasında oturan sekreretine gülümsüyor.

Jim Cornette: Nasılsın Silvia? İnanabiliyor musun, biletleri tükenen bir şov daha! Bana biraz viski getirmeye ne dersin, Macallan 30'dan bir bardak belki?

Cornette ıslık çalarak odasına girerken sekreteri arkasından geliyor ve Cornette'e bakıyor.

Jim Cornette: Eee, viski nerede?

Silvia: Efendim siz yokken ortağınız olduğunu söyleyen birisi aradı.

Cornette kravatını düzeltip odasına bakıyor.

Jim Cornette: Bağla bakalım.

Cornette odasında otururken odasındaki hoparlörden telefon sesi geliyor. Ardından telefon açılıyor ve Cornette başını kaldırıyor.

?: Nasılsın Jim?

Jim Cornette: Şahane! Her şey tıkırında gidiyor. Bilet satışları da, ürün satışları da son sürat devam ediyor. Sanırım sana yanlış bir tercih yaptırmadığımı bir kez daha anlamışsındır.

?: Duyduğuma sevindim Jim. Senin kadar bu işlere hakim değilim, biliyorsun.

Jim Cornette: Bunun farkındayım ama şu ana kadarki gidişata bakarsan, PGW'nin güreş endüstrisinde global bir dev olacağına hiç şüphe yok. Özellikle böyle bir kadroya sahipken.

?: Yaratıcılığına ve projelerine güvendiğimi biliyorsun. (Ses duraksıyor bir anlığına.) Jim, seni arama sebebim de aslında bu konuyla ilgili. Bir sorun var.

Cornette, sekreterinin getirdiği bardaktan bir yudum aldıktan sonra dikkat kesiliyor.

P1kOfrDH_o.png

?: Çekilmeyi düşünüyorlar.

Cornette taş kesmiş bir şekilde kalıyor. Şaşkınlığını atlattıktan sonra söze giriyor.

Jim Cornette: Neden bahsediyorsun Tanrı aşkına?

?: Konsorsiyumdaki ortakların çoğunluk kısmı bu işin pek de mantıklı yürümediğine kanaat getirdi. Bunu benden duyman daha iyi olur diye düşündüm. Sanırım bir ya da iki gün içinde sana bunu resmi bir zımbırtıyla bildirmeyi planlıyorlar.

Jim Cornette: Peki ya sen-

?: Ben bu işe girerken seninle olan dostluğumuz ve senin yaratıcılığına duyduğum güvenle girdim. Benim bu işe hayır oyu verdiğimi sen de tahmin edebiliyorsundur. Sorun şu ki, konsorsiyum karar alırken partnerlerimizin çoğunluğunun ne düşündüğü önemli. Bu, 7 ortaklı bir organizasyon ve ben hariç herkes bu işten çıkmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyor.

Cornette şaşkın bir şekilde hoparlöre doğru bakıyor.

Jim Cornette: Peki bunun sebebi nedir? Şu ana kadarki gelişmelerin neyini beğenmediler ki bu kararı alıyorlar? DAHA 2 HAFTA ANCAK OLDU-

?: 2 hafta olduğu doğru, ama sen de bilirsin ki iş dünyasında ilk intiba artık devamlılıktan daha önemli. Senin otoriteyi sağlamaya çalışırken şovdan çok kendini ön planda tutma çabası gösterdiğin kanısındalar. Ayrıca şovlara göz attıkları kadarıyla da güreşçilerle daima sorun yaşayacak bir yönetici izlenimi verdiğini söylüyorlar. Üstüne üstlük elindeki yetenekleri dengeli bir şekilde şovlara dağıtamadığını, bu sebeple arka alanda rahatsız güreşçiler olduğunu dile getiriyorlar. Belki de tüm bunlar bir bahanedir. Belki de o parayla çok daha iyi bir yatırım fırsatı gördüler ve sermayeyi oraya kaydırmayı düşünüyorlar. Bunu ben de tam olarak bilmiyorum. Ama konsorsiyum ne karar verirse ben de o kararla mutabık kalmak durumundayım. Seninle bunu önceden konuşmamın sebebi, seni konsorsiyumla tanıştıran adam olmam ve daha önemlisi de benim arkadaşım olman.

Jim Cornette: Bu kabul edilebilir bir durum değil Nathan. Yapılan bunca yatırım, çekilen krediler... Önceden yaptırdığımız arena rezervasyonları ne olacak? Güreşçilerin ödemeleri, uçuşları, her şey karman çorman hale gelir. Bu yaptığınız beni yarı yolda bırakmak, bunca emeğin karşılığını böyle mi veriyorsunuz?

?: Bu şirketi konsorsiyumla beraber ortak olarak kurduğunu biliyorsun. Yani, şirketin ana sermayesinin yüzde 50'si bize ait. Biz, kar ve zarar ortaklığıyla beraber sermayemizi almak ve PGW'den bütünüyle çekilmeyi düşünüyorduk. Ancak birisi, sanırım New York'ta bu dedikoduları duydu ve bizimle iletişime geçti. Yani bu konularda bir sıkıntı çekmeyeceksin diye düşünüyorum, çünkü Komite'ye ait olmayan %50'lik payımızı an itibariyle başkasına devrettik. PGW, finansal gücünden bir şey kaybetmiyor. Değişen tek şey şu: Artık konsorsiyumla değil üçüncü bir kişiyle ortaksın.

Jim Cornette: Bu satışı bana haber bile vermeden yapmanızı nasıl açıklıyorsun Nathan? Beni ve Komite'yi hayal kırıklığına uğrattınız. Üstüne üstlük bizi, kim olduğunu bile bilmediğimiz birisiyle, bize sormadan ortak ettiniz. Payları kim devraldı? En azından bana bu kadarını borçlusun Nathan-

Kc3GFDJA_o.jpg

Nathan: Sanırım kendisi bunu yakın zamanda açıklayacaktır Jim. Benden şimdilik bu kadar, kısa süreliğine de olsa seninle iş yapmak güzeldi.

Jim Cornette: Bu yaptığını asla unutmayacağım Nathan-

Ancak karşıdaki kişi cevabı bile dinlemeden telefonu kapatıyor. Cornette viski bardağını bir süre elinde çevirdikten sonra duvara fırlatıyor. Cornette cam kırıklarına bakarken Silvia endişeli bir şekilde odaya giriyor.

Silvia: Bay Cornette, iyi misiniz?

Cornette yaptığından pişman olmuş gibi yerdeki kırıklara bakıyor. Yavaşça Silvia'ya dönüyor.

Jim Cornette: Bana rakı getir Silvia.

Cornette sıkıntıyla sandalyesine otururken kameralarımız kapanıyor.

g3xma24.PNG

pyro.jpg

Pyrolar patlıyor ve FURY başlıyor!Arenada şovun açılışını farklı bir ismin yapacağı dedikodusu vardı! Bu yüzden seyirciler merakla girişten duyulacak müziği bekliyorlar. Şimdi her şey hazır ve açılışı yapacak olan isim geliyor.

2.jpg

Bu Chavo Guerrero! Geçen hafta Rey Mysterio üzerindeki galibiyetiyle büyük sükse yaratmıştı ve şimdi FURY'nin ilk şovunu açan isim oluyor! Söyleyeceği önemli şeyler olmalı ve bu yüzden arenayla pek etkileşime girmeden hızlı şekilde ringe giriyor. Eline bir mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

5.jpg

Chavo Guerrero: Burada, FURY'nin ilk şovunu açan isim olarak yer alıyorum ve bunun ne kadar umrumda olmadığını bilemezsiniz.

4.jpg

Seyircilerden ağır tepkiler alıyor ve devam ediyor.

Chavo Guerrero: Çünkü önemli olan, kapanışı yapmaktır. Belinde ya da omzunda parıldayan bir dekor. İşte tüm olay budur. Benim artık Eddie ve onun ölü bedenini huzura kavuşturmak için mücadele edenlerle vaktim yok. Bunun için üzgünüm fakat Eddie'nin mezarını işeyerek suladım. Bunu yaptım ve çişim geldikçe daha fazla yapacağım.

Yoğun tepkilere rağmen Chavo mikrofonla arayı fazla açmıyor.

3.jpg

Chavo Guerrero: Sizler bence burada şovu açan adam olarak konuşmama biraz müsade göstermelisiniz çünkü artık kafamda olan şeyler bu taşşaklarıma ağır geliyor. Bunları söyleyip rahatlamam gerekiyor. Bun-

gunns1.jpg

"Rauchen ist tödlich - aber Bobby Gunns ist killer!" Bobby Gunns girişte! MAYHEM #1'de WALTER'ı bölen isimdi şimdi ise Chavo'yu bölüyor. Gunns direkt olarak elindeki mikrofona, girişten Chavo'ya doğru bakarak konuşuyor.

Bobby Gunns: Ne söyleyeceğini az çok anladım Chavo ama çok yanlış sularda yüzüyorsun. Bu laf normalde tehdit veya uyarı olarak kullanılır fakat sana bu anlamda kullanmıyorum. Çünkü boşuna kulaç atmış olacaksın. Ana kemer için bilet hakkı kalmadı uyan Chavo. Uyan o gerçek değildi. Her şey Rey Mysterio'yu yenene kadardı ve ötesi yok. Anlıyor musun? O yüzden, bence Television unvanı için mücadele edebilirsin. Yani bilet hakkı bulunabilen unvanlara.

Chavo Guerrero: Bu gece Velveteen'in Rollins'e yaşattığı şeyi sana yaşatabileceğim ihtimali hiç yokmuş gibi kendine güvenerek çok komik oluyor Bobby.

Gunns bunu duyunca tedirgin oluyor. Elindeki mikrofonu göğüs hizasına indiriyor ve ringin içine giriyor. Chavo'ya yaklaşıp konuşmaya başlıyor.

Bobby Gunns: Sence bu insanlara taşşaklarını tutup göstermiş, Eddie Guerrero'nun ölüsüne sövmüş birinin o güreş komitesini ikna etme şansı var mı? Bu yüzden rahat durumda olabilir miyim Chavo? Senin ne kadar aciz bir adam olduğunu görmüyor muyum sanıyorsun?

Chavo, bunları duyunca biraz üzülmüşçesine kafasını öne eğiyor. Bir süre tepkileri dinliyor. Ardından mikrofonu ağzına götürüp tekrar lafa giriyor.

Chavo Guerrero: Asıl... Görmeyen sensin! Acizmiş! Buraya gelip basit bir manipüle sonucu Roman'a direkt olarak şans veren komite ne sanıyorsun? Bunu eleştiriyor gibi görünüp lafın sonunu "ben de Roman gibi hak istiyorum"a getiren WALTER ne sanıyorsun? Sen Bobby! Canlı bir örnek! Karşımda ne sıfatla duruyorsun? Enzo ile bilet maçına çıkmak için ne başardın? Aciz olan sizlersiniz... Ben şu anda sana baktığımda tam olarak öyle bir adam görüyorum. Şimdi kulaklarını aç ve söylediklerine bir cevap arıyorsan beni iyi dinle. Bahsettiğin şeylerin hepsini yaptım ve yapacağım. Çok daha fazlasını. Rey'i burada, tam senin durduğun bu ringin üstünde madara ettim. Gördüğün tüm bu arenadaki sünepelere taşşaklarımı gösterdim ve ne var biliyor musun? Şu anda da gösterebilirim. Hatta belki ilerde direkt olarak dalganın kendisini de gösterebilirim. Ve ben... Ben Eddie'nin ölüsünü sikiyorum Bobby. Bunu yapıyorum ve tüm bu görmüş olduğun insanların bunun sonucunda bana tepki göstermesi ne kadar hoşuma gidiyor bilemezsin... Ben bu yüzden her saniye içerimde oluk oluk boşalıyorum. Sen bunu şimdilik bilmiyorsun... Ama ben hisli bir adamım. Bu yüzden bana inan şu anda senin de neler hissettiğini anlıyorum. Velveteen'in komiteyle konuşup WALTER ile olan maçı direkt olarak bilet hakkı maçına çevirmesi çok canını sıkan bir durum oldu. Bunun içten içe bir haksızlık olduğunu düşünüyorsun çünkü senin aksine WALTER aradan sıyrıldı ve unvana yürüdü ama merak etme... Seninle uğraşacağım. WALTER ile uğraşacağım. Hatta çok daha fazlası ile uğraşacağım. Ben Bobby-

Chavo'nun bu konuşmaları büyük tepki alıyor. Arenada hiç sevilmediği kesin. Mikrofonu kapanmışçasına, yuhalamalar onun konuşmasına izin vermiyor. Gunns seyircilere bakıyor, sonra ise Chavo'ya bakıp gülüyor.

JBL3.jpg
10592330.jpg

İşte seyircilerin şu anda Chavo'ya karşı tam olarak ihtiyacı olan isim! JBL! Yanında Donald Trump ile girişteler! Seyirciler ona deli gibi tezahürat yapıyorlar. JBL bir süre seyircileri selamlıyor ve ardından ringin içine bakıyor. Utanırcasına sırıtıyor ve söze giriyor.

JBL: Şu anda burada olmamın sebebi, yıllar sonra insanlar FURY'nin ilk şovuna baktıklarında bu rezilliğe verilen screentime'ın ne kadar fazla olduğunu görüp kapatmamalarıdır! O yüzden Chavo Guerrero, hemen şu anda bulunduğun o ringi terk etmelisin!

seyirci.jpg

Chavo sırıtıyor ve girişe doğru bakıp söze giriyor.

Chavo Guerrero: Beni güldürüyorsun John. İstersem hiç olmadığı kadar ekranda kalırım. Buna sen ve yanındaki civciv karar vermeyecek.

Donald Trump: Bence John'ı dinlemelisin Chavo ve direkt olarak ringi terk etmelisin çünkü bu senin için ağır sonuçlar doğurabilir. Söylediğin şeyler, bahsettiğin şeyler birçok izleyiciyi geçen haftadan rahatsız etmişken bunu bu hafta tekrarlaman, hatta açılışta tekrarlaman şirketin misyonuna ve adına zararlar veriyor. Bunun önünü almak bize düşüyor. O yüzden, eğer şimdi ringi, hatta şovu terk etmezsen aksiyon alacağız.

Chavo Guerrero: Beni burada, bu ringden göndermediğiniz her dakika için Eddie'nin ölüsünün amına koyuyor olacağım.

JBL ve Trump, Chavo'nun bu son sözü akabinde "yapacak bir şey yok" beden dillerini kullanıyorlar ve arka alana bir işaret veriyorlar. Arka alandan 4 adet normal fizikli ve boylu adam geliyor. Direkt olarak ringe, Chavo'ya doğru koşmaya hazırlar. Gunns bu durumun kendisiyle alakası olmadığını görüp kenara çekiliyor. İlk adam diğerlerinden önce ringe giriyor, Chavo ona hemen bir Superkick vurup ringin dışına atıyor! Ardından iki adam iplere tırmanıyor derken Chavo birine uppercut vurup onu sendeletiyor ve yanındakine ise bir diz darbesi vurup ringin içine alıyor. Turnbuckle'da ikili yumruklaşıyor fakat Chavo ayağını iplere dayayıp Tornado DDT ile adamla adeta dans ediyor! Şimdi az önce düşen adam ve hiç aksiyon almayan son adam giriyor ringe! Chavo'nun üstüne çullanıyorlar! Chavo kendini köşeye atıyor, onlarla yumruklaşıyor! Yumruklaşmadan üstün gelemeyeceğini anlayıp kendisini ringin dışına atıyor ve adamlardan birini ayağından tutup ringin dışına çekip merdivenlere doğru fırlatıyor! CHAVO NELER YAPIYOR? ŞİMDİ İÇERİDEKİ TEK ADAMLA KALDI! GUNNS ÖYLECE OLANLARI İZLİYOR! Chavo şimdi diğer adamla kapışmak için ringe giriyor...

jbl1.jpg
gunns2.jpg

LOW BLOW! GUNNS RİNGE GİRER GİRMEZ CHAVO'YU LOW BLOW İLE İNDİRİYOR! BU NOKTADA BİLE OLUMLU TEPKİ ALIYOR GUNNS! SEYİRCİLER RAHATLIYOR! GİRİŞTEKİ JBL VE TRUMP GUNNS'I ALKIŞLIYOR! İnanılmaz bir açılış oluyor! JBL ve Trump şimdi ringe doğru yürüyorlar! Gunns o sırada direkt olarak ringin aşağısına iniyor ve JBL & Trump ikilisiyle "sizindir" minvalinde bir bakışıyor. Şimdi JBL ve Trump ringe girmek üzere! Chavo'yu çok kötü şeyler bekliyor.

Fakat seyircilerin arasından biri gözüküyor...

jbllll.jpg
TRUMP1.jpg
humi.jpg

BU HUNICO! BARİYERLERDEN ATLIYOR VE RİNGİN KENARINDA DURAN YERDEKİ GENİTAL BÖLGESİNİ TUTAN CHAVO'YU AŞAĞI ÇEKİP YANINA ALIYOR! Omzundan tutup bariyerlerin arkasına fırlatıyor! Bunun üzerine direkt olarak ringin içindeki JBL & Trump ikilisi ile bakışıyor... Aslında Chavo değil başka birisi olsa bile bunu yapardı gibi! JBL'den bakışlarını ayırmaması bunu gösteriyor.

g3xma24.PNG

Invasion!

f9k8Qvv9_o.png

O BURADA! GOLDBERG BURADA! Seyirci ayağa kalkarken girişte Goldberg görünüyor ve yumruklarını sallayarak pyroları patlatıyor!

GOOOOOOOOOOOOOOOLDBERGGGGGGGGGGGGGGG

Goldberg odaklanmış bir yüz ifadesiyle ringe ilerliyor ısınarak ve basamakları tırmanıp içeri girdikten sonra iplere yaslanarak seyirciye bakıyor. Büyük bir destek altında rakibini bekleyerek girişe dönüyor.

186

Gene Snitsky burada! Snitsky girişte görünüp ters bakışlarla Goldberg'i süzerek ringe ilerliyor. "GOOOLDBERG" tezahüratı devam ederken Snitsky seyircilerin ellerini sertçe ittirerek içeri dalıyor ve Goldberg'e bakıyor. Hakem iki ismi kontrol ettikten sonra zili çaldırıyor ve maç başlıyor!

Goldberg vs. Gene Snitsky

Goldberg adına tezahüratlar devam ederken Snitsky ring dışına tükürüp nefretle seyirciye bakıyor. Goldberg lock-up istiyor, Snitsky yaklaşıp lock-up girecekmiş gibi yapıp tam karnına bir diz ve sırtına bir yumruk atıyor ve arkasını döndürüp iplere ittikten sonra tam sırtına Clubbing Blow! Goldberg sırtını tutarak dizleri üzerinde kalırken Snitsky suratını kıstırıp "artık 90'larde değiliz a***ık" diye bağırıyor ve kaldırıp sırtına almak istiyor onu - Goldberg arkaya indi şimdi ve arkasını dönen Snitsky'nin karnına tekmeyi basıp köşeye yolluyor onu. Üzerine koştu, Corner Clothesline! Kolundan tutup kendine çekip Clothesline ile yere seriyor rakibini Goldberg ve sırtı dönük şekilde köşeye gerileyip ikinci iplere çıkıyor. Doğrulan Snitsky'e bakıyor ve DIVING SHOULDER TACKL - SNITSKY HAVADA BIG BOOT İLE AVLADI! Goldberg yüzünü tutarak yerde kalırken Snitsky kaldırıyor onu ve son sürat iplere yolladıktan sonra tekmeye kalkıp BICYCLE KICK! Şimdi iplerden sekiyor Snitsky ve sıçrayıp Standing Frog Splash! Snitsky deniyor şansını, 1...........2..........

Goldberg attı! Snitsky şimdi Abdominal Stretch bağlıyor rakibinin kolunu kıstırıp ama Goldberg hemen toparlanıp kalkmaya başlıyor - Snitsky karnına bir yumruk geçirdi yandan ve dizine de bir tekme attığı Goldberg'in kolunun altına giriyor, Suplex Throw ile fırlatıyor onu! Goldberg sırtını tutarak ipleri tutuyor ve ağır ağır ayaklanıyor. Snitsky fırladı şimdi ve İKİNCİ BICYCL- Goldberg kafasını eğince ayağı iplere geçti! GOLDBERG! Şimdi kaldırdı Snitsky'i omzuna ve POZİSYONA ALIP BURNING HAMMER- AMA SNITSKY AYAKTA KALDI! Goldberg ona yöneliyor, Snitsky bir tekme salladı - Goldberg ayağını yakaladı bu kez ve kendine doğru çektiği rakibine Scoop Slam! Goldberg deniyor, 1..........2..........Snitsky attı! Goldberg şimdi rakibinin kalkmasını bekliyor köşede! Spear için tetikte bekliyor! GOLDBERG FIRLADI SNITSKY AYAĞA KALKAR KALKMAZ VE SPEAR - SNITSKY'DEN JUMPING KNEE STRIKE İLE CEVAP! Goldberg yüzünü tutup iplere gerileyince Snitsky üzerine gidip göğsüne bir Chop koyuyor ve karşı iplere yolladı rakibini, Goldberg iplerden sektiğinde yine Bicycle'a kalkıy- GOLDBERG SPEAR'LA AVLADI! Bu kez vurdu Spear'ı! VE TUŞ, 1............2............

SNITSKY'DEN KICK-OUT! Goldberg şaşkın bir şekilde başını iki yana salladıktan sonra doğruluyor yavaşça ve kafasından tutup kaldırdığı Snitsky'nin kolunun altına giriyor! Jackhammer hazırlıkları! Ama kaldırmak istediğinde Snitsky ayağını iki ayağının arasına koyup blokluyor hareketi ve tam karnına bir Side Knee koyduktan sonra Goldberg'in kolunun altına girdi, kaldırıp çevirerek FISHERMAN'S BUSTER! Snitsky tuşa gitti! 1............2...........Goldberg hayır diyor! Snitsky dili dışarıda Pump Handle Powerslam için pozisyona almak istiyor onu ama Goldberg bozuyor pozisyonu ve dizine tekme attığı Snitsky'e Big DDT! Şimdi kafasından tutup kaldırdı rakibini ve son hız ring dışına- ama Snitsky apronda kalıyor ve üzerine koşan Goldberg'e SLINGSHOT SPEAR! BU cüsseyle nasıl yaptı? Snitsky şimdi rakibini kaldırıyor işi bitirmek için. Sırtına aldı Goldberg'i, bu işi bitirmek üzere Snitsky! SNITSKY KOŞTU VE RUNNING SAMOAN DR- Goldberg arkaya indi! Kendisine dönen Snitsky'nin karnına bir tekme aldı, TERS SIRTLADI VE BURNING HAMMER'LA YERE VURDU! GOLDBERG'DEN BURNING HAMMER VE TUŞ, 1............2.........

SNITSKY HAYIR DEDİ! Goldberg şok içinde ona bakıyor bir anlığına ama çabuk toparlanıp iplere yaklaşarak Jackhammer için sinyali veriyor! Goldberg rakibini avını bekler gibi süzerken Snitsky yavaş yavaş toparlandı, GOLDBERG KARNINA TEKMEYİ ATTI, KOLUNUN ALTINA GİRİP POZİSYONA ALIYOR VE KALDIRIYOR! TÜM SEYİRCİLER AYAĞA KALKARKEN JACKHAMM- SNITSKY! Arkaya indi VE ARKADAN KAVRADIĞI GOLDBERG'İ TUTUYOR VE ÇEVİREREK PUMPHANDLE POWERSLAM! PUMP HANDLE POWERSLAM'İ VURDU SNITSKY VE TUŞ, 1...........2...........3!

Kazanan: Gene Snitsky

SNITSKY KAZANIYOR! Seyirciler büyük şok içindeyken Snitsky yavaşça kalkıyor ve toparlanmakta olan Goldberg'e bakıyor. Arenada Snitsky'nin müziği yankılanırken "sana söylemiştim" diye bağırıyor Snitsky, Goldberg'e! Goldberg dizleri üzerinde boş bakışlarla ringin zeminini süzüyor üzgün bir şekilde. Snitsky eli kaldırılıp anonsu yapılırken "seni uyardım ihtiyar" diye bağırıyor ve pis pis sırıtarak ringden iniyor. Goldberg üzgün ve moralsiz bir şekilde arkasından bakarken Snitsky arka alanın yolunu tutuyor.

g3xma24.PNG

PAT.jpg
TRUTH.jpg

Kameralarımızı The Pat McAfee Show'da açıyoruz! Konuk olarak R-Truth'u görüyoruz. Programın sahibi ve sunucusu söze giriyor.

Pat McAfee: Hepinize iyi geceler "Pater"lar. Umarım güzel bir şov izliyorsunuzdur çünkü R-Truth orada değil ve sonuç olarak kulağınız kanamıyor.

R-Truth: Sözü bu şekilde vermeni az çok bekliyordum Pat çünkü konuğuna saygıdan yoksun davranacak bir adam olduğunu ilk görüşte anlamıştım.

Pat McAfee: Tamamen latife ediyorum Ron. Fakat şu bir gerçek ki şarkıların gerçekten berbat.

R-Truth: Sana hitap etmiyor olabilir Patrick fakat bundan çok uzun sayılmayan bir zaman diliminde arenadaki tüm seyirciler hep bir ağızdan bana eşlik ediyorlardı. Sen o zamanlar büyük ihtimalle bir amerikan futbolu takımında kadroya girmek için hocanın masasının altında ona muamele yapıyor durumday-

Pat McAfee: Oh... Hayır Ron. Buna izin vermeyeceğim. Seni anlıyorum. Şarkılarının ve sahne performansının kötü olduğunu söylememden dolayı beni şimdi kendi yaptığım iş üzerinden vurmaya-

R-Truth: Peki bu şekilde mi olacak Pat? Daha başlangıçta birbirimizin sözünü mü keseceğiz?

Pat McAfee: Gerginlik çıkarma Ron. Program bana ait ve dolayısıyla ben istediğim zaman söz-

R-Truth: Gördüğün gibi istediğin zaman söz alam-

Pat McAfee: Bunu istemezsin Ron gerçekten biraz saygını-

R-Truth: Bak Pat! Burada anlatacağım çok şey vardı ve-

Pat McAfee: La-La-La-La seni duymuyorum Ron! (Seyircilere dönüyor) Bir sinek mi vızıldıyor?

R-Truth: Tamam, o halde... (seyircilere dönüyor) Arkadaşlar berbat bir sunucunuz var ve o yüzden program da bundan farksız. Bu yüzden programın çok uzun sürmeyeceğini fark edebildim. İşin özeti bu. Burada yaşadığım hayatta karşılaştığım zorlukları anlatmayı düşünmüştüm fakat böyle bir adam karşınızdayken bu pek mümkün değil. O yüzden bu yapacağım hareket müstehak diye düşünüyorum... Hepinize burada olduğunuz için teşekkürler.

R-Truth yanındaki bardağı eline alıp suyu Pat McAfee'nin suratına atıyor! Ardından onun toparlanmasına fırsat vermeden ayağa kalkıyor ve yumruklar savuruyor üst üste! Pat bir süre sonra karşılık veriyor ve ikili yumruklaşıyor! Bu sırada güvenlikler hemen koşuyor oraya ve yayın aniden kapanıyor. Biz de ringe dönüyoruz.

g3xma24.PNG

dfd.png

Al compás de mi caballo! Garza kuzenler girişte gözüküyorlar. İkili karışık tepkiler eşliğinde ağır adımlarla ringe doğru ilerliyorlar. Angel Garza önden ilerleyerek seyircilere sataşırken Humberto ise ciddi bir ifadeyle arkasından ilerliyor. İkili ringe giriyor ve rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

Fq8GeYxaUAALxwp.jpg
296667560_429706455840924_5931334719559324353_n.png

Bring It Down! Aussie Open ikilisi girişte gözüküyor. İkili hızlı adımlarla ilerlerken arkalarında ise Bea Priestley gözüküyor. Üçlü ringin önünde duruyorlar ve ringin içinde bulunan rakiplerine bakıyorlar. Angel Garza eli ile gelin işareti yapıyor. Davis ve Fletcher ikilisi birbirlerine bakıyorlar ve aynı anda ringe giriyorlar. Bea Priestley ringin dışında köşesine doğru geçerken ringde son hazırlıklar yapılıyor ve hakem zili çaldırıyor!

Golden Ticket Match for PGW World Tag Team Championship
Los Lotharios vs. Aussie Open

Maça Angel ve Fletcher ikilisi başlıyor. İkili önce bir süre birbiri etrafında dönüyor ardından Fletcher ilk hamleyi yapıyor ve lock up pozisyonuna almaya çalışıyor. Angel karşılık veriyor fakat üstünlüğü Fletcher sağlıyor. Rakibini headlock pozisyonuna almaya çalışıyor fakat Angel sıyrılıyor ve headlock pozisyonuna alıyor. Fletcher kurtulmaya çalışıp çırpınınca Angel rakibini iplere yolluyor fakat Fletcher sıyrılıyor ve Angel arkasını döndüğü gibi superk- Hayır Angel sıyrılıyor. Fletcher arkasını dönüyor fakat döndüğü gibi Angel Garza'dan gelen şamar ile karşılaşıyor! Angel çok sert bir tokat geçiriyor rakibine. Fletcher suratını tutup kendine gelmeye çalışırken Angel Garza önce sırıtıyor ardından ring dışındaki Bea Priestley'e bir öpücük gönderiyor.

gdf.png

Nigel McGuinness: Bu adam tam bir o*ospu çocuğu.

Anlık kameralar Bea Priestley'i gösteriyor. Priestley iğrenmiş bir ifade ile Angel Garza'ya bakarken yine ringe dönüyoruz. Angel tekrardan yüzünü tutan Fletcher'a doğru dönüyor ve ayağı ile kalkamaması için diz üstünde duran rakibinin yüzüne baskı yapıyor. Ardından sırıtarak geriliyor ve high knee ile rakibine koşuyor fakat Fletcher son anda rakibini sektiriyor ve arkadan çok ani bir şekilde yakalayıp AUISSE ARROW! ÇOK ANİ GELDİ! Fletcher hemen tuşa gidiyor! 1........2........

Fakat Humberto son anda ringe girip bozuyor! Angel rakibi ile dalga geçmenin bedelinden son anda kurtuluyor. O sırada Mark Davis ringin içine giriyor ve Humberto'nun üstüne atlıyor. İkili ringin dışına yuvarlanıyorlar ve yumruklaşmaya devam ediyorlar. O sırada Angel Garza iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. İplere dayanarak kalkıyor fakat daha arkasını dönemeden ayaklanmış Kyle Fletcher onu german suplex pozisyonuna almaya çalışıyor. Angel direniyor ve Kyle Fletcher'ın bacaklarının arasından sıyrılıyor. Fletcher arkasını dönüyor fakat SUPERKICK! Tüm arena superkick sesi ile yankılanıyor. Angel de kendini yere bırakıyor. O sırada Davis'i ringin dışında indirmiş Humberto hemen köşesine geçiyor. Angel süründükten sonra Humberto'ya tag veriyor. Humberto ringe giriyor ve Fletcher daha kalkamadan bir high knee! Tam kafasına. Ardından hızlıca Fletcher'ı kaldırıyor ve sertçe köşeye fırlatıyor. Fletcher daha kendine gelemeden enzuigiri! Fletcher yere yığılıyor. Humberto bir anda köşeye zıplıyor ve hiç beklemeden Moonsault!

Fakat Fletcher çekiliyor. Humberto son anda dengesini koruyor ve takla atarak dizleri üstüne düşüyor. Arkasını dönüyor fakat o sırada Mark Davis köşede olan Kyle Fletcher'dan tag alıyor. Humberto, Fletcher'a doğru koşuyor fakat Fletcher kendini ringin dışına bırakıyor Humberto daha anlayamadan Mark Davis springboard clothesline ile rakibini yıkıyor! Hemen tuş deniyor! 1....2.... Fakat Humberto atıyor. Mark Davis rakibini saçından tutuyor ve boynunu kavramaya çalı- PELE KICK! Humberto buna izin vermeden rakibini yıkıyor. İki isim de yerde yatıyor. Humberto iplere ve köşeye tutunarak kalkmaya çalışıyor. O sırada Davis ayaklanıyor ve köşede bulunan Humberto'ya doğru koşuyor fakat Humberto akrobatik bir hareketle sıyrılıyor ve Mark Davis'i köşeye alıyor! Hakemin görmediği bir anda Angel onu tutuyor ve Humberto bir chop geçiriyor! Mark Davis göğsünü tutarken Humberto kuzenine tag veriyor. Angel ringe giriyor fakat o sırada girişten bir ses yükseliyor!

??: Aaaaaaaah.

dsds.png

Dean Ambrose: Mektuplarıma göz dikmeyecektiniz o*ospu çocukları!

Seyirciler tüm dikkatlerini girişe veriyorlar ve girişte Dean Ambrose gözüküyor. Ağır aksak adımlarla elinde mikrofon ile ringe doğru ilerliyor. Bir yandan ringde bulunan isimlere bakarken bir yandan da adımını doğru atıp atmadığından emin olmak için ayak ucuna bakıyor.

Dean Ambrose: Sizeeeeee diyorum or*spunun doğurdukları! Mektuplarıma göz dikmeyecektiniz ulan!

Ambrose ringe doğru ilerlemeye çalışırken ringde bulunan 4 adam da kendilerine gelmiş vaziyette maç durmuşcasına anlamsızca bakışlar ile Dean Ambrose'u izliyorlar. O sırada Dean Ambrose bir anda ringe girmekten vazgeçiyor ve gözüne kenarda duran bir seyirciyi kestiriyor. Bir anda ona doğru hızlı adımlarla yaklaşıyor ve seyirciye doğru bağırmaya başlıyor.

5dfsfdsfds6ql.png

Dean Ambrose: Mektuplarımı almamalıydın!

Ambrose seyircinin yakasına yapışacak gibi oluyor fakat bir anda bırakıyor ve bir süre soluk soluğa kalıyor ve etrafına anlamsız bakışlar atıyor. Ringde bulunan Mark Davis acımış ve aşağılayıcı bir ifade ile ona sırıtıyor. FAKAT O SIRADA ANGEL GARZA'DAN ÇOK ANİ BİR ROLL UP GELİYOR! 1...................2.....................

Fakat Mark Davis son anda kurtuluyor! O sırada Dean Ambrose bir anda spiker masasına doğru ilerliyor. Kenardan bir sandalye çekiyor ve Nigel ve Kelly ikilisinin yanına oturuyor. İkili garipsemiş bir şekilde ona baksalar bile ses çıkarmıyorlar. Tekrar ringe dönüyoruz ve iki güreşçinin kalkmaya çalıştığını görüyoruz. Önce Davis kalkıyor ve Angel'i arkadan yakalıyor ama Angel sıyrılıyor ve bir dirsek geçiriyor suratına. Davis suratını tutarken Angel'den low kick! Davis bu sefer bacağını tutarken Angel'den çok ani bir Double Underhook DDT! O sırada spiker masasında Dean'in spikerler ile atıştığını görüyoruz.

Dean Ambrose: Tekrardan soracağım mektuplarımı kim aldı?

Dean sertçe iki elini spiker masasına vuruyor fakat bir cevap gelmiyor.

Dean Ambrose: Mektuplarımı kim aldı?

Kevin Kelly: İnan bilmiyorum.

Dean Ambrose bir anda spiker masasını dağıtmaya başlıyor. O sırada ringde Angel Garza'nın tag verdiğini görüyoruz. Humberto ringe girmeden köşeye zıplıyor ve kalkmaya çalışan Mark Davis'in üstüne atlayacakken Davis bir anda kalkıyor ve kenardaki Angel'e superkick! Fakat köşedeki Humberto springboard headbutt ile üstüne atlıyor! İkisi de yerde! O sırada Dean Ambrose'un kalktığını ve arkasında bulunan seyircilerden birisinin içtiği içeceği elinden aldığını görüyoruz. Ambrose spiker masasına geri dönüyor ve içeceği kafasına dikip birkaç yudumda bitiriyor. Fakat bir anda yüzünün ifadesi değişiyor ve kendisini tutmaya çalışır bir vaziyette tepkisiz bir şekilde etrafına baktığını görüyoruz.

Kevin Kelly: Ne içtin sen be adam?

AMBROSE BİR ANDA KUSMAYA BAŞLIYOR! Tüm spiker masasının üstüne kusuyor. Kevin Kelly iğrenmiş bir vaziyette hemen ayağa kalkıyor ve pislikten kaçmaya çalışıyor fakat Ambrose onun iğrendiğini fark ediyor ve bir anda Kevin Kelly'e bir yumruk geçiriyor! Nigel o sırada sıvışıyor. Ring içinde ise Humberto Garza ayağa kalkmaya çalışıyor. İplere tutunup ayağa kalkıyor fakat ringin dışındaki hengame ve pislik gözüne çarpıyor ve midesi bulanmış bir şekilde arkasını dönüyor. Kalkmaya çalışan Mark Davis'e doğru koşuyor FAKAT DISCUSS BIG BOOT! HUMBERTO DAHA DÜŞMEDEN DAVIS ONU TUTUYOR VE SIT OUT PILEDRIVER! 1.......................2..........................

3!

Kazanan: Aussie Open

images_-_2023-07-03T220250.913.jpg

Aussie Open bu karmaşadan bileti kapıyor! Davis hemen ringin dışına çıkıyor ve Priestley onun koluna giriyor o sırada Fletcher onlara dahil oluyor. Üçlü galibiyetlerini kutlayarak arka alana doğru ilerliyorlar. O sırada ringin dışında yatan ve kendine gelmeye çalışan Angel Garza ve ringin içinde çömelmiş kalkmaya çalışan sinirli Humberto Garza'yı görüyoruz. Humberto bir anda soluna dönüyor ve spiker masasını dağıtmış ve anlamsızca masayı tekmeleyerek zar zor ayakta durmaya çalışan Dean Ambrose'u fark ediyor. Humberto kudurmuş bir ifade ile ona bakıyor.

gddf.png

Dean kendi kendine konuşup boşluğa tekme atmaya çalışırken SUPERKICK! Humberto Garza ringin dışına inmiş bile! Çok sert bir superkick ile onu yere seriyor. Ardından kaldırıyor ve bariyerlere fırlatıyor! Boynunu bariyerlere bastırarak İspanyolca küfürler ederken bir yandan da diğer eli ile kafasına sert yumruklar geçiriyor. Fakat Dean Ambrose herhangi bir karşılık vermiyor. Humberto onu bırakıyor ve ringin altını açıp bir sandalyeyi alıyor. O sırada Angel Garza'nın ayaklandığını görüyoruz. Humberto'nun öfkesi dinmiş gibi durmuyor. Bariyerlere tutunup kalkmaya çalışan Ambrose'a doğru koşuyor! SANDALYEYİ TAM KAFASINA GEÇİRİYOR!

GEÇİREMİYOR! Çünkü Angel son anda sandalyeyi tutuyor. Humberto anlayamamış bir ifade ile ona dönüyor.

Fakat Angel ona "tüm zevki kendine saklama kuzen" diyerek sırıtıyor ve bir anda Dean'i ringin içine fırlatıyor. Angel ringe giriyor ve Dean'e art arda yumruklar geçirmeye başlıyor. O sırada Humberto arkasından ringe giriyor. Angel kalkıyor ve ayağa kalkmaya çalışan Dean'in tam suratına bir superkick! Dean tam yıkılmıyor Angel bir kere daha geriliyor ve bir superkick daha! Dean daha düşmeden Humberto reverse headlock pozisyonuna alıyor! Angel Garza geriliyor ve headlock pozisyonunda can çekişen Dean'in üstüne Double Foot Stomp! Reverse Headlock + Double Foot Stomp! EL CERRO DE LA SILLA! Dean Ambrose yerde ölü gibi yatıyor! Angel Garza kuzeninin önüne geçiyor ve yerde yatan Dean Ambrose'un suratını tutarak tam olarak anlaşılmayan birkaç cümle söyledikten sonra ayağa kalkıyor ve sırıtarak gövde gösterisi yapıyor. Angel Garza gövde gösterisini yapmaya devam ederken reklamlara gidiyoruz.

dfs.png
dfssd_1.png

g3xma24.PNG

Arka alanda röportaj için muhabirin beklendiğini görüyoruz. Otoparka inen merdivenin önündeyiz ve merdivenden ayak sesleri geliyor...

thedream3.jpg

Bu isim Velveteen! Muhabir ona direkt olarak mikrofonu doğrultuyor ve sorusunu yönelt-

???: SORULARI BEN SORAYIM PİÇ NE DERSİN?

seth1.jpg

Bu isim Seth Rollins! Direkt olarak The Velveteen'in üstüne çullanıyor ve üst üste yumruk darbeleri vurmaya başlıyor! Çok sinirli görüyoruz Rollins'i! The Velveteen'in toparlanmasına fırsat vermeden onu direkt olarak duvara fırlatıyor! Muhabir oradan kaçıyor. Rollins, The Velveteen'in çenesinden tutuyor ve onun burnunun dibine girip bağırıyor.

Seth Rollins: Nasıl oluyormuş ha? Bu sana nasıl hissettiriyor! Beklemiyordun değil mi? Merak etme piç geçen hafta ben de senin yaptığın şeyi beklemiyordum! Hislerimiz karşılıklı!

Bir yumruk darbesi daha vuruyor Seth Rollins! Velveteen yere yıkılıyor.

Seth Rollins: En azından ben senden bir şey çalmadım oğlum! Sadece biraz üstünde çalışıyorum! Ama merak etme. Benim anımı benden çalmanın bedeli sadece birkaç yumruk değil. Uyan! Kalkıyoruz! Hatta... Vardık bile! Kalk!

Seth Rollins onu kaldırıp otoparktaki arabaların arasına sürüklüyor ve bir arabanın kaputuna doğru kafasını bastırıp üst üste oraya vurduruyor! En sonunda Velveteen'in kafasını kaputun üstüne sabitleyip oradan uzaklaşıyor. İyice geriliyor. ROLLINS CURB STOMP İÇİN GELİYOR...

CURB STOMP! VELVETEEN'İN KAFASI KAPUTLA BÜTÜNLEŞİYOR! BU SIRADA OTOPARKA GÖREVLİLERİN KOŞTUĞUNU GÖRÜYORUZ. HEMEN SETH ROLLINS'I ORADAN UZAKLAŞTIRIYORLAR VE VELVETEEN İLE İLGİLENİYORLAR! O sırada Seth'in halen konuşup bir şeyler söylediğini duyuyoruz.

seth2.jpg

Seth Rollins: Seninle uğraşacağım... Seninle çok uğraşacağım! Bu yaşadıkların gelecekte olacakların teminatı!

Seth arka alan görevlilerinin ellerini kendinden çekiyor ve bir hışımla oradan uzaklaşıyor.

g3xma24.PNG

Samoa-Joe_1.jpg

Destroyer! Samoa Joe girişte gözüküyor. Seyircilerden “Joe! Joe! Joe!” şeklindeki tezahüratlara aldırmayan Joe, ringe girip görevliden bir mikrofon istiyor.

Samoa Joe: Heyecanlı olduğunuzu görüyorum ama buraya seyircilerin oyununu oynamak için Daniels aptalı o zaferi benden çaldı ve benim biletime çöreklendi. Bire bir olsaydı tek lokmada yiyeceğim adamlardan birisi, şu an benim biletimi aldı. Bunun tek nedeni ise maçta zayıf iki kişinin daha olmasıydı. John Morrison ve LA Knight denilen iki soytarı yüzünden şu anda biletim başkasının elinde. Bu kadar zayıf oldukları için bu kadar zayıf bir adam bileti almayı başardı.

hqdefault.jpg

LA Knight: Sen böyle ağlayacak mısın hep? Ben onu yenecektim ama bu vardı, şunu yapacaktım ama bu oldu. Destroyer denilen kişi böyle bahanelere sığınıp sürekli sızlanacak mı? Bence kendine Destroyer diyen adam, taşşaklarını masaya vurup önüne geleni tokatlar. Ama sen sadece çoklu rakip için söylenen bir eziksin. Ama merak etme, karşında LA Knight gibi bir profesyonel var. Ve LA Knight bugün sana gerçek Destroyer nasıl olurmuş gösterecek. YEAH! (Seyircilerden de aynı anda “YEAH!” diye bir bağırış geliyor.)

Samoa Joe: Madem kaşınıyorsun, seni kaşıma vakti geldi. Buraya konuşmak için değil, ter atmak için geldim zaten.

İkili maç için hazırlanmaya başlıyor, o sırada girişte bir hareketlilik var.

Rey-Mysterio.jpg

Rey Mysterio: Hey Joe, buraya ter atmak için gelen tek insan sen değilsin. Geçen şovda tatsız bir şey yaşayan tek kişi de sen değilsin. Chavo ile yaptığım maçı kaybettim ve ailemin onurunu zedelemiş oldum. Ama bugün yeni bir gün. Ve bugün yeni bir mücadeleye kapımı açtım. Biletleri aynı siz ikiniz gibi ben de kovalıyorum. Aynı sizler gibi ben de mücadeleye açım.

LA Knight: Bana bak Re-

Samoa Joe: O siktiğimin çeneni kapat. Rey, sen de eğer ki tokatlanmak için sıra kovalıyorsan, seni de zevkle tokatlarım. Yeterince saçmalık dinledim, şu maçı baş-

jey-uso-2-1-1024x576.jpg

Jey Uso: Joe, sakin ol Us’. Bu maç bensiz başlamayacak. Jimmy Boy oyun dışı olmuş olabilir ama bu Us’ hala oyunda. Sizin ağlanıp sızlanmalarınız olabilir ama “Main Event Jey Uso” hala ayakta. Burada savaşmak için duruyorum. Siz istediğiniz kadar söylenin ama ben, kemeri omzuma alıp gitmeyi tercih ederim.

Samoa-Joe.jpg

Samoa Joe: Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz amına koyayım. Mayhem’de üç kişi avantajı ile biletimi çaldınız, şimdi de karşıma yine üç kişi mi dikiyorsunuz! Hakem şu zili çal.

Samoa Joe elindeki mikrofonu LA Knight’ın kafasına geçiriyor. O sırada hakem acele bir şekilde zili çalıyor.

Jey Uso vs. La Knight vs. Rey Mysterio vs. Samoa Joe

Rey Mysterio ve Jey Uso bir saniyelik birbirine baktıktan sonra Samoa Joe’ya iki kişi birlikte girişiyorlar. Yumruklar indire indire dizlerinin üzerine getiriyorlar Joe’yu. Joe sersemlemiş gözükürken ikisi birden iplere koşuyorlar. Ancak dönüşte Joe ayaklanmış oluyor ve ikisine birden clothesline! Rey darbenin etkisi ile yere serilirken Jey daha darbeyi almadan eğilip, koşmaya devam ediyor. Joe arkasını döndüğünde tekrardan iplerden seken Jey bir dropkick vuruyor Joe’ya. Joe birkaç adım sendelese de yere düşmüyor. Jey Uso bir superkick denemesi yapıyor ama Joe bu sefer rakibinin ayağını yakalıyor. Jey bu durumu değerlendirip step-up enziguri yapıyor. Joe suratını tutarken ayaklanan Rey’den de bir dropkick. Joe düşmek üzereyken iplere yaslanıyor. LA Knight’dan clothesline! LA Knight maç başlamadan aldığı darbeden beri ringde değildi. LA Knight sürpriz bir şekilde gelip clothesline ile Joe’yu dışarı atıyor. Seyirciler üçlünün takım çalışmasına bayılıyor resmen.

Üç isim birbirine bakıyor ringde. Birbirlerini süzüp bir boşluk yakalamaya çalışıyorlar. Üçü de birer elini kaldırıp rakiplerini test of strength mücadelesine çağırıyorlar. Üç isim de birbirine üstünlük kurmaya çalışıyor ama olmuyor. LA Knight zekice düşünüp Rey Mysterio’nun karnına bir tekme atıyor. Rey çökerken Jey bir anda hareketi bırakıp Knight’a uppercut geçiriyor. Knight buna gülerek karşılık veriyor ve Jey’e forearm geçiriyor. Jey Uso rakibinin karnına bir tekme geçiriyor. Knight eğildiği gibi Jey’den suplex! Knight hareketi yemeden rakibinin arkasına geçmeyi başarıyor. Rey Mysterio, LA Knight’ı ittiriyor. Knight, Jey’e çarpıyor. Jey darbenin etkisi ile yere düşüyor. Rey ise Knight’a Victory Roll yapıyor. 1… 2… Rey neredeyse çalıyordu maçı. Rey hiç zaman kaybetmeden iplerden sekiyor ve Superkick! Jey Uso’dan Superkick! Bir anda Jey, Rey’i yakalıyor. Knight, Jey’in üstüne koşuyor. Jey bundan da sıyrılıyor ve Knight’a da bir Superkick! Samoa Joe ringe girmeye çalışıyor ama iplerden girerken Jey onu da fark ediyor. Superkick! Jey Uso üç takibini de yere sermeyi başarıyor.

Jey Uso yerdeki Rey Mysterio’ya yöneliyor. Onu yakaladıktan sonra suplex pozisyonuna alıyor. Suplex! Ama Jey bırakmıyor. Tekrardan kalkıp bir suplex daha yapıyor. Ve bir kere daha alıyor. Suplex vurmadan önce Eddie Guerrero’nun tauntunu yapıyor. Three Amigos! Ama Rey havada iken rakibine karşı kontrolü kazanmayı başlıyor ve DDT! Jey Uso darbenin etkisi yere seriliyor. Rey nefeslenmeye çalışırken ayağa kalkan Knight onu iplere yolluyor. Rey dönüşte Knight’a bir headscissors takedown yapıyor. Knight iplerde ve pozisyonda. 619 pozisyonunda! Rey bir saniyelik sağına soluna bakıyor. Önünde kimsenin olmadığını gören Rey son hızla koşuyor ve SIX ONE N- Joe ringin dışında Rey hareketi vuramadan onu bacaklarından yakalıyor. Rey’i powerbomb pozisyonuna alıyor. Rey direnmeye çalışıyor ama olmuyor. Joe, Rey’i powerbomb ile ringin köşesine fırlatıyor! Rey Mysterio yerde resmen hareketsiz yatıyor. İlkyardım ekipleri koşarak geliyor. Rey Mysterio’nun kafasından kanlar akıyor. Herkesin yüreği ağzına geliyor. Joe ise ekiplerin çabasını gülerek izliyor.

Jey Uso’dan suicide dive! Aniden Jey Uso, ring dışındaki Joe’nun üstüne uçuyor. Joe hazırlıksız bir anda yakalanıyor. Jey Uso hiç vakit kaybetmiyor, Joe’yu kaldırıp ring girişindeki basamaklara fırlatıyor. Yetmiyor, üstüne koşup bir de dropkick yapıyor. Joe sorununu çözdükten sonra aprona çıkıyor. Ama LA Knight onu yakalayıp bir forearm geçiriyor. Jey Uso sersemlemişken LA Knight onu tuttuğu gibi suplex! Apronda yakaladığı rakibini ringe suplexliyor. Jey Uso acı içinde sırtını tutarak kalkıyor. LA Knight, Uso’nun karnına tekmeyi geçirip rakibine bir twisting neckbreaker yapıyor. LA Knight ringde ayaktaki tek isim. Seyircilere “L-A-Knight” diye chant attırdıktan sonra leaping elbow drop! LA Knight tuşa gidiyor. 1… 2… Kickout! Knight memnun olmamış bir şekilde yere vuruyor. Seyircilerden destek geliyor Knight’a. Jey Uso yavaşça kalkıyor. LA Knight hazır bir şekilde onu bekliyor. Jey ayağa kalkınca BLUNT FOR- Jey rakibini itiyor. LA Knight üstüne koşuyor ama Samoan Drop! Knight yerde! Jey hızla köşeye çıkıyor ve FROG SPLASH!!! Jey Uso tuşa gidiyor. 1… 2…

skysports-tye-dillinger-samoa-joe-wwe-nxt_3843761.jpg

SAMOA JOE, JEY USO’YU RİNGİN DIŞINA FIRLATIYOR. KNIGNT SAVUNMASIZ HALDEYKEN COQUINA CLUTCH!!! LA KNIGHT BAYILIYOR!!!

Kazanan: Samoa Joe

Samoa Joe maçı kazanmayı başarıyor. Maçın önemli anlarını izliyoruz. Joe ringde galibiyetini kutlarken reklamlara gidiyoruz.

g3xma24.PNG

Kameralarımız karanlık bir odaya açılıyor. WCW'dan çok tanıdık gelen bir müziğin ezgilerini duyuyoruz. Kamera yavaş yavaş sağa dönüyor ve kadraja...

8nz8G4jY_o.jpg

...Sting ve Darby Allin giriyor! Sting omzuna attığı baseball bat'iyle kamerayı süzüyor. Arka planda ise kemanlar Crow'u çalmaya devam ediyor.

Sting: PGW'de yaşanan bütün bu kaosa, adil ve yok edici bir düzen gerek. Adaleti tesis etmek çoğu zaman barışçıl yolların dışına çıkmayı, bu yolların dışına çıkmak ise cesur adamları gerektirir. PGW'nin tek eksiği buydu: Cesur adamlar.

Darby Allin: Gerektiği zaman haksızlığa karşı durmak, cesur ve gaddarca eylemleri gerektirebilir. Ben, PGW'e ayak basarken elimden gelenin çok daha fazlasını yapmayı taahhüt ediyorum. Ve benim PGW'deki öyküm son hızıyla devam ederken, arkamda bütün tecrübesiyle ve birikimiyle "The Icon" duruyor olacak.

Sting, kameraya bakıyor.

Sting: Yapacaklarımızı bütün PGW konuşuyor olacak. Ya ciğerleriniz yırtılana kadar çığlık atın, ya da konuşmamıza izin verin.

Karga sesiyle kameralar kapanıyor ve arenaya dönüyoruz.

g3xma24.PNG

hjfs1h1.jpg

Mustafa Ali girişte gözüküyor. Seyircilerin tepkileriyle umursamaz bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden ağır ağır çıkıyor ve apronda bir süre arenayı süzüyor. Ardından iplerden geçiyor ve bir mikrofon istiyor. Mikrofonu kaptığı gibi söze giriyor.

Mustafa Ali: Günlerdir bu anı beklediğini biliyorum Hassan. Bu görüntüyü sana sunuyorum. Ve merak etme, hayal değil gerçek. En az bu ringde seni harcayacağım kadar. Artık konuşarak zaman kaybetmek istemiyorum. Buraya gel ve bu iş bitsin. Onca meşakatli yolu seni tarihe gömmek için geldim. En azından buradaki ilk işim şimdilik bu.

Mustafa Ali mikrofonu bırakıyor ve tişörtünü çıkartıp fırlatıyor. Bir "Amerika Sevdalısı" seyircinin üstüne geliyor. Seyirci tiksinerek tişörtü üstünden atarken Ali sırıtıyor ve Muhammad Hassan'ı beklemeye başlıyor.

h99zv7n.jpg

Take Flight! Mustafa Ali'nin suratı düşüyor fakat şarkının girmesiyle seyircilerden muhteşem bir reaksiyon geliyor. Logan Paul tüm enerjisiyle girişte gözüküyor. Seyircileri iyice coşturarak ringe doğru ilerliyor. İplerden zıplayarak ringe giriyor. Üstündekini çıkartıp dışarı atıyor ve "hadi, hadi" işaretleri yapmaya başlıyor. Mustafa Ali laflar atarak kafasıyla onaylıyor ve aynı anda ringe hakem giriyor.

Logan Paul vs. Mustafa Ali

Son kontrollerin ardından hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. İki isim hızlı bir lock-up alıyorlar, Mustafa Ali üstün çıkıyor. Kısa bir headlock'tan sonra rakibin köşeye fırlatıyor, Paul sırtını sert bir şekilde çarpıyor. Ali hemen üstüne koşuyor ve corner dropkick! Mustafa Ali rakibini kolundan ringin ortasına doğru çekiyor? Fakat Logan Paul'dan sert bir Lariat! Hızlı giriyor maça Logan Paul ve tuşa gidiyor, 1......... 2.. Mustafa Ali atıyor. Paul hemen kalkıp iplere doğru yöneliyor, iplerden sekiyor fakat Ali yuvarlanarak uzaklaşıyor. İplerden tutunarak hızlıca ayağa kalkıyor. Üstüne koşan Paul'a bir dirsek indiriyor, Paul hemen sinirle rakibinin üstüne geliyor ve bir tekme sallıyor. Ali bacağını havada yakalıyor rakibinin, çeviriyor Paul'u ve kendisi de dönüyor, Spinning Heel Kick! Muhteşem! Mustafa Ali tuşta, 1......... 2......

Logan Paul atıyor. Ali hemen rakibinin bacağını yakalıyor fakat Paul çırpınarak kurtulmayı deniyor. En sonunda iki bacağıyla tüm gücüyle Ali'yi itiyor, Ali iplere kadar sendeliyor. Paul akrobatik bir şekilde ayağa kalkıyor. Ali hemen rakibinin üstüne koşuyor fakat Paul bu sefer tekmeyi indiriyor. Arka arkaya seri tekmeler indiriyor rakibine ve tek omzuna alıyor. Powerslam! Paul'dan çok sık görmediğimiz bir hareket, Paul bir daha tuşa gidiyor, 1......... 2....... Ali maçı bırakmıyor. Paul hemen kendisini köşeye doğru atıyor, Ali'nin ayağa kalkmasını bekliyor. Ali yavaş yavaş ayağa kalkarken Logan üstüne koşuyor fakat Ali çekiliyor. Logan Paul köşeye çarpıyor. Ali hızla köşeye doğru gidiyor ve Paul'un kafasını köşeye geçiriyor. Ardından kendisi köşeden destek alarak zıplıyor ve Springboard Tornado DDT! Paul yere yığılırken Mustafa Ali hiç vakit kaybetmeden ayaklanıyor ve köşeye doğru yöneliyor. Hızlı hareketlerle köşeye çıkıyor ve tauntunu atıp arkasını dönüyor, 054 SPLASH!

HAYIR MUSTAFA ALI HAREKETİ YAPMADAN HEMEN ÖNCE ARAB AMERICANS! Muhammad Hassan burada! Seyircilerin hepsi ayaklanıyor ve girişe dönüyor. Mustafa Ali de maçı bırakıyor ve hemen sinirle gözlerini girişe çeviriyor, Mustafa Ali resmen yerinde duramıyor! Köşeden inip ringin ucuna kadar geliyor, iplere tutunarak dört gözle Hassan'ı bekliyor.

Ancak gelen giden yok! Şarkı sona ererken Hassan'dan hiçbir iz yok. Bu sırada Logan Paul sürünerek aprona geçmiş durumda. Mustafa Ali bağıra çağıra arkasını dönüyor derken Logan Paul takla atarak ringe dalıyor, BUCKSHOT LARIAT! MUSTAFA ALI YERE YIĞILIYOR. LOGAN PAUL HEMEN TUŞTA, 1........ 2........

3!

i02tby0.png

Kazanan: Logan Paul

Logan Paul kazanıyor! İstediği rakibi elde edemeyen Mustafa Ali aradığı galibiyeti de bulamıyor ilk maçında! Logan Paul galibiyetini kutlayarak arka alana dönerken Mustafa Ali büyük LED ekrana sinirle bakıyor. Mustafa Ali'nin nefret dolu bakışlarıyla reklamlara gidiyoruz.

g3xma24.PNG

İzbe görünümlü bir çiftliğe bağlanıyoruz. Burada bizi...

0mcz76Ou_o.png

...Erick Rowan karşılıyor! Rowan, dizleri üzerinde bir el arabasını tamir ediyor. Dişleri arasında tuttuğu çivileri çakarken Rowan'ın yaşadığı ortamı gösteriyor kameralarımız. Rowan'ın hemen yanında duran kayanın üzerinde dev bir örümceğin özgürce gezdiğini görüyoruz. Rowan'a ait olan yeşilliğin içerisinde kameralarımız gezdikçe kedilerin, köpeklerin, çıyanların, kırkayakların ve arı kovanlarının bulunduğu geniş bir çayıra şahitlik ediyoruz. Rowan el arabasını tamir etmeyi bırakıp yavaşça kalkıyor ve sessiz bir ifadeyle arkasında bulunan beyaz kulübeye doğru yürüyor. El arabasını verandaya fırlatıyor Rowan ve elini açtığında, kayalığın üzerinde duran örümceği yanında gezdirdiğini görüyoruz. Rowan içeri girdiğinde duvara bakıyor...

...duvara baktığında Luke Harper'la beraber demin görmüş olduğumuz çayırlıkta çekilmiş bir resimlerini görüyoruz. Rowan fotoğrafa bir süre baktıktan sonra kulübenin içindeki karanlığın içine karışarak ortadan kayboluyor. Bizler de bu tuhaf görüntülerin ardından arenaya dönüyoruz.

g3xma24.PNG

111

VOICES! Randy Orton girişte! The Viper zinde adımlar ve dikkatli bakışlarla ringe ilerliyor ve basamakları tırmanıp apronda şöyle bir arenayı süzüyor. Ardından köşeye çıkıyor Orton ve seyirciye bir baktıktan sonra iniyor. Orton ringde rakiplerini beklerken ikinci bir müzik duyuluyor.

l72qxa0.jpg

They Don't Want None! The Phenomenal One burada! AJ Styles girişte kapüşonunu geriye atıp kollarını iki yana açarak pyroları patlatıyor! Orton onu dikkatle süzerken Styles ringe ilerliyor ve kayarak içeri girdikten sonra kollarını iki yana açıp Orton'a bakıyor.

-
jeff-hardy-1280x720.jpg

NO MORE WORDS! Charismatic Enigma girişte! Jeff Hardy seri adımlarla ringe ilerliyor ve aprona çıktıktan sonra içeri giriyor ve ısınarak Orton'la Styles'a bakıyor. Bu sırada son müzik duyuluyor.

CODY.jpg

Kingdom! Cody Rhodes burada! American Nightmare girişte görünüyor ve rakiplerini dikkatle süzerek rampada ilerliyor. Rhodes'un gelişini izleyen üçlüye şöyle bir bakıyor Cody ve içeri giriyor. Hakem zili çaldırıyor ve dörtlü randevu, başlıyor!

Fatal 4 Way Match
Randy Orton vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Cody Rhodes

Dört adam birbirini süzerken ilk kurşun, Orton'ın dizine sert bir Shoot Kick geçirdikten sonra üzerine saldıran AJ Styles'tan geliyor! Jeff de kendisine doğru koşan Cody'nin kolunun altından geçip iplerden sekerek bir Forearm Smash sallıyor - ama Cody havada yakalıyor onu ve Backbreaker! Cody şimdi Jeff'i kaldırıp köşeye attıktan sonra kolunu geriye atıyor ve Knife Edge Chop! Ardından sert yumruklar saydırıyor arka arkaya. Cody son yumruğu yakalayıp kolunu çeviriyor onun ve kendine çekip Shoulder Tackle'la sersemlettikten sonra bir anda sırtına alıyor ve Running Samoan Drop ile vuruyor ringin ortasına! Bu sırada Orton'ın, AJ Styles'ı apronda Rope Hung DDT pozisyonuna aldığını görüyoruz ama Cody arkadan fırlıyor ve Running Dropkick ile bozuyor pozisyonu! Orton sırtını tutarak köşeye ilerlerken Cody geriliyor ve köşedeki Orton'a doğru koşarak Corner Forearm Smash! Üzerine kafasından kavrıyor ve RUNNING BULLD- Orton bir anda döndü ekseni etrafında ve Cody'i kıskaca alıp INVERTED HEADLOCK BACKBREAKER! ORTON TUŞLADI, 1............2.........

Styles bozdu! Styles şimdi Orton'ın karnına bir döner tekme atıyor ve iplerden sekerek Kip-Up Neckbr- RKO'YA ZIPLADI ORTON- SON ANDA İTTİ AJ! AJ hareketin aniliğinden çekinmiş bir şekilde geri geri sürünürken Orton gülerek izliyor onu ve hemen arkasından koşarak Clothesline'la avlamak istedi - AJ köşede dönerek Pendulum Kick vurdu! Orton yüzünü tutarak gerilerken AJ, Phenomenal Forearm hazırlığında! Orton kalktı, AJ SIÇRADI- ORTON SCOOP SLAM'LE VURDU ONU RİNGE! Şimdi bir tuş girişimi, 1...........2........Hardy bozdu! Orton kafasının arkasını tutarak ayağa kalkarken Jeff çelmeliyor onu ve ardından dönerek Russian Legsweep'i tamamlıyor! Jeff tuşa gidiyor, 1.........2.........Orton attı! Jeff şimdi Orton'ın köşeye sürünmesini izliyor Poetry in Motion vurmak için ama o yeltenemeden Cody yandan gelerek ÇOK SERT BİR LARIAT! Jeff takla açarak yere iniyor ve hemen ardından ringin dışına yuvarlanıyor. Orton'a doğru koşuyor Cody şimdi ve Stinger Splash! Göğüsten kilitledi rakibini ve gücünü kullanarak Belly-to-Belly Suplex! Orton sırtını tutarak ayağa kalkmaya çalışırken Cody iplere koşuyor ve tek ayağını ipe atıp zıplayarak BEAUTIFUL DISAST- ORTON! POWERBOMB POZİSYONUNDA YAKALADI- ama Cody! Aşağı iniyor şimdi ve alttan yüklendiği Orton'ı önce kaldırıp ALABAMA SLAM! Hemen ardından sıçrayarak tam göğsüne DOUBLE FOOT STOMP! Cody gitti tuşa! 1..........2..........

Jeff bozdu tuşu! Jeff şimdi Cody'i kaldırıp karnına tekmeyi basıyor ve Twist of Fate - ama Cody itiyor onu ve üzerine geldiğinde de Atomic Drop yapıyor ve hemen ardından kolunun altına girip kaldırarak Gourdbuster'la çakıyor ring zeminine! Tuşa gitti Cody, 1.........2..........Jeff attı! Cody saçından tutup rakibini kaldırıyor ve Cross Rhodes için pzosyion almak amaçlı arkasına geçiyor ama Jeff'ten gelen ani Stunner'la bozuluyor pozisyon ve o sırada aprondan sıçrayan AJ Styles'ın Springboard Dropkick'iyle Cody kendini bir anda ringin dışına buluyor! AJ hızını alamıyor ve yumruk sallayan Jeff'in kolunun altından geçip koşarak ring dışındaki Cody'i Suicide Dive ile bariyerlere yapıştırıyor! Cody sırtını tutarak öylece kalırken AJ aprona sıçrıyor ve üzerine koşan Jeff'e Enziugir- Jeff ayağını yakaladı onun ve bir anda sırtına alarak ringe sokuyor AMA AJ'DEN ANİ BİR HURRICANRANA- JEFF AYAKTA KALDI! AJ rakibinin üzerine doğru koşuyor ama Jeff karnına bir tekme atıyor ve ardından seri bir TWIST OF FATE! AJ yerdeyken Jeff onun kalkmasını bekliyor ve kalktığı anda köşeye fırlayıp sıçrıyor ve DÖNEREK WHISPER IN THE WIND'İ VURUYOR! JEFF TUŞA GİTTİ, 1...........2.............

ORTON BOZDU! Jeff iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışırken Orton arkadan gelip onu aprondaki iplerin arasına alıyor ve kafasından sıkıştırıyor bir anda! Orton tuttu rakibini ve ROPE HUNG DDT! Çok sertti! Jeff yerdeyken Orton şimdi seyirciye bakıyor şöyle bir ve "R-K-O" sesleri arasında yere çökerek ring zeminine vurmaya başlıyor! RKO yolda! Orton zemini adeta döverek rakibinin yüzüne bakıyor ve Jeff yavaş yavaş kalkıyor, Orton pozisyon aldı ve RKO- Jeff onu sertçe itiyor ve ayağa kalkmış olan AJ'in Pele Kick'ini yiyerek yerde kalıyor! Jeff, AJ'e doğru koşuyor şimdi ama AJ kolunun altından geçiyor onun ve iplerden gelen rakibini Leg Lariat ile yere seriyor! Jeff yüzünü tutarak yerde kalırken AJ iplerden sekip bir de Impact Clothesline gömüyor oturur pozisyondaki rakibine! AJ dirsekliği sıyırıyor ve seyircilerde büyük bir hareketlenme oluyor! AJ aprona çıkıyor, kalkmakta olan Jeff'e baktı... sıçradı VE PHENOMENAL FOREARM'I VURDU! BU İŞ BİTTİ! AJ STYLES TUŞA GİDİYOR, 1...............2..........

CODY RHODES YETİŞTİ! Cody son anda bozdu tuşu! Styles inanamaz bir şekilde başını ellerinin arasına alıyor ama çabuk toparlanıyor ve kalkar kalkmaz ilk işi Cody Rhodes ayağa kalkarken tam karnına Superkick'i gömmek oluyor! Cody acıyla dizlerinin üzerinde kalırken AJ iplerden sekiyor ve Kip-Up- Cody'den gelen Back Elbow ile yerde kaldı AJ! Cody şimdi onu kaldırıp köşeye yolluyor. Ardından üzerine koşmak istiyor - Orton yandan fırlayıp Running Shoulder Tackle ile yere serdi onu! Orton şimdi Jeff'e yöneliyor ve Jeff'in kafasını iplerin arasından geçiriyor! İkinci kez! Jeff'i tutuyor Orton ve seyirciye bakıyor... ANCAK AJ STYLES'IN FARKINDA DEĞİL! Styles aprondan ona bakıp sıçrıyor ve ORTON'IN SURATINA PHENOMENAL FOREARM İÇİN UÇUYOR!

FOREARM.jpg

ortonmoment2.jpg

R-K-O!

YKu6lyLU_o.jpg

VIPER REFLEKSLERİNİ KONUŞTURDU! Ancak yerdeki AJ'in üstüne sürünemeden Jeff Hardy! Orton'u arkadan kıstırıyor ve Russian Legsweep! Orton sırtını tutarak yerde kalırken Hardy onun kalkmasını bekledi. Orton kalkınca karnına bir tekme atıyor ve TWIST OF FATE! Hardy selamı çakıyor ve köşeye gidiyor! Orton yerdeyken Hardy köşeye gidiyor ve tırmanıyor. HARDY BAKTI, HARDY MAÇI BİTİRMEK İÇİN BAKTI VE SWANTON BOMB İÇİN ATLIYOR!

HARDY.jpg

ortonmoment1.jpg

R-K-O!

ORTON HAVADA RKO İLE BİTİRDİ POZİSYONU! Yıldırım aynı yere iki kez düştü! Orton şimdi yerdeki Hardy'e ve Styles'a bakarak sırıtıyor...

CODY3.jpg

AMA BU DURUM UZUN SÜRMÜYOR ZİRA YANI BAŞINDA İPLERE ZIPLAYAN CODY, BEAUTIFUL DISASTER'I GEÇİRİYOR SURATINA! Orton toparlanamadan arkadan kıstırdı VE CROSS RHODES! CROSS RHODES VE TUŞ, 1..............2............
3!

Kazanan: Cody Rhodes

Cody2.jpg

Rhodes kazanıyor! Randy olağanüstü bir performans sergilese de mağlubiyetten kaçamıyor! Kingdom arenada yankılanırken Cody ağır aksak ayaklanıyor ve hakem elini kaldırıyor. Cody'nin galibiyet sevinci ve Orton'ın hayal kırıklığıyla reklamlara gidiyoruz.

g3xma24.PNG

324067830_199141739326734_1095761683534960909_n.png

Bring It Down! Seyircilerin karışık tepkileriyle beraber Will Ospreay, Regal'in emrettiği gibi tek başına girişte gözüküyor. Ospreay arenayı süzerek ringe doğru ilerliyor. Ringe girdikten sonra köşeye çıkıp tauntunu atıyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

frb5rxw.jpg

Roll oooonnnn Big Mama! Seyirciler şarkıya ritim tutarken kahkahalar atarak girişte Cameron Grimes beliriyor. Uzun bekleyişin ardından PGW debutunu gerçekleştiriyor. Cameron Grimes şahsına münhasır hareketleriyle ringe doğru ilerliyor ve ritmik bir şekilde merdivenleri çıkıp ringe geçiyor.

Cameron Grimes vs. Will Ospreay

İki isim bakışırken hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. Ospreay hemen rakibinin üstüne atılıyor ve yumruklarla onu yormaya çalışıyor. Grimes sıyrılmayı başarıyor ve rakibinin baldırına tekmeyi indiriyor. Ospreay baldırını tutarken bir de çok sert bir aparkat! Ospreay çenesini tutarak arkasını dönüyor, Grimes onun arkasından gülerken Ospreay bir anda dönüyor ve çok sert bir chop! Sokaktaymış gibi başlıyor maç. Ospreay şimdi rakibini iplere atıyor, kendisi de peşinden koşup iplerden sekiyor. Grimes ona doğru dönüyor, Ospreay'den temiz bir Hurricanrana! Grimes kalkar kalkmaz bir de çok sert Dropkick! Grimes köşeye kadar uçuyor ve yere yıkılıyor. Ospreay hiç beklemeden rakibinin üstüne gidiyor ve kolundan tutup çekerek ringin ortasına getiriyor. Şimdi havaya kaldırıyor ve Sit-out Inverted DDT! Ospreay hareketin bitimiyle rakibinin bacağını kaldırıyor, 1........ 2.....

Grimes atıyor. Ospreay hiç beklemeden ayağa kalkıyor. Cameron Grimes da ayaklanıyor derken Ospreay nefretle bir Head Kick indiriyor. Grimes tekrar yere düşerken kahkahalar atıyor. Ospreay ise burnundan solur halde! Tezat içerisinde iki adam var ringde. Grimes iplere tutunarak ayaklanıyor, Ospreay rakibini saçlarından çekerek ringin ortasına getiriyor. Göğsüne arka arkaya yumruklar indiriyor, Grimes'ı şimdi iplere gönderiyor fakat! Grimes'dan Running Crossbody geliyor. İki isim de hemen ayaklanıyorlar, Ospreay üst üste hamleler deniyor fakat Grimes hepsinden sıyrılıyor. Rakibini ufakça itiyor ve Grimes'dan sesi arenada yankılanan bir Roundhouse Kick! Grimes tuşta, 1....... 2......

Ospreay attı. Grimes gülerek ayağa kalkarken Ospreay de oturarak ona bakıyor. Grimes'dan bir anda çok sert bir Penalty Kick! Ospreay yere yığılıyor. Grimes'ın gülmelerinin yerini ise yüksek sesli kahkahalar alıyor. Ospreay iplere tutunarak ayağa kalkıyor, ringe doğru döner dönmez Grimes bir clothesline deniyor fakat Ospreay kurtuluyor hareketten ve rakibini belinden kavrıyor, German Suplex! Grimes hemen kalkıp bir clothesline daha deniyor, Ospreay'den clothesline reverse, takla atarak olduğu yere iniyor ve Superkick! Grimes bir kez daha yerde. Maçın ortalarında Ospreay dominasyonu kendisini gösteriyor. Ospreay'den rakibine bir de Shooting Star Press! Ospreay tuşta, 1........ 2...... Grimes atıyor. Ospreay bir saniye bile beklemeden Grimes'ı ayağa kaldırıyor ve kafasına bir diz geçiriyor. Tutuyor rakibini ve Brainbuster! Muhteşem! Ospreay maçı bitiriyor mu, 1........ 2....

Grimes son anda! Grimes maçta kalıyor. Seyirciler iyice coşarken Ospreay'in gözü dönmüş durumda. Yerdeki Grimes'a sinirle tekmeler atıyor, hakem araya giriyor. Ospreay nefes nefese köşede dururken Cameron Grimes'a zoom atıyor kamera. Grimes gülerek ayağa kalkıyor! Adamın yüzünden gülümseme silinmiyor. Ospreay sinirle rakibine doğru ilerliyor, kafasından tutarak kaldırıyor ancak Cameron Grimes'dan çok sert bir headbutt, üstüne bir de sert bir elbow indiriyor. Rakibini omzuna alıyor ve Swinging Side Slam! Grimes hemen köşeye geçiyor ve rakibinin ayaklanmasını bekliyor... Ospreay tam dizlere üstünde ayağa kalkacakken hareketleniyor. CAVE-IN! CAVEEEE IN! CAVE IN! GRIMES VURDU. DEBUT MAÇINDA OSPREAY'İ MAĞLUP ETMEK ÜZERE! GRIMES HEMEN TUŞA GİDİYOR, 1......... 2.........

ANCAK BEA PRIESTLEY BURADA! HAKEMİN BACAĞINDAN TUTUP RİNGİN DIŞINA ÇEKİYOR!

Seyirciler tuşu saymayı bırakıp yuhalamaya başlarken Ospreay'de hala hareket yok fakat hakem üçüncüyü vuramadı! Grimes tuşu bırakıp arkasını dönüyor ve Bea ile uğraşan hakemi görüyor. Grimes'ı resmen ilk defa suratında kahkaha yokken görüyoruz, ayağa kalkıp hakeme bağırmaya başlıyor Hakem, Bea Priestley'i uyarken bir yandan da Bea Priestley hakeme bir şeyler anlatmaya çalışıyor.

LOW BLOW!

WILL OSPREAY'DEN ARKASI DÖNÜK HAKEME BAĞIRAN ÇAĞIRAN CAMERON GRIMES'A LOW BLOW! Seyircilerin yuhalamaları inanılmaz derecede artarken Bea Priestley ellerini havaya kaldırarak geri çekiliyor. Hakem geri ringe giriyor. Will Ospreay zar zor rakibinin bacağını kaldırıyor, 1......... 2........

3!

Kazanan: Will Ospreay

Will Ospreay galibiyeti alıyor fakat bu low blow ile oluyor. Herkesin aklındaki soru: "Bu galibiyet William Regal'i tatmin edecek mi?" Bea Priestley, Will Ospreay'in elini havaya kaldırırken seyircilerin yoğun yuhalamaları artarak devam ediyor. Will Ospreay öfkeli gözlerle onlara bakarken reklamlara gidiyoruz.

g3xma24.PNG

dfssdf.png

Kameralar arka alanda açılıyor ve elinde mikrofonu ile Cathy Kelley'i görüyoruz.

Cathy Kelley: Bayanlar ve baylar John Morrison!

dsfsfddfs.png
,

JoMo kadraja giriyor ve gülümsüyor.

Cathy Kelley: Merhaba John geçen Mayhem şovunda dörtlü maçta altın bilet fırsatını son anda elinden kaçırdın. Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

John Morrison: 1, 2 ve 3... Hakemin zemine vurması gereken tek bir rakam kalmıştı. Fakat bazen imkansız diyebileceğin şeyler bile gerçek olabiliyor. O maçta izleyenlere ve arka alandakilere neler yapabileceğimi gayet gösterdiğimi düşünüyorum. Bir dahaki sefere daha dikkatli olup tüm imkansızlıkları ortadan kaldırarak işimi garantiye ala-

Fakat JoMo devam etmiyor ve arka alanda önünde geçen bir kıza odaklanıyor tüm dikkati ile.

John Morrison: Yavru nereye gidiyorsun sen bakalım?

Fakat kız JoMo'ya hiç pas vermiyor ve durmadan yoluna devam ediyor. JoMo, Cathy'e dönüyor.

John Morrison: Bunlar hep böyledir. Başta naz yaparlar ama bu senaryo hep benim yatağımda sonlanır. Sen de naz yapanlardan mısın Cathy?

JoMo sırıtıyor Cathy Kelley'e doğru ve cevap bekliyor fakat bir ses onu bölüyor.

dgdf.png

Val Venis ve Tyler Reks kadraja giriyor.

Val Venis: Bu kahpeler hep böyledir dostum.

dff.png

Tyler Reks: Seni çok iyi anlıyoruz John. Biz de geçen hafta AJ Lee'den çok etkilendik ve bu bize bir mağlubiyete mal oldu. Fakat bir süre sonra o da naz yapmayı bırakacak ve yağlı kollarımıza atlayacak. ÇÜNKÜ REKS DEMEK SEKS DEMEK VE VENIS DEMEK P-

Fakat bir ses de onları bölüyor.

Dolph Ziggler: Kapa çeneni ucube.

Ziggler, AJ ve Big E üçlüsü de kadraja giriş yapıyor. Reks ve Venis ikilisi sinirleniyor fakat kendilerini tutmaya çalışıyorlar.

gd.png

Dolph Ziggler: Burası bir güreş şirketi bu iki ucubenin elini kolunu sallaya sallaya burada dolaşabilmesi bizi çok rahatsız edi-

John Morrison: Hey Nick... Evet burası bir güreş şirketi ve rakiplerinin dikkatini dağıtmak için sevgilisini ortaya atan bir godoşun burada olması da çoğu kişiyi rahatsız ediyor.

Reks ve Venis abartılı bir reaksiyon veriyor ve sırıtıyorlar. JoMo onlara dönüyor.

John Morrison: Hepimiz öpüşebiliyoruz değil mi beyler? Ama ben sevgilimi buraya getirmiyorum.

Reks ve Venis öpüşme hareketleri yapıyorlar. Ziggler kuduruyor fakat AJ onun elini tutup sakinleştiriyor.

Val Venis: Bu kadar kudurduysan neden onunla ringde hesaplaşmıyorsun? Yemedi mi?

Ziggler ve Big E ne anlatıyor bu ucube der gibi bakıyor bir süre.

Dolph Ziggler: Ne siz ne o benim seviyemde değilsiniz. Fakat maç mı istiyorsun JoMo? İstediğin olsun.

JoMo onaylar bir vaziyette bir adım atıyor ve Ziggler ile bakışıyor.

df.png

Dolph Ziggler: Hayır, hayır, hayır... Sana az önce dedim sen benim seviyemde değilsin. Haftaya Big E ile maç yapabilirisin. Hiç sanmıyorum ama belki kendini kanıtlarsan benimle de karşılaşmaya hak kazanırsın.

JoMo kısa bir süreliğine Big E'ye bakıyor. Ziggler, Big E, AJ Lee üçlüsü oradan ayrılırken JoMo onlara doğru bakıyor fakat Ziggler son anda arkasını dönüyor.

Dolph Ziggler: İstersen haftaya yanındaki ucubeleri de getir. Üçünüz oldukça yakıştınız.

Ziggler kahkaha atıyor ve Big E ve AJ Lee'ye yetişmeye çalışıyor. Reks ve Venis, JoMo'ya destek verip gazlarken biz de ana gösteri öncesi son reklamlara gidiyoruz.

g3xma24.PNG

Reklamlardan dönüşümüzün ardından ringdeyiz. İnsanlar şovun en büyük olayını, Main Event’i sabırsızlıkla bekliyorlar. Herkes neler yaşanacağına dair merak hali içerisinde. Nihayet fazla zaman geçmeden ilk güreşçimizin şarkısını işitiyoruz. Şarkının duyulmasıyla beraber bütün seyircilerimiz ayaklanıyorlar ve o tarafa dönüyor hep beraber. O isim geliyor!

Bu Bobby Gunns'ın şarkısı! Seyircilerin sesleri yükseliyor. Şarkının belli bir müddet ilerlemesinin ardından arka alandan stage'e geliyor Bobby Gunns. Seyirciler şarkının eşliğinde ''Gunns, Bobby Gunns'' chantleri atıyorlar! Bobby iki elini yanlara doğru kaldırıyor, kafasını yukarı kaldırıyor ve ağzındaki sigarayı tüttürüyor. Ardından sigarayı eline alıyor. Bobby'nin anonsu yapılırken kendisi, sigarasını içerek ağır adımlarla ringe geliyor. Ringe girdikten sonra da second-rope'a giriyor ve bir fırt daha alıyor sigarasından. Şimdi oradan iniyor ve rakibini bekliyor.

enzo-amore-and-big-cass-28777750.jpg

SAWFT IS A SIN! Şarkının sözlü kısmının başlamasıyla titantron ve led ekrandaki görüntü değişiyor ve arka alandan geliyor Enzo Amore ile Big Cass! Enzo stage'in bir o tarafına bir bu tarafına koştururken Big Cass tam ortada durup göğsüne vuruyor! Devamında Enzo, Cass'in önüne geçiyor ve tauntlarını yapıyorlar! Şarkı kesiliyor, Enzo kısa bir süre dans ettikten sonra konuşmaya başlıyor.

Enzo Amore: Benim adım Enzo Amore ve ben sertifikalı bir G'yim ve iyi niyetli azgın erkeğim. (bunu söylerken arka tarafındaki Cass dizini kaldırıyor ve kendi dizine vuruyor) Ve siz bunu öğretemezsiniz! Tam burada, ( Cass ön tarafa geçiyor) bu Big Cass ve (parmağıyla yukarıyı işaret ediyor) o 7 feet uzunluğunda. Ve siz bunu öğretemezsiniz!

Big Cass: İşte başlıyoruz, Enzo!

Enzo Amore: Bada-Boom! Odadaki en gerçek adamlar, naber?

Şarkı devam ediyor ve iki güreşçimiz de ringin içine giriyor. Enzo biraz dans ettikten sonra Big Cass'in mikrofonu havaya kaldırmasıyla şarkı kesiliyor.

Enzo-Cass.jpg

Big Cass: (sesini oldukça yükseltiyor) HEY BOBBY! (Bobby'i işaret ederek) SENİ TANIMLAYACAK TEK BİR KELİME VAR VE BEN BUNU SENİN İÇİN HECELEYECEĞİM! (seyircilerle birlikte) S-A-W-F-T (devamında seyircilerden sawft uğultusu geliyor)

Evet artık herkes burada olduğuna göre maç başlayabilir. Ringdeki hakemimiz, Cass'e ringden çıkmasını söylüyor ve Cass ringden iniyor. Cass ringin dışında bekleme halinde. Hakem kontrollerini gerçekleştirmek üzere sırasıyla Enzo Amore ve Bobby Gunns'ın yanına gidiyor. Kontrollerin tamamlanmasının ardından hakemimiz ringin ortasına çekiliyor. Güreşçilerimize son bir bakış attıktan sonra maçı başlatan işareti veriyor! İşaretle hemen birlikte bir zil sesi işitiyoruz. Maç başlıyor!

Enzo Amore vs. Bobby Gunns - Winner Gets Golden Ticket (Kazanan Altın Bilet Alır)

164_RAW_10092017ca_6136--2e60b0946603aad33ddf493d62581a1c.jpg

İki güreşçimiz de ağır adımlarla ringin ortasına ilerledikten sonra lock-up'a giriyorlar. Belli bir müddetin geçmesinin ardından üstün çıkan Bobby oluyor ve rakibini Head Lock'a bağlıyor! Enzo kafasını çıkarmaya çalışıyor ama Bobby çok sıkı bir şekilde sıkıyor. Enzo'dan rakibinin sırtına birkaç rastgele vuruş geliyor ama bu da pek etkimiş gibi durmuyor. Enzo'dan bir Belly to Back Suplex denemesi! Yapamıyor, rakibini kaldıramıyor! Şimdi Bobby tek dizininin üstüne geçiyor, Enzo da geçiyor. Enzo rakibinin saçını çekiyor! Bobby Head Lock'un sıkılığını gitgide azaltıyor ve en sonunda Enzo'yu tamamen bırakıyor! Enzo saçını çektiğini rakibini iplere doğru gönderiyor. Bobby Gunns iplerden sekiyor, Enzo onun üstünden atlıyor. Bobby koşmaya devam ediyor. Bobby iplerden sekiyor, Enzo yerde yatıyor ve Bobby onun üstünden atlıyor, koşmaya da devam ediyor. Bobby iplerden bir kez daha sekiyor ve Enzo'dan bu sefer de Dropkick geliyor! Bobby yere düşer düşmez tekrar ayaklanıyor ve Enzo'dan rakibine bir Dropkick daha geliyor! Bir de tuş denemesi üstüne. 1.. 2 olmadan kickout geldi. Bobby iki elini ringin zeminine koyarak ayağa kalkmaya çalışırken Enzo'dan Punt Kick!

image.png

Bobby acı içinde göğsünü tutuyor sırt üstü yatarken. Enzo şimdi rakibini ayağa kaldırıyor ve rakibinin göğsünü köşeye vurmasını hedefleyerek onu tüm gücüyle köşeye gönderiyor! Hayır, Bobby onu gönderiyor ve Enzo çok sert bir şekilde sırtını köşeye çarpıyor! Enzo bir eliyle sırtını tutarak köşede yaslanarak bekliyor. Bobby oraya doğru koşuyor ve rakibine Running Corner European Uppercut yapıyor! Afallamış olan Enzo birkaç adım ilerlerken, Bobby second-rope'a çıkıyor. Enzo arkasına dönüyor ve Bobby'den Diving European Uppercut yapıyor! Bobby biraz hırcınlaşmış durumda. Enzo'yu saçından tutarak kaldırdıktan sonra bir European Uppercut yapıyor! Enzo bunların ardından yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Bobby de iplerin altından kayarak ringin dışına çıkıyor. Hakemin gözü Cass'in üstünde. Bobby, Enzo'yu ayağa kaldırdıktan sonra Enzo'yu Fireman's Carry pozisyonunda sırtına çıkartıyor. Ne? Bobby'den Fireman's Carry Drop on the APRON! Enzo apron'da acı içinde karnını tutuyor, bu hareket oldukça sertti! Bobby şimdi Cass'i sinirlendirmek üzere Enzo'nun tauntunu yapıyor. Cass kendisini zor tutuyor.

Bobby, apron'daki Enzo'yu yere düşürdükten sonra onu ayağa kaldırıyor ve onu bu sefer de çelik basamaklara doğru gönderiyor! Enzo çok sert bir şekilde çarpıyor ve yerde acı içinde kıvranıyor karnını tutarak. Bobby rakibine daha ne yapmayı düşünüyor? Çelik basamakların üstteki parçasını atıyor ve alttaki büyük basamağın üstüne Enzo'yu çıkartıyor. Ardından kendisi de onun üstüne çıkıyor. Kolunu, Enzo'nun boynuna doluyor. Bobby'den çelik basamak üstünde bir DDT! Hayır, Enzo onu iterek basamağın üstünden düşürüyor. Bobby basamakların üstünden düşüşünden hemen sonra Enzo'nun üstüne koşuyor, Enzo'dan kendisine doğru koşan Bobby'e bir Roundhouse Kick! Bobby yüzünü tutarak geriye savruluyor. Cass, Enzo'ya apron'a çıkmasını işaret ediyor. Enzo apron'a çıkıyor, önce ringin içine giriyor. Sonra hemen apron'a dönüyor. Sonrasında rakibinin olduğu tarafa doğru koşuyor apron'dayken. Yeteri kadar yakınlaştığında aşağıya atlıyor; DIVING CROSSBODY! Hırsını atamıyor, rakibinin üstünden çekilmiyor ona yumruklar sallıyor üstüne! Hakem bunu bölmek üzere o tarafa gidiyor süratle. Hakem, Enzo'yu durduruyor. Onu uyararak oradan uzaklaştırıyor. Bir saniye? Cass orada ne yapıyor?

Cass spiker masasının üstünü dağıtıyor! Enzo ile birlikte bunu planlamış olmalılar! Hakemin bunu fark etmediğini söylemek mümkün. Spikerler oturdukları yerden kalkıyorlar. Diğer tarafta hakem Enzo'yu uyarmayı kesiyor. Bobby Gunns da hafif sersem şekilde ayakta. Enzo, Realist Combination yapıyor dans ederek. Rakibi Bobby'i küçümsüyor adeta! Bobby yerde toparlanmaya çalışırken Enzo ringin içine giriyor. Geriliyor, koşmaya başlıyor. Enzo'dan Suicide Dive! Bobby sırtını bariyerlere çarpıyor! Ama o da ne? NO SELL! Sinirden adeta kudurmuş olan Bobby, çarptığı bariyerler sanki ringin içindeki iplermişçesine bariyerlerden sekiyor ve Big Boot yapıyor Enzo'ya. Enzo bu hareketin etkisiyle yerde iki ayağının üstüne düşüyor. Bobby birkaç adım gerildikten sonra ivmeleniyor ve Middle Kicks! Her tekmenin ardından çıkan sese şaşıran seyirciler şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar! Bobby durmuyor, Enzo'yu kaldırıyor. Enzo'yu, geriliyor ve Enzo'yu ring post'a fırlatıyor! Durmuyor, duracak gibi gözükmüyor! Bobby rakibini anonsör ve zilin bulunduğu kısımdaki bariyerlere tüm gücüyle gönderiyor! Bariyerlere çarpan Enzo, zilin bulunduğu tarafa düşüyor!

image.png

Bobby rakibini o tarafa gidip aldıktan sonra önce onu ringe sokuyor, sonra da kendisi ringe giriyor. Enzo'nun ayağa kalkmasını bekliyor. Belli bir müddetin geçmesiyle Enzo ayağa kalkıyor. Bobby iplere koşuyor, iplerden sekiyor. Ama hiçbir şey yapmıyor! Koşmaya devam ediyor, iplerden sekiyor bir kez daha. Koşmaya devam ediyor, iplerden bir daha sekiyor. Durmak yok devam ediyor, iplerden sekiyor. Koşmaya devam ediyor, sekiyor ve LARIAT! Enzo havada takla atarak satıyor bu hareketi. Bobby hemen tuş denemesinde bulunuyor. 1..2.. Olmadı, 3 olmadan kickout geliyor Enzo'dan. Bobby durmuyor, rakibini Fujiwara Armbar'a bağlıyor! FUJIWARA ARMBAR! Enzo zor durumda, elini havaya kaldırıyor ama pes etmemek için dişlerini sıkıyor. Çok zor durumda olduğunu söylemek mümkün. Enzo pes edecek mi? Ufak ufak sürüklenerek iplere iyice yanaştı. Nihayet bozuyor, tek ayağını iplere atıyor ve bunu bozuyor! Bobby Gunns'dan durmak yok. Rakibini ayağa kaldırıyor. Herkes sırasındaki hareketi merak ederken NORTHERN LIGHTS BOMB! NORTHERN LIGHTS BOMB! Yetmiyor, Enzo'nun saçını avuçlayarak onu bir kez daha kaldırıyor ve bu sefer de Emerald Flowsion yapıyor! Belki de şimdi maçı bitirecek sayışını yapacak hakem, Bobby tuşa gidiyor. 1...2...

3 OLMADAN KICKOUT! Bobby çıldırmış durumda öfkeyle elini ringe vuruyor üst üste. Şimdi de bir diğer hamlesini yapmak üzere rakibini ayağa kaldırıyor. Enzo ayağa kaldırıyor ve Bobby'den BİR EMERALD FLOWSION DAHA! EMERALD FLOWSION GELDİ! TUŞA GİDECEK! O DA NE! CASS! Bu maç muhtemelen bitecekti ama Cass iplere yakın olan partnerini ayağından çekerek ringin dışına alıyor! Bobby buna çıldırıyor. Ringin dışına çıkıyor süratle. Big Cass, Enzo ile ilgilenirken Bobby'nin geldiğini görüyor ve Enzo'yu bırakıyor. Big Cass, Big Boot yapmak üzere bacağını kaldırıyor. Derken Bobby bunu yakalıyor! Big Cass ''hayır, hayır!'' diyor ama nafile. DRAGON SCREW! Cass acı içinde bacağını tutarken, Bobby onu bir de Heel Hook'a bağlıyor! Bobby, Cass'in bacağını hedef almış durumda! Maçı kazanmasının önündeki engelleri bir bir kaldırıyor! Big Cass acı içinde elini yere vuruyor. Hakem, Bobby'e bırakması konusunda ısrar ediyor. Diskalifiye etmek üzere saymaya başlıyor şimdi de. 1..2...3! Ama o da ne? 4 olmadan Enzo'dan Leg Drop geldi! Bobby bırakıyor, Cass de rahat bir nefes alıyor bacağını tutarak Enzo, Bobby'e birkaç yumruk attıktan sonra Cass'in göğsüne iki kere vuruyor, sanırım düşündükleri planı devreye sokuyorlar.

Big Cass kendisi topal bir şekilde yürümesine rağmen Bobby'i sürükleyerek spiker masasının olduğu kısma getiriyor. Bu esnada ringe girip çıkan Enzo hakemin sayışını sıfırlıyor. Big Cass şimdi Bobby'i Fireman's Carry pozisyonunda sırtına alıyor ve onu masanın üstüne bırakıyor hafif şiddetle! Bir saniye! SWISH ARMBAR'A YAKALIYOR! SWISH ARMBAR'A YAKALIYOR! MASANIN CASS AYAKTA, BOBBY MASANIN USTUNDE YATARAK SWISH ARMBAR YAPIYOR! BIG CASS ACI İÇİNDE! PARTNERİ İÇİN HER ŞEYE KATLANIYOR! AMA BIR SANIYE, BOBBY'NIN UNUTTUĞU BİR ŞEY VAR...

maxresdefault_2.jpg

ENZO AMORE! Enzo bu süreçte top-rope'a çıkmış, atlıyor! Masaya atlıyor! AIR ENZO! AIR ENZO! Masa kırıldı! Masa kırıldı! Şu anda oradaki herkes kötü durumda! Bu maçtaki herkes çok yıprandı! Hâlâ maçın sonunu göremiyoruz, bu ikili sadece birbirinin canını yakmak istiyor. Altın bilet umurlarında değil! Aradan uzun bir süre geçiyor! Big Cass ilk kalkan isim oluyor. Partnerine gaz veriyor, ''git ve bu işi bitir!'' diyor. Enzo'yu ringin içine soktuktan sonra, Bobby'i de kaldırıp ringe sokuyor. Apron'a vuruyor ritimle Cass. Seyirciler de alkışlarla ona katılıyorlar. Enzo ayakta, şaftı kaymış durumda. Rakibinin kalkmasını bekliyor, dans etmeye bile gücü kalmamış. Bobby ayağa kalkıyor ve JAWDONZO! JAWDONZO! BAŞARILI! OLDU! ENZO RAKİBİNİN ÜSTÜNE TEK ELİNİ ATIYOR ZAR ZOR, HAKEM İSE SAYIYOR. 1...2...

3 OLMADAN KICKOUT! OLACAK İŞ DEĞİL! OLACAK İŞ DEĞİL! Enzo iki dizinin üstüne çöküyor ve Bobby'nin de bu pozisyona geçmesi için bekliyor. Bir çeşit düelloya davet gibi gözüküyor bu. Bobby de uzun bir sürenin geçmesiyle iki dizinin üstüne çöküyor. Enzo'dan Knife Edge Chop! Bobby acı içinde göğsünü tutuyor belli bir müddet, sonrasında doğruluyor ve bir Knife Edge Chop da ondan. Enzo dişlerini sıkıyor, bir Knife Edge Chop da Enzo'dan. Bobby'den hemen karşılık. İkili bir taraftan ayağa kalkarken bir taraftan da sırasıyla birbirlerine Knife Edge Chop yapıyorlar! İkisi de bu düelloda birbirini alt edemiyorlar. Öfkeyle kafa kafaya tokuşuyorlar. Artık face to face boyutlarını da aştılar, kafa kafaya tokuşturup birbirlerini itmeye çalışıyorlar. Derken noluyor?

Chavo_Guerrero12.jpg

UUUUUUUUUU CHAVOOO! Ringin içindeki güreşçilerimiz birbirlerini ittirmeye çalışmaya devam ediyorlar. Fazla zaman geçmeden arka alandan gelen isim Chavo Guerrero oluyor! Bir eliyle testislerini tutarken, diğer eliyle mezar taşı tutuyor. Elinde bir mezar taşı var! Kameralarımız o tarafa hızla gidiyor. Mezar taşının üstünde bir yazı var. Ne yazıyor orada? ''RIP BOBBY GUNNS''. Bu Bobby Gunns'ın adına hazırlanmış bir mezar taşı! Bobby, dev ekranda bunu fark ettikten sonra beklenmedik anda Enzo'yu Enzuigiri ile yere yığıyor ve o tarafa dönüyor. Chavo ise küçümser bakışlar atarak ringe doğru ilerliyor. Cass ringin önünde kollarını kilitler pozisyonda bekliyor. Chavo tam olarak Chavo'nun karşısında. Geçmesine izin vermiyor Chavo'nun.

Chavo Guerrero: Bırak da geçeyim koca adam, seninle işim yok.

Dedikten sonra elindeki mezar taşında yazan yazıyı gösteriyor. Big Cass ikna olmuş gibi. Önünü açıyor Chavo'nun. İkisi yan yana durarak maçı takip etmeye koyuluyorlar. Bobby bu olanları sadece izlemekle yetiniyor. Hakem hemen oraya gidiyor Chavo'yu uyarmak için! Chavo, kendisine derhal gitmesini dayatan hakemin karşısında hiçbir şey yapmadan öylece dikiliyor. Nihayet öfkesine yenik düşüyor ve Cass'e uzak kalan kısımdan ringden çıkıyor ve o tarafa doğru koşuyor. Bobby'den, Chavo'ya Bicycle Kick! Hayır, Chavo çekiliyor! Hakeme yaptı! Hakem yerde! Chavo amaçladığını başarmış gibi gözüküyor! Bobby şaşkın bir şekilde yerdeki hakem ile ilgilenmek için yere eğiliyor. O da ne? CHAVO, ELİNDEKİ MEZAR TAŞINI BOBBY'NİN BACAĞINA ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE VURUYOR! GUNNS'UN BACAĞINDA KESİK VAR, KAN AKTIĞINI GÖRÜYORUZ! Chavo seyircilere dönüp tauntunu yapıyor. Ring içindeki Enzo ve dışarıdaki Cass bu olayın neresinde durmaları gerektiğinde karar veremiyorlar.

hqdefault.jpg

Cass harekete geçiyor. Apron'a tutunarak ayağa kalkmaya çalışan Bobby'e yardım ediyor kalkması için. Bobby nihayet ayağa kalkıyor ve teşekkür ediyor ona. Ama o da ne? CASS'TEN EAST RIVER CROSSING! EAST RIVER CROSSING! BU GECE BİTMEK BİLMİYOR SEVGİLİ İZLEYİCİLER! CASS, BOBBY'İ KALDIRIP RİNGİN İÇİNE SOKUYOR! HAKEMI KALDIRIYOR, HAKEMI DA SOKUYOR. BAYGIN HALDEKİ HAKEM RİNGİN İÇİNDE YERDE YATIYOR! BU OLAYLAR SÜRESİNCE YETERİNCE DİNLENMİŞ OLAN ENZO SÜRATLE RAKİBİNİ KALDIRIYOR VE JAWDONZO! JAWDONZO GELDİ! BAŞARILI! ENZO TUŞA GIDIYOR, CASS HAKEME SAYMASI KONUSUNDA BAĞIRIYOR! DİĞER TARAFTAN CHAVO'NUN SEYİRCİLERLE LAF DALAŞINA GİRDİĞİNİ GÖRÜYORUZ. HAKEM AŞIRI AĞIR BİR ŞEKİLDE SAYIYOR. 1... 2...

3!

Kazanan ve Altın Bileti Elde Eden: Enzo Amore

DIW6qdVUMAAzott.0.jpg

Bu uzun, bu olaylı maç nihayet bir son buluyor! Nefes kesici işler oldu bu maçta! Maçı kazanan ve Golden Ticket kazanan isim Enzo Amore oluyor! Enzo gerçekten de bunu hak etti gösterdiği mücadeleyle! Enzo'nun maçı kazandığının anonsu yapıldıktan sonra ''SAWFT is a Sin'' şarkısını işitir oluyoruz. Cass hemen ringe giriyor ve partnerinin elini havaya kaldırıyor! İkisi manyaklar gibi seviniyorlar bu maçın sonucuna! Chavo da ringin içine giriyor ve o da onların kutlamasına katılıyor! Enzo'nun meşhur olan danslarını kopyalamaya çalışıyor! Bu üçlü, Bobby'e yaşattıklarından sonra zevkten dört köşe olmuş durumdalar! Şimdi ise sırasıyla ringden iniyorlar. Cass, maçın kazananı Enzo'yu sırtına alıyor...

CHAVOOO.jpg
ENZOCAS.jpg

Cass omuzlarındaki Enzo'nun etkisiyle ağır ağır stage'e doğru ilerlerken Chavo'nun duraksadığını fark ediyoruz. Bobby'nin başında dikiliyor. Yerdeki mezar taşı kalıntılarını Bobby'nin üstüne bırakıyor. Kameralarımız son olarak Chavo'nun bu manidar hareketlerini görüntüledikten sonra ufak ufak kararıyor. Bu görüntülerin ardından şovumuz sonuna gelmiş bulunuyoruz. Reklamlar giriyor! SIRADA BİR EXCLUSIVE VAR!

PGW FURY #1
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

EXCLUSIVE

180424184011-donald-trump-personal-cell-phone-use-exlarge-169.jpg

Arka alanda bir odadayız. Odada sadece Donald Trump'ı görüyoruz. Trump telefonda bir görüşme yapıyor.

Donald Trump: Elbette, kararınız benim için çok değerli. Yüklü bir miktar olduğunu biliyorum ama bu işe inanıyorum.

?: Sizin kararınız Bay Trump. Bazıları bu işten korktukları için çekildiler ama sizin gibi bir deha, böylesine bir şeye yatırım yapıyorsa, kesinlikle bir bildiği vardır.

Donald Trump: İnanın kazanmadığım hiçbir şey yok. Bu iş çok büyük olacak. İnsanlara Donald Trump'ın stratejik zekasını yeniden göstermiş olacağım. Sadece birkaç imza kaldı.

?: Peki Bay Trump, yeni ortağınızın bundan haberi var mı?

Donald Trump: Bunun bir sürpriz olmasını istiyorum. Herkesle aynı zamanda öğrenecek o da. Bilirsin, laf bir kere duyulunca, her yere yayılır. Onun için tek sürprizim bu olmayacak zaten. Daha yeni başlıyoruz. Ama izninizle artık kapatmam lazım.

?: Sizinle iş yapmak bir zevkti Bay Trump, tekrar görüşmek üzere.

Donald Trump: İnanıyorum ki bu son konuşmamız olmayacak. Ve bu arada, 2024 seçimlerinde kime oy vereceğini biliyorsundur umarım.

?: İyi geceler Sayın Başkan.

Trump telefonunu kapattığı gibi odanın kapısı vurularak açılıyor ve içeri Jim Cornette giriyor.

JimCornette.jpg

Jim Cornette: Ne karıştırıyorsun Trump!

Donald Trump: Sakin ol Jimmy Boy! Bu bir iş görüşmesi sadece. Seni alakadar eden bir şey yok. Henüz.

Jim Cornette: Henüz? Ne demek henüz? Trump, bana çabuk ne yaptığını söyle!

Donald Trump: Ya söylemezem?

Jim Cornette: Seni kapının önüne koyarım.

Donald-Trump-3.jpg

Donald Trump ile Jim Cornette burun buruna geliyorlar. Cornette sinirden kıpkırmızı oluyor.

Donald Trump: Hadi ya, beni kovar mısın? Cüret edemezsin. Avukat ordumla mücadele edemezsin. Hiçbir şey yapamazsın.

Jim Cornette: Sen bu ülkenin başına gelmiş en kötü şeysin. Hitler'den sonra dünyanın başına gelen en büyük belasın.

Donald Trump: Bitirdin mi? İzninle, başka bir toplantım var.

Trump, Cornette'i geçip giderken bir an durup, hiç Cornette'e dönmeden konuşuyor.

Donald Trump: Salı günü görüşürüz Jim.

Trump odayı terk ediyor.

Jim Cornette: Orospu çocuğu.

Bu görüntülerle şovun sonuna geliyoruz.​

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: