Trump: Hitler Gibi Olmak İstiyorum

Money Makerz

trapstar
Konular
117
Beğeni sayısı
622
PG Nakit
434
1 1
Böyle bir adam ülkemizde olsaydı ne konumda olurduk diye düşünmeden edemiyorum. Joe Biden denen embesili tekmeleyip tahtını geri almasını bekliyoruz kralın.

jeff-bezos-20-yili-askin-bir-sure-sonra-ilk-kez-amazon-hissesi-satin-aldi-MpHr.jpg

NSFW İçerik

Son düzenleme:

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Böyle bir adam ülkemizde olsaydı ne konumda olurduk diye düşünmeden edemiyorum. Joe Biden denen embesili tekmeleyip tahtını geri almasını bekliyoruz kralın.
Böyle bir adam var zaten şu an ülkeyi gayri resmi diktatör olarak yönetiyor. Bu lavuğu pentagon geçen seçim boşuna hileyle koltuktan kovalamadı. Peşinden gelen Erdoğan tarzı çok büyük fanatikleri var. Bu tarz adamlar seçimlerde gerekli olan rasyonel düşünce tarzına karşı en büyük tehdittir.

Money Makerz

trapstar
Konular
117
Beğeni sayısı
622
PG Nakit
434
1 1
Böyle bir adam var zaten şu an ülkeyi gayri resmi diktatör olarak yönetiyor. Bu lavuğu pentagon geçen seçim boşuna hileyle koltuktan kovalamadı. Peşinden gelen Erdoğan tarzı çok büyük fanatikleri var. Bu tarz adamlar seçimlerde gerekli olan rasyonel düşünce tarzına karşı en büyük tehdittir.
Yanlışın var dostum. Reis sadece Türkiye'yi değil tüm dünyayı ve galaksimizi yönetiyor. Bu gizli bilgiyi aklına kazı çünkü birazdan sileceğim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: