Matt Hardy WWE'den Ayrılma Sebebini Açıkladı

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,490
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Matt Hardy geçtiğimiz günlerde The Daily Mail ile bir araya gelerek WWE'den ayrılma nedeni de dahil olmak üzere çeşitli konuları tartıştı:

WWE'den ayrılma kararı hakkında: "Sanırım Vince çoktan kararını vermişti. Yapımcılığa geçiş yapmamı istiyordu ve beni de bu kafada görüyordu. Bu yüzden, yetkili o olduğu sürece eninde sonunda sizi oraya götüreceğini biliyordum, çünkü bu işler böyledir. Eğer Vince sizi belli bir yerde ya da belli bir şekilde görüyorsa ve istediği de buysa sizi oraya götürecektir. Jeff ve benim Bray ile bir şeyler yapabileceğimizi söyleyerek masaya büyük teklifler koydular. Beni farklı şeylerle doyurmaya ve tatmin edecek bir şeyler vermeye çalışıyorlardı. Ama Vince'in eninde sonunda beni bir güreşçi olmaktan çıkarıp sahne arkasına taşıyacağını biliyordum ve henüz buna hazır değildim."

Triple H'in kendisine NXT'de bir yer önermesi üzerine: "Triple H bana NXT'de güreşmem ve Broken Matt'i orada yapmam için çok cömert bir teklifte bulundu. Belki bana bir stable verebilirdi ve sonra WWE'de sahne arkasında yapımcı olarak bu işi tamamlayabilirdim. Eğer Triple H'in WWE'nin genelinden sorumlu olduğu bir dönem olsaydı, o zaman "Belki" diyebilirdim. Ancak ayrılmak ve AEW'ye adım atmak benim için doğru karardı."

Matt_Hardy_Bio--757b586488848bf5d6b79b8494983e98.jpg

Kaynak

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,384
Beğeni sayısı
3,698
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Aslında güzel teklifler de sunulmuş, Matt hala güreşmeyi tercih etmeseydi gözü kapalı kabul edeceği teklifler. NXT'de kurabileceği bir Broken stableı nasıl olurdu acaba gerçekten merak ettirdi şu an beni bu durum ve yaşanmadığına üzüleceğim bir şey olarak hafızama kazındı maalesef.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: